2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
ozgesinan ozgesinan canım bende 3 tane okudum ne olur ne olmaz diye. Sabah 8 gibi eksik kalanı yazarsan okumaya çalışırım Canım okulda. Allah razı olsun elinde defterle geziyorsun bizim yuzumuzden. Allah bebisine kolay doğum hayırlı omur versin ınş.
Ayy canım benım ne demek Allah sizden de razı olsun utandım şimdi:KK16::oops: eksık kalmıcak inş fazlası olabılır belkide yarın duasını yapıcam ıns haftaya başka arkadasa vericem duayı inş:KK68:

Ayy canım benım ne demek Allah sizden de razı olsun utandım şimdi:KK16::oops: eksık kalmıcak inş fazlası olabılır belkide yarın duasını yapıcam ıns haftaya başka arkadasa vericem duayı inş:KK68:
Canm benm listede adım yok ama bende okycam inşallah bu haftadan sonra şimdi düşük tehlikem var pek kalkamıyorum inşallah diğer haftalarda okycam inşallah fazladan olsun eksik olmasındansa.

aslanhome aslanhome hayırlı olsun canım bebislerin. Rabbim size bağışlasın. İkinci ikizlerimizde hosgeldi sefa geldi:KK4:Valla iki tane olduğu için kalp atisinin daha geç duyulacağını düşünüyorum. Hem bir gün bile çok etkili kalp atışını duymak icin. Sen kalbini ferah tut.7 +0 dan erkende gitme bence meraklanip. Az sabret canım muhtemelen 8. Hafta içinde duyarsin:KK9:
Ins canimm doktorda 8.haftada cagirdi bakalimm ins duyarizz

Walla bu bulantısı olmayanlar cook sukretsin. Benimde daha 2 gün öncesine kadar ara ara olan ama kusma derecesine varmayan bulantilarim vardı. Gayet yiyordum ona rağmen 2 kilo vermiştim. Son 2 gündür her 5 dk 10 dk ya acsam da toksam da kusmaya gidiyorum. Hatta esim sen orda kalsana niye geliyorsun diye dalga geçiyor en zoru da okula gitmek iki çocukla. Dogrusu idare gelme diyor ama kul hakkı diye ben gidiyorum. Artık lavabo ve yataktan ibaret oldu hayatim. Bir de safra kesem alındığı için ishalim devam ediyor. Su yasinleri okumak için 3 sefer kusup abdest aldım yaa. . artık susuzluk son radde urfa sıcağında. Esim doktora gidip serum baglatmam gerektiğini söylüyor. Ne yapacağımı bilemedim. Yazık adam gün boyu iki ufak cocuga bakmaktan perişan oldu. Ve sırf bugün 1 kilo vermişim. Bulantısı olmayanlar çoook sukretsin. Bir de azrasilam benim bebeğim cinsiyetini şimdiden ekleyebilirsin yüzde doksan kız:KK36: bütün belirtiler kizimdakiyle ayni. Uzun oldu ama sizce serum baglatmali miyim
Cnm belirtiler neler merak ettim nasıl farkettin cinsiyetini geçmiş olsun bu arada

Kizlarr merhabalarr size bisey sormak istiyorumm kismet olursa 29 nisan annesi olucamm..benim kuzular iki tanee teyzeleri henuz 6 haftaligiz kalp atislarini duymadik acaba siz ne zamankalp atisi i duydunuz.drum keseler guzel gelismis kalp atisi icin 2 hafta sonra dedi endiselendim bende...
Cnm endişelenme duyarsın inş Allah'ın izniyle ben sekizinci haftada duydum :KK200:

Kizlarr merhabalarr size bisey sormak istiyorumm kismet olursa 29 nisan annesi olucamm..benim kuzular iki tanee teyzeleri henuz 6 haftaligiz kalp atislarini duymadik acaba siz ne zamankalp atisi i duydunuz.drum keseler guzel gelismis kalp atisi icin 2 hafta sonra dedi endiselendim bende...
aaa yaşasııın benim gibi ni ikiz annesi dahaa :21:Allah nasip ederse ben de ikiz annesei olacağım ama nisanda değil biraz daha önce olabilir.canım ben kalp atışlarını 8 haftadan sonra duydum.daha önce doktor gördü pıtır pıtır kalp atışlarını ama biri küçük gelişmeyebilir dedi 6 hafta falandı yanlış hatırlamıyorsam.ama tam sonucu 8 ila 9. haftada öğrendik.çok sevindim tekrardan tebrik ederim Allah 'ım önürlerini güzel ve uzun eylesin:nazar::nazar:

X