2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar günaydın. Bu gece rüyamda doğum yaptığımı gördüm oğlumun birebir aynısı bir erkek bebekti. Çok merak etmeye başladım cinsiyeti rüyalarımın tersi çıkar genelde ama bu rüya çok gerçekti :-)

Gunaydin kizlar kanamam gecmis gayet saglikliyiz cinsiyetini anlayanlar resim atiyorm yorumlari bekliyoruumm :KK28:

Eklentiler

• IMG-20150909-WA0007.jpeg
    IMG-20150909-WA0007.jpeg
    100,1 KB · Görüntüleme: 96
Adam akıllı kahvalti yapmayi özledim ya :KK43: ah bebisim ah beni ne hallere koydun yavrumm.
Bak baban bile isyanlarda, eskiden beraber akşam bir suru sey atistirir filmle keyif yapardık ama yok. :KK70:
Anne yiyemiyor ki evladım. Azcik musade et be yavrum :KK70:

aynı bende canım yalnız değilmişim dedim canım karnımda da böyle büyüktür fln die seviniyorum hoşuma gidiyo valla:KK70::KK48:
bide ultrasonda birşey anlaşılmıyor daha burda elleri ayaklar belli yerim ben:KK68:
Günaydın kizlarr bulantısız bir gün olur inşallah bunu yazarken bile bi elimde cubuk kraker :)

Cnm bende artık neye inancagimi sapittim ya bende söylediğinin tam aksi pastorize edilmiş sütun çok çok yüksek bi sıcaklığa sokuldu icin hiç bi vitamini kalmadığını dinledim tv bi programda sonra uzun arayışlar sonucu bu sütçü yü buldu esim süt çok icemiyorum daha çok yoğurt yiyorum ama yinede insan kendini zorluyor 2 güne bi içmeye çalışıyorum şimdi korktum bende yoğurtla bi korkum yok açıkçası çünkü mayalayarak fermante ediliyor sonuçta ama sütü bilmiyorum bide gidince dr sorayım bari

Ben tamamını yapamıyorum kendim açıkçası ben yine koaföre gitmeyi düşünüyorum :)
canım pastörize süt günlük süt olarak da geçer düşük sıcaklıkta sadece zararlı bakteriler öldürülür. UHT sterilizasyon da denir yüksek sıcaklıklarda birkaç saniye bekletilir, yararlı zararlı tüm bakteriler ölür.tercih pastörize olmalı ama ben sevmiyorum tadını açık alıp yoğurt yapıyorum senin gibi. hamile kaldığımdan beri süt içesim gelmiyor:KK43:
Tabi ki sen degilsin :KK48: ben hatta eşime gosteriyorum her gün baak bebeğimiz bugün böyle diye :KK53:
kızlar eşlerinizde aynı heyecan var mı. ben benle bazen aynı hissetmiyor diye içten kızıyorum:KK67: sonra hormonlarımın beni ele geçirdiği aklıma geliyor :confused:

Kızlar günaydın. Bu gece rüyamda doğum yaptığımı gördüm oğlumun birebir aynısı bir erkek bebekti. Çok merak etmeye başladım cinsiyeti rüyalarımın tersi çıkar genelde ama bu rüya çok gerçekti :-)
kız istiyorsun galiba Allah gönlüne göre versin:KK68:
ya ben hiç görmedim :KK57:hamile kalmadan bazen görürdüm
Gunaydin kizlar kanamam gecmis gayet saglikliyiz cinsiyetini anlayanlar resim atiyorm yorumlari bekliyoruumm :KK28:
annesi bu ne acele daha belli olmaz ki:-)
kanamanın geçmesine sevindim darısı başımıza:KK68:

bide ultrasonda birşey anlaşılmıyor daha burda elleri ayaklar belli yerim ben:KK68:

canım pastörize süt günlük süt olarak da geçer düşük sıcaklıkta sadece zararlı bakteriler öldürülür. UHT sterilizasyon da denir yüksek sıcaklıklarda birkaç saniye bekletilir, yararlı zararlı tüm bakteriler ölür.tercih pastörize olmalı ama ben sevmiyorum tadını açık alıp yoğurt yapıyorum senin gibi. hamile kaldığımdan beri süt içesim gelmiyor:KK43:

kızlar eşlerinizde aynı heyecan var mı. ben benle bazen aynı hissetmiyor diye içten kızıyorum:KK67: sonra hormonlarımın beni ele geçirdiği aklıma geliyor :confused:
aynen canım hatta seviyorum telefonda konuşuyorum fln iyice gitmişim bende :KK70: ultrasonda böyle olsa ne iyi olur birazdan doktora gitcz bizde tatlı teyzoşlarımız hayırlı haberlerle dönelim inşallah ♥♥

Valla benimki baya heyecanlı gibi. İse giderken gobusumle opusup gidiyor gelince de aynen onu opuyor. :KK70:
Gecen youtube dan bebeğin anne karnindaki gelisimini falan açmış izledik beraber. Ama bizim gibi sürekli arastirmalarini falan beklemeyin kizlar.
Göbeğimiz çıkmaya başladığında kocalarimiz da progesteron yani süt hormonu seviyesi artarak doğumda yuzde yirmi artmış oluyormuş.:KK71: Yani biraz bebisi hissetmeleri lazim. Hatta bebek dogunca erkeklerdeki testesteron seviyesi dusup ostrojen yukseliyomus.:KK70:

aynen canım hatta seviyorum telefonda konuşuyorum fln iyice gitmişim bende :KK70: ultrasonda böyle olsa ne iyi olur birazdan doktora gitcz bizde tatlı teyzoşlarımız hayırlı haberlerle dönelim inşallah ♥♥
hayırlı haberlerle gel inş:KK68:
bende öğlen sonuç göstermeye gideceğim bakarmıyız bebişe bilemiyorum:KK69:

Valla benimki baya heyecanlı gibi. İse giderken gobusumle opusup gidiyor gelince de aynen onu opuyor. :KK70:
Gecen youtube dan bebeğin anne karnindaki gelisimini falan açmış izledik beraber. Ama bizim gibi sürekli arastirmalarini falan beklemeyin kizlar.
Göbeğimiz çıkmaya başladığında kocalarimiz da progesteron yani süt hormonu seviyesi artarak doğumda yuzde yirmi artmış oluyormuş.:KK71: Yani biraz bebisi hissetmeleri lazim. Hatta bebek dogunca erkeklerdeki testesteron seviyesi dusup ostrojen yukseliyomus.:KK70:
7
ne diyon gızzzz kocişle bacı mı olucaz :KK50:zaten yasaklıyız :KK17::KK17: östrojen fln :mad:
:KK70::KK70::KK70:

X