2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
geçmiş olsun canım izmirdeydin galiba sen duydum bende deprem olduğunu Allah korusun sizi bebişin iyidir tatlım telaş yapmamaya çalış bende geçenlerde dışarda torpil patladı yakınımda Bi kere zıpladım yerimden su fln içtim çok şükür bebişimiz iyi telaş yapma tatlım dikkat edin kendinize :KK15:
mutlulukbenihicbirakma mutlulukbenihicbirakma kızlar kaçta oldu deprem ben hissetmedimde :)

Arkadaşlardan ultrason kağıdında yazan Crl ifadesi bas-popo boyunun ölçümüymüş.benm kin de 2.25 cm yazıyor.sizinki nasıl acaba Dr Um haftamda uyumlu OLDUĞUNU söyledi fakat internet sitelerinde 4 cm falan yazınca endişelendim.siz de paylaşır mısınız...
17.0 mm yaziyo benimkinde 7hafta 5günlük hali.

Canım bende özel bir okulda öğretmenim 17 ağustostan beri sabah 8 aksam 5 mesaideyiz boş yere. Beni dersten başlamadan işten çıkartırlar diye söyleyemedim bile hamile olduğumu o yüzden sıkıntımı bile gizliyorum. Sizin okulda böyle bi sıkıntı yokmu hemen soyleyebilmişsin canim

Canım söyledim hemen sonra neden söylemedin demesinler diye. Bu arada hamileyim diye işten cikartamazlar beni cikartsalar keşke :) tazminat öderler.Hepsini araştırdım sözleşmeyi yaptiysan söyle bence çalışan hamilenin iş hakları var.Hamileyken işten cikartirlarsa onlar suçlu oluyor. Bu arada özel okulda kaçıncı yılın? Eger çok anlayissizlarsa biraz daha beklersin yeni öğrendim de hatta bebeği bir ay küçük söyle çünkü hakediyorlar En Büyük KK bu arada 2015 sonuna kadar 40 gün rapor hakkımız var

Valla benimki baya heyecanlı gibi. İse giderken gobusumle opusup gidiyor gelince de aynen onu opuyor. :KK70:
Gecen youtube dan bebeğin anne karnindaki gelisimini falan açmış izledik beraber. Ama bizim gibi sürekli arastirmalarini falan beklemeyin kizlar.
Göbeğimiz çıkmaya başladığında kocalarimiz da progesteron yani süt hormonu seviyesi artarak doğumda yuzde yirmi artmış oluyormuş.:KK71: Yani biraz bebisi hissetmeleri lazim. Hatta bebek dogunca erkeklerdeki testesteron seviyesi dusup ostrojen yukseliyomus.:KK70:

Hahahaaaa çok iyi ya :KK70: iyi işte yükselsin de biz şişmanlarken taş gibi hatunlara bakmazlar :KK70:

yaa kızlar nolur bi cevaplayın 12 mm kese ye 5+1 haftalık dedi mayıs ayı sayfasındada bir arkadaş ta kesesi 5mm iken 5+0 sın demiş doktoru ben alt üst oldum iyice kafam karıştı siz biraz daha öndesiniz yardımcı olun lütfen :S

Canım söyledim hemen sonra neden söylemedin demesinler diye. Bu arada hamileyim diye işten cikartamazlar beni cikartsalar keşke :) tazminat öderler.Hepsini araştırdım sözleşmeyi yaptiysan söyle bence çalışan hamilenin iş hakları var.Hamileyken işten cikartirlarsa onlar suçlu oluyor. Bu arada özel okulda kaçıncı yılın? Eger çok anlayissizlarsa biraz daha beklersin yeni öğrendim de hatta bebeği bir ay küçük söyle çünkü hakediyorlar En Büyük KK bu arada 2015 sonuna kadar 40 gün rapor hakkımız var
Canim 2. Yılım olucak bu yıl. Sözleşme onların elinde ki bir kağıt yırtıp atsa gidecek. Bu yılın meb atamalarını da yapsınlarda resmilik kesinleşsin diye düşünüyorum. Hala geçen yılın devamı maaşı alıyoruz yeni yılın ki ekimde başlayacaklar. Izin konusuda çok sıkıntılı 40 günü geçtim doktor için ayda bir alabilsem bayram ederim ama nerde çok sorunlu bir mudür var. Mecbur tüm işlerimi cumartesi özelde halledicem. Oysa pahalı testleri devlette yaptırmak isterdim. Çapa cerrahpaşa samatya hep yürüme mesafesinde

yaa kızlar nolur bi cevaplayın 12 mm kese ye 5+1 haftalık dedi mayıs ayı sayfasındada bir arkadaş ta kesesi 5mm iken 5+0 sın demiş doktoru ben alt üst oldum iyice kafam karıştı siz biraz daha öndesiniz yardımcı olun lütfen :S
Benm 6+5 te kese 6.25 mm yazıyodu şuan kaç bilmiyorum. 12 mm büyük değilmi kız

Kızlar ya belim ve kasiklarim hafif hafif agriyo sanki adet olcakmisim gibi sizdede var mı dra pzt gitcez inşallah bebeğim sağlıklıdır bide sabah deprem oldu aklım çıktı evdede yanlız dim hemen şu fln ictim ama korkuyo insan bebeğim iyidir inşallah ya:KK36:
Ben 10.haftadayim hala var. Dr onemli degil onlar olacak dedi

Benim 6+4iken 25mm yazili ultrasyon kagidinda sanirim degisiyor

X