2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım geçmiş olsun.valla çok şaşırdım.kanama oluyorsa bi şekilde atılması gerekmez mi.ağrı hepimizde oluyor.kanama olnadığı sürece korkmayın dediler hep.demekki kanama olup fark etmemekte mümkün.
Aynenn canm agriniz oldugunda hafife almayin gidin doktora yani. Hemen basladim ilaca insallah gecer :KK43:

Test
Hımm pardon arkadaşım evet benim ikinci ikilide ense kalınlığı önemli 3mm yi geçmemeli sonrada kan tahlili ile de ense kalınlığına göre bir istatistik çıkarılıyo ama adı üstünde istatistik önemli olan ense kalınlığı test sonucu kotude çıksa kesinliği yok benim çok kotu idi 1/6 ki 1/ 10000 lerde olması lazım ama maşallh oğlum çok sağlıklı
testler değilde en önemlisi ayrıntılı ultrason

Slm kızlar yeni geldim eve yeni yazabiliyorum o yuzden. Dr.a gittim herşey yolunda çok şükür. Kasık ağrısı strestenmiş. Miniğimi gördüm. Teyzeleri bir görseniz o kadar tatlı ki anlatamam :) kalp atışını da duydum tarifsiz bir duygu o ya o an herşey duruyor sanki. Dr maşallah herşey çok güzel dedi mutlu etti bizi. Darısı duymayanların görmeyenlerin başına

Selam kızlar bende nisan annesi olacağım inş. Listeye eklerseniz sevinirim. yaş 30 boy 160 kilo 55 şehir bolu 2. çocuk sat 30 haziran mdt 5 nisan. Herkese güzel hamilelikler diliyorum.

ikili test kadın doğumda mı yapılıyor? önceden yaptıran var mı? anlatabilir mi? sweet_drop sweet_drop
Simdi gordum canim 2li testi kadin dogumcu yapiyor ense kalinligini olcuyor sonra kan aliniyor sonuc gec cikiyor sonucuna gore amiyosentez istenebiliyor ayrintili usg.de ya radyoloji uzmani yada yada prof.lar bakiyor.benim ayritiliyi radyoloji dr.u yapmisti

Eveet slm kızlar bende listeye eklenmek üzere gelmiş bulunmaktayim beklenen tarih 27 nisan 6hafta 4 günlük minnagim 2.bebek yaş 31
Yarın ekleyim inşallah

@mersah22. Evet dayanamadim listeye geleyim dedim. Hamilik takvimini bekleteyim bari.heheheh
Beni etiketleyerek bilgilerinizi yazarsanız yarın ekleyim inşallah

Selam kızlar bende nisan annesi olacağım inş. Listeye eklerseniz sevinirim. yaş 30 boy 160 kilo 55 şehir bolu 2. çocuk sat 30 haziran mdt 5 nisan. Herkese güzel hamilelikler diliyorum.
Yarın ekleyim inşallah

Kızlar ben midemi üşütmüşüm. Dün çok kötü bir gün geçirdim... Gece mide bulantısıyla uyandım 3 kere, sonuncusuna ishalde eşlik edince hemen doktorumu Aradım, bizi görmek istedi, mikrobik mi, üşütmemi olduğunu anlamak için örnek verdik. Allahtan üşütmeymiş, mikrobik olsa antibiyotikte verecekti. Bütün gün mide bulantısı çeken Arkadaşlara Allah sabır versin, ne zormuş.... Daha da zoru "bebek aç kaldı, düşünmüyomusun" diye zorlamalar... Bi de akşam ateş çıktı 38 dereceye, düşüremedik bi türlü.sonunda parol yuttum bi tane, öyle düştü şükür. Anneler hasta olmasın, bebekler sağlıkla doğsun inşallah...
gecmis olsun canim ayni durumu hamileligin basinda yasamistim cok zor gercekten. insallah bidaha hasta olmayiz cok dikkat etmemiz lazim tam mevsim geçişi

C
Yazmada canım her hafta okudugUnu okuyacagını bılıyım ondan sadece bu hafataya özel yapmıyıruz cunku doguma kaadr devam edılcek inş yedekte arkadaslarda var her hafta ben okurum dıyen okuyamacak olan cıkarsa yerıne onları koyucam ondan canım
cnm bence okumak isteyen herkes okusun Sayın'ın fazla olmasında zarar yoktur bence yine siz bilirsiniz ama az olmaktansa çok olmak iyidir inş bende okuyacağım ama Türkçe'den okuyacağım Kuranı kerimi tam bilmiyorum :KK17:

Kizlar tekrar merhaba,
Size sormak istedigim bir konu var. Ise baslamam lazim ve bir yerle anlasmak uzereyim tabiki hamileligimi sakliyorum simdilik en azindan deneme surecini atlatana kadar. Ama ise baslarken saglik raporu almam gerekiyor bu rapor eskiden aile saglik merkezleri ve polikinliklerden veriliyordu sanirim artik degismis ve bu rapor icin akciger filmi de cekiliyordu ama mr a girmek istemiyorum malum gebeyim ne yapabilirim fikri olan var mi? Akciger filmi olmadan da saglik raporu veriliyor mu? Bu arada Istanbulda yasiyorum

Canim sen yine guzel uyuyomussun. Ben sabah 5 gibi ancak yataga girebiliyorum ve 7.5 olmadan wc disari gurultusu eşimin işe gitmesi derken bir daha uyuyamiyorum. Gunde 2 saat deliksiz uyursam kendimi sanlis hissediyorum. 3 4 gunde bir absurd bir saatte 5 6 saat bayggin sekilde uyuyorum o kadar...
Canım senin durumun daha fenaymış.sen benden üç hafta ilerdesin.benimde kötülerse ileriki haftalarda yandım.süt filan uykunu getirmiyormu.yada okumak.yemek kadar uykuda önemli bedeninin dinlenmesi lazım

X