2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Benim 1. Kiz 7 24 uykusuz oldugu icin 2.kizin uyku konusunda beni pek yordugunu soyleyemiycem :))) zaten hic uyumuyorum ha bitaneye bakmisim ha iki taneye diyorum
Kıyamam ya Allah kolaylık versin sana canım hamileliklerinde de uyuyamıyordn hatırlıyorum seneye her şey azda olsa kolaylaşır senin için inşallah

Kizlar esleriniz cocuk bakimi konusunda nasillar??
Bugun bir tartisma yasadik isin ozu benim ve kizimin yanina gelmesi idi ama yok param yok, yok ivir zivir bahanelerle gelmedi cunki evde yan gelip yatmak daha iyi bir tercih onun icin...
Benimko isten gelince bir yarim saat sever, ayda yilda bir bir ihtiyacini alor o da ben soylersem arada bir iki koyafey oyuncak alir o kadar lafta sever ama bunlar bana uetmiyor....
Bence eksigini bipmeli, temin etmeli, her bos aninda kizimin ve benim yanimda opmali ama o tercihini farkli kullaniyor ve ben sirf bu nedenle bazen bosanmayi dusunuyorumkendisinden tabi baska nedenlerfe var sizdedurumlar nasil???

Canım bence her erkekte var bu çok nadir görüyorum hayallerimdeki gibi davranan babaları diyorum eşime akşamları ilgilen oğlunla bu minik masum halleri birdaha geri gelmeyecek vakit geçir sev kucakla oyna onunla bol bol diye dediğin gibi işe gitmeden 10dk işten gelince 10 dk oynar anca bana da yetmiyor ama çok iyi bir eş ne kadar da hayalimdeki gibi baba olamasa da biz her haliyle kabul ettik artık çok çalışıyor onuda görüyoruz napalım Allah sağlık sıhhat afiyet huzur versin yuvalarımıza o kadar ilgilenmesi bile bir adım benim için çok tartışırdık bu konuda ama artık bıraktım oğlumun tartışmaya şahit olmasını istemiyorum çnki huzurlu bi ortamda büyüsün mutlu olsun istiyorum inşallah hayırlı evlatlar olurlar bizlerde yavrularımıza hayırlı birer anne baba oluruz

Cocuk konusunda gerçekten yardımcı oluyor hakkını yiyemem cok ilgilenir vakit ayırır parka götürür. İhtiyaca gelince ben sölediğimde gider alırız o bilmez neyin eksik olduğunu.. herzmanda hoş karşılamaz abartma fazla alma diyor tabi.. hamileyim mesela işten cıkar eve gelir nadirdir dışarı cıkması.oda biliyor tek olduğumu kimsemin olmadığın belkide oyüzden böyle davranıyor.. Kendimi şanslı hissediyorum iiyiki o var

Çok şanslısın canım Allah mutluluğunuzu bu güzelliklerinizi daim etsin inşallah ömür boyu

Biz de bademcik iltihabı atlattık.dediginiz gibi agzına lokma koymadı.iyileşince duzeldi,yerine geldi iştahı.sizin de yoluna girer,belki bogazı acıyodur hala

Vitamin şuruplar var aynı zamanda iştah da açıyor onlardan denesen

Kuşadası ılıca canım kurban bayramı sonu gideceğiz inşallah
oo iyi gezmeler şimdiden, biz geçen yıl antalyadaydık, bu yıl ıkı kez aılemle kızımıda alıp tatıl yaptım ama ben yaz ıcın esımınde dahıl olacagı bol gezmelı bır tatıl ıstıyorum hem denızı olsun hem gezılecek yerı cok olsun hemde otele tıkılı kalmaktansa pansıyon tarzı bır yerde konaklayıp hergun farklı lokasyonlarda takılalım ıstıyorum , bırde ufak bır ıhtımal yurt dısı olayı var o olursa da kurban bayramında esımle gıdıp gelmeyı planlıyorum off off param olsa valla habıre gezecegım yaz geldımı eve kapanmak ıstemıyorum yazlık vs benı tatmın etmıyor ılla goırmedıgım yada her daım gıdemeyecegım lokasyonlara gıtmem gerekıyor sızın plan bellıymıs bız napsak kı

Aynen canım rezervasyonu aldık bile :) biz eşimle ikimiziz bebişle nasıl olacak bilemiyorum ama kafa dağıtmak maksat gezmek yeni yerler görmek güzel olur ama bebekle ve yalnız zor olur heralde ama inşallah tatillerimiz hayal ettiğimiz gibi olur :) aynen gezmeyi kim sevmez paramız olsun tatilimiz olsun hadi gezelim deseler gezerim ama bebek bağlıyor bizi 2 yıldır çok yoruldum biraz değişiklik iyi gelir diye düşündük :)

Eğer imkanın varsa bol bol gez valla canım fırsat buldukça anı olur bebeğinizle birlikte benim oğlum daha ilk kez denize girecek gölgelikli simit bile aldım şişirdik evin içinde girmeye başladı bile

bız gecen sene 3 aylıktı gıttık baya da gezdık ama genelde oteldeydık tabıkı bu yıl aılemle gıttık ama hep daıre ıle havuz arası takıldık o nedenle gezmelı tatıle ıhtıyacım var benım cocukta buyudu koy arabaya yallah sıkılırsa tut elınden gezdır tamamdır

Aynen canım tam zamanı şmdi bol bol gezin acıkırsa yemeğini de alırsın yanına ohh mis gerçekten hepimiz tatili hakettik az çektirmiyor bu sıpalar bize :)

Selam kızlar

Terlik arayanlar için tavsiye olunur, aldım inçe olmasından dolayı çok rahat giyiyor, yürümesinde engellemiyor takılma düşme vs olmuyor , decathlon da 25.-TL
Bilginize

Eğer imkanın varsa bol bol gez valla canım fırsat buldukça anı olur bebeğinizle birlikte benim oğlum daha ilk kez denize girecek gölgelikli simit bile aldım şişirdik evin içinde girmeye başladı bile
bız gecen yol denıze de havuza gırdık, bu yıl bır nısan da bır bu ay havuz keyfı yaptık denızı de bayramda acacagız ınsallah yazlıktayız... korkma bol bol sok suya sadece cıkardıgında ıslak bırakma yeterlı canım ve huggıes lıttle swımmer kullan cok rahat oluyor tavsıye ederım.
ben gunes kremıde sebamed kullanıyorum sadece bır kez suruyorum gunese cıkmadan yeterlı oluyor.

Çok sağol canım güneş kremi konusunda kararsız kaldım biraz ama sebamed alayım bende en iyisi zaten deniz şortu ve tişörtü aldım kollara bacaklara ve yüzüne süreceğim ne kadar az temas ederse kimyasala o kdr iyi olur heralde yanmaz hem bide başında şapka tutsa çok memnun olcaz ama nerde :) o mayo bezler şişme filan yapıyo mu peki merak ediyorum suya girince alacağım ondan da

yok sısme yapmıyor kesınlıkle hatta herhangı bırsey yapmadı ıse ıdrar ve dıskı olarak duru su ıle yıkayıp guneste ıyıce kurutursan yenıden kullanabılırsın
gunesede ben genelde 3 ten sonra cıkarıyorum yada sabah 10-11 gıbı sokuyorum havuz denız ne varsa artık cıkıncada guneste bıraz ısınınca hemen ustunu degıstırıp sort tısort gıydırırım, arabasına koyuyorum golgede oturuyor.
ama suya sokarken sadece sort gıydır gunes alsın vucudu kremle yanıyor ama sadece bronzlasıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…