2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Reklam da yıyo benım kı de :)))

Dana incik aldim.ilikli.normal tencereye koydum.suyun icine biraz sirke damlattim. Olacak mi ki boyle. Hadi hayirlisi.
Olacak olacak, iyice piştimi seninki zaten öyle bile yer onu. Blw deniyodun sanırım, köfte fln yiyodu maşallah. Sirke atmanda iyi olmuş, kemiğin kalsiyumu suya geçiyomuş, ben unutuyorum hep

Dana incik aldim.ilikli.normal tencereye koydum.suyun icine biraz sirke damlattim. Olacak mi ki boyle. Hadi hayirlisi.
Atalescim,kuzu incik tavsiye ederim gelecek sefere. Küçük baş hayvanlar ilaca daha az maruz kalıyorlar ve sindirimleri bebekler için daha kolay ve daha yumuşaklar.
Bir de market tavuğu veren arkadaşlar okumuştum. Yapmayın kızlar. Organik dieğilse tavuk vermeyin daha iyi. Doktorumuz tavukların çok zararlı olduğunu hatta 4 yaşında bir çocuğun göğüslerinin çıkmaya başladığını ergenliğk başlangıcı gördüklerini söyledi. Tavuklar çda kullandıkları ilaçlar erken ergenlipe sebep oluyor. Zaten bir market tavuğunu alıp pişirin bir de güvenilir organik tavuğu aradaki farkı gözlerinizle görün. Altın sarısı bir suyu oluyor, etinin rengi daha kırmızı ve tadı da daha etimsi oluyor. Ben kızıma ilk aldığımda çok şaşırdım. Bu tavuksa bize ne yediriyorlar dedim yani.

Ta uk konusunda cok haklisin canim.benim annemin baktigi tavuklardan yiyoruz biz.kuzu konusunda da haklisin.ama bu anne hic kirmizi et yemedigi kokusuna dayanamadigi icin.danayla basliyim dedim.kuzu ya cesaret edemedim :) tesekkur ederim tavsiye icin. Basaricam galiba bu isi. Bizim evde hic et pismedi daha.esim eve geldi.bi sey kokuyo ya bizim ev.et mi diyorum.ne eti.et mi yaptin diye sasirdi kaldi.

Canım ilikli kemik dana etinde var sadece, hani kemik suyu fln olayı için mecbur dana eti kullanmak gerekiyo. Buarada market tavuğundan kastım keskinoğlu organik tavuk var, onu alıyodum ben. Ama herşeyde imkanlarla orantılı, imkan olmadımı tamamen tavuktan vazgeçmeyide doğru bulmuyorum ben. Tavuklar hormonlu algısı yaratılarak da yeni bi sektör oluşturdular, güvenilirliği yine muallak olan 3 katı fiyata tavuklar yumurtalarla dolu piyasa.

Böyle olmaz ama kızlar sürekli uyanılır mı? Benim sinirlerim alt üst oluyor kendide uykusuz kalıyo. Bu gecede aynısı oldu kaç kere uyandı bilmiyorum. Diş olayı hal oluncada böyle devam ederse sanırım eğitim vermek gerekecek tabi zamanı geçmediyse.
Aryazin sima sen bide hamilesin uykusuzluk hiç olmaması gerek sende. Allah kolaylık versin sana inşallah kızın uyuyan sakin bir bebek olur

Bizim ufaklık çok hareketli 10/saniye sabit durmuyor valla sizin yorumları okuyunca kiskandim bizimki ile ben başa gelemiyorum valla hamilelikte n önce 56 kiloydum o kadar kosturmaktan onun peşine eridim hamile kalmadan önceki kilomdan bile aşağı düştü. 51 olmusum goren bu oğlan seni yemiş eritmis kendi e bak diyor ama tek başına zapt edemiyorum aşırı derecede hareketli :/ bizim oğlana gelince maşallah var yemek konusunda hiç yok demiyo hiç de secmiyor ne versem yiyor

He ilik olarak olabilir onu bilmiyorum. Ben incik diyince et olarak düşünmüştüm. Tavuklar konusunda maalesef yememek daha iyi. Mutlaka bu durumu kullanmak isteyenler vardır haklısın. Ama güvenliğinden emin olamıyorsak yedirmeyelim. Çünkü kusa sürede ilaçlarla büyütülüyorlar. Yarardan çok zarar. Nasıl günlere geldik insan şaşırıyor valla

Çok değişik huylar edindiler gerçekten sallatmıyor kendini bizim ki ne ayakta ne beşikte yanıma gelince kendisi de uyuyor emerekte uyuyor ama çok sık uyanıyor dediğin gibi dönmekten uyutmuyor ki kendini çok deli yatıyor ne olacak böyle bilmiyorum beşikte mi rahat edemiyor acaba dicem ama gündüz uyuyor beşikte gece oluyo ne oluyorsa uyku eğitimi nasıl olur bilmiyorum aynı yatakta aynı odada yatmaya alıştı gibi nasıl olacak bilmiyorum rahatsız değilim bizimle yatmasından ama bide uyanmasa saat başı süper olacak

arkadaşlar bugün doktor kontrolündeydik. D vitaminini değiştirdi, bi-bacD3 diye bi vitamin verdi. Kullanan bilen var mı? Gece çok terliyo diye monovitin etkisi düşük diye değiştirdi

arkadaşlar bugün doktor kontrolündeydik. D vitaminini değiştirdi, bi-bacD3 diye bi vitamin verdi. Kullanan bilen var mı? Gece çok terliyo diye monovitin etkisi düşük diye değiştirdi
ben kullanmadım ama ama zaten onumuz yaz guneslı havalar yakın ve d vıtamını bır yasa kadar kullanılacak demıstı bızım doktorumuz bızımde kullandıgımız bıtmek uzere bıtınce yenısını almayı dusunmuyorum hedefım bol bol denıze sokmak, parka goturmek açık havada dogal yoldan alsın d vıtamınını

Biz kış boyunca bile karlı havalar hariç ( ondada araba gitmiyo diye) hemen hemen hergün çıktık, şimdi zaten hep çıkıyoruz, biliyoda doktor. Monoviti de sürekli verdim, hamileliğimde ben kendimde ampul olarak kullanmıştım. Ama terlemelerden dolayı ve bıngıldağından dolayı eksik gibi gözüküyo dedi. Biraz daha kapalı olmalıymış bıngıldak.. of bilmiyorum, zaten verdiği ilaçla ilgili hiçbiyerde bişey de yazmıyo. İlaç firmasının sayfasındada süt proteini içerebilir diye belirtmiş. Doktora yazdım şimdi.. halbuki biliyo süt alerjisi var çocuğun..

Evt böyle olmaz nezman düzelecek bende bekliyorum bebekliği daha iyiydi. Bu gece zaten saat ikide başladı sabaha kadar sallanmak istedi uykuda kalıp kolum düşünce ağlamaya başlıyordu çıldırmak üzereydim.. sallanmaya alışmış belliki ama çözüm bulmak lazım.. oğlum 10 da yattı ben 11 de yani şuan üç saatlik uykuylayım..

Selam kızlarCoktandır takip edemiyorum işe başladığım için bebişler büyümüş maşallah hepsine. Yemek konusunda bişey yazıcam benim bebişin eline biraz ekmek verdimmi bi yandan onu kemirip bi yandan istediğim yemeği yedirebiliyorum. Yemeyen bebişlerin anneleri bi denesinler derim. Vaktim yok fazla hepinizi öptüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…