2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım yasın okuyacaksın dımı msjı begenmıssın ama etiketlememissin cumaya kadar ıkı yasın okursun dımı bu haftaya özel bundan sonrakı haftalar her hafta bir tane okumalısın yoksa yedektekıler var canım hee hafta etıketleyemem cunku tamam ben her hafta okurum dıyenlerle liste düzenlıyorum canım etiketledıgım kişiler lütfen bana geri dönüş yapsın
okurum canım inş. okuyunca yazacak mıyız

Kızlar merak ediyorum uyku probleminiz var mı.ben gece 11 12 gibi uyuyorum.gayette uykum gelerek.sonra üçte dörtte uyanıyorum.uyumak ne mümkün.o saatte uyanınca asabım bozuluyor.öyle yatakta günün ağarmasını bekliyorum.

Canim sen yine guzel uyuyomussun. Ben sabah 5 gibi ancak yataga girebiliyorum ve 7.5 olmadan wc disari gurultusu eşimin işe gitmesi derken bir daha uyuyamiyorum. Gunde 2 saat deliksiz uyursam kendimi sanlis hissediyorum. 3 4 gunde bir absurd bir saatte 5 6 saat bayggin sekilde uyuyorum o kadar...

okurum canım inş. okuyunca yazacak mıyız
Yazmada canım her hafta okudugUnu okuyacagını bılıyım ondan sadece bu hafataya özel yapmıyıruz cunku doguma kaadr devam edılcek inş yedekte arkadaslarda var her hafta ben okurum dıyen okuyamacak olan cıkarsa yerıne onları koyucam ondan canım

Kızlar kalp atışı duyulduktan sonra gebeliğinde herhangi bir sıkıntı olmayanlar için bir daha ki kontrol tarihi olarak ne zaman çağrıldınız?
3 hafta sonra cagırdı canım benı haftaya cuma gıdıcem inş ozmanda ikili test için randevu verır ekimin ilk haftası 12 haftamda olucam ozmana gun alırım bi sorun cıkmazsa inş seni ne zaman cagırdı

Alttan bakalım mı diye sordu ben de pek taraftar olmadıgımı soyledim o zaman once karından bakalm görmezsek aşttan dedi ama karından gördük kalbini de duyduk :)))bazen gec görünebliyomş canım bi sonraki kontrolde görürsğn sen de endişelenme
canım peki sen sıkışık gitmişmiydin bana çok su iç öyle gel bidaha dedi .sıkışık olmazsan göremeyiz dedi

Kızlar kalp atışı duyulduktan sonra gebeliğinde herhangi bir sıkıntı olmayanlar için bir daha ki kontrol tarihi olarak ne zaman çağrıldınız?
biz kalp atışını duyduk ve hiç sıkıntı yok dedi ve beni bir ay sonraya çağırdı ama ben cumartesi gitmeyi planlıyorum dün aktıntım çok hafif pembemsi geldi daha sonra olmadı hiç çok şükür ama içimi ferahlatmak için gidicem inş.

Canim sen yine guzel uyuyomussun. Ben sabah 5 gibi ancak yataga girebiliyorum ve 7.5 olmadan wc disari gurultusu eşimin işe gitmesi derken bir daha uyuyamiyorum. Gunde 2 saat deliksiz uyursam kendimi sanlis hissediyorum. 3 4 gunde bir absurd bir saatte 5 6 saat bayggin sekilde uyuyorum o kadar...
Benim kadar uykucu yok sanirim.
Aksam 20:30 oldumu gozler gidiyor.9 olmadan yataktayim.Gece birkac kez uyaniyorum ama uyumaya devam edip sabah 6- ya kadar yatiyorum.
Okula gidiyorum birde yapacaklarim oluyor.Son ana birakiyorum herseyi.Gun icinde halim enerjim olmuyor.Birde bu hafta migren ataklari beni mahvetti.Gozumu acamadim agridan ilac da alamayinca..

biz kalp atışını duyduk ve hiç sıkıntı yok dedi ve beni bir ay sonraya çağırdı ama ben cumartesi gitmeyi planlıyorum dün aktıntım çok hafif pembemsi geldi daha sonra olmadı hiç çok şükür ama içimi ferahlatmak için gidicem inş.

Yoktur bir şey inş hepimize bol ferahlık diliyorum, zaman su gibi aksa geçse keşke :)

Kızlar ben midemi üşütmüşüm. Dün çok kötü bir gün geçirdim... Gece mide bulantısıyla uyandım 3 kere, sonuncusuna ishalde eşlik edince hemen doktorumu Aradım, bizi görmek istedi, mikrobik mi, üşütmemi olduğunu anlamak için örnek verdik. Allahtan üşütmeymiş, mikrobik olsa antibiyotikte verecekti. Bütün gün mide bulantısı çeken Arkadaşlara Allah sabır versin, ne zormuş.... Daha da zoru "bebek aç kaldı, düşünmüyomusun" diye zorlamalar... Bi de akşam ateş çıktı 38 dereceye, düşüremedik bi türlü.sonunda parol yuttum bi tane, öyle düştü şükür. Anneler hasta olmasın, bebekler sağlıkla doğsun inşallah...

X