2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlar yürüteç hariç yürüme yardımcısı kullanan var mı?
Bence yürüme yardımcılarının hepsi aynı mantıkta, ve olmuyolar yürğmeye yardımcı fln, yürümeye başladıktan sonra gezebilir onlarla. Ben sevibebenin yürüme yardımcısını daha kullanışlı buldum. Takıyorum, onunla gezdiriyorum evde yada dışarıda. Gerçi sürekli bişeyler dikkatini çekiyo, çok gezemiyoruz ama ikibüklüm gezdirmeye çalışmıyorum en azından

Canim sen calisacaksan ilk gunden esini de kalkmaya alistir derim ben. Ben calismiyorum ama esim geceleri cocuk yaninda yirtinsa duymaz mesela..
Bir de memleketteyken benim oglum da yanima alismisti. Ilk bocaladim ama sonra besigine geri alistirdim. Sabaha karsi kaka geldiginden veya cok aciktigindan mi bilmiyorum siklikla uyanmaya bslayinca aliyorum yanima. Ama en bastan alistir derim ise baslamadan. Bir de soyle birsey var yanindan ayrilinca uyanma sureleri uzuyor. En azindan benim oyle oldu

Arkadaşlar saçlarım çok dökülüyor bu ara. Sizde var mı böyle bi problem? 3 aylık flnken yine böyle dökülüyodu, kan tahlili yaptırdım, normaldi değerlerim, bi zaman sonra ( yaklaşık 1-1,5 ay) kendiliğinden geçti. Şimdi tekrar başladı, korkuyorum kalıcı olarak seyrelicekler diye

Bi yoklama çekeyim a dan başlıyorum :)

@alyildiz @ARTVINLI9876 acelya2687 @BaRtuMM @Camaron @dilaraokan @GKBgkb @cle @coznur @Nergis26 @sclkvnc aklıma gelmeyen vardır daha
Nerelerdesiniz bebişler nasıl
Burdaaaa. Ahhh ah anlatacak çok şey var. Ne yazık ki çok yoğun bir tempoyla çalışıyorum neyse ki annem kayınvalidem bebişe benden güzel bakıyorlardabüyüyor bıdık. Allahım nasıl büyüdü nasıl hareketlendi, tam bir cadı oldu. 9 buçuk aylık ilk adımları attı, 10. Ay itibariyle desteksiz yürüyo koşuyo. Şimdi Bi de havalar iyi gidiyor park bahçe geziyor bütün gün. Alıyo montunu geliyo, ıhhh ıhh kapıyı gösteriyo. Kitapta eğitimde hiç gözü yok, oynasın zıplasın koştursun karıştırsın, İşimiz bunlar. Doğum günü hazırlıkları başladı. Kızıma anlamlı bir hediye arıyorum, fikirlere açığım...
Ara sıra girip okuyorum kızlar ama yetişemiyorum çok çabuk geçiyo günler...
Bir dokun bin ah işit yani tatlım. Sen Eskişehirde misin hala. Bi haftasonu parka çıkaralım bebişleri buradaysan

YÜRüsede değişmiyor kuzum yaa nerde pislik var gidip bulup elini sokuyo. Peşinde dolaş düşme çarpma tuttum derken belde aynı. Heves etme boşver. Zamanı gelince oluyo herşey

Babayla 3 ümüz yatıyoruz. Gece beşiğe koyuyorum. Emmeye uyanınca bidaha beşiğine gitmiyo. Biz yatağın kenarlarında, bebiş ortada sere serpe işe başlayınca hem kokusuna doyayım diye hemde yorgunluktan buna alıştık, eme eme uyuyo gece

Atıyor olabilir.oyuncagi falan attıysa.
Gecen gece topunu koltugun altina kacirdi.attım dedi.ben de bir yandan videoya aliyorum.hic sesimi cikartmadim.nasil bagiriyo attıııım diye.en son ustundeki badiyi iki eliyle cekistirerek bagiriyo attıııım diye. Buyuyunce izletcem kismetse.
Kavramalari cok iyi.dun sabah nar ın resmini gosterip nar dedim. O da tekrar etti.aksamina kartlara tekrar bakarken nar a geldik.güldü bekledi naaarrr dedi.cok mutlu oldum.zaten baya bi karti biliyor soyluyor gosteriyor. Bi konusmamiz erken digerleri hep gec.yurume dis falan.
Bi de altini acmaya basladigimda abovvv diyorr. Kendi kendine espriler bisiler

Cok guzel yaa yuruyor.masallah. hadi yurumeyi gectim.yasina geldi.bir iki dis olaydi bari.

kızlar adetim 3-4 gun gecıktı , hamile değilimdir inşallah ;(

ılkınde içime doğmuştu hamile olduğum şu an öyle bir hissim yok, test yaptırsam erken net birşey çıkmaz diye bekliyorum 1 hafta falan geçmesini, ve pek bir cinsel münasebetimizde yok eşimle ikinciyide istemiyorum açıkcası umarım mevsimsel gecikmedir yoksa tam rahata erdik derken işler karışacak ;(
ne maddı ne manevı anlamda ıkıncı bır cocuga hazır degılız ayy korkusu bile yetiyor valla...

Korunmuyor muydunz canım biz korunmaya rağmen bile korkuyoruz haklısın hazırlıksız olursa diye kolay değil ki yalnız bebiş büyütmek benim de bu ara çok düzensiz 15 gün önce olmuştum bu aralar yumutlama oldu sanırım çok akıntım vardı doğum öncesi 35 günde bir olan ben ayda iki kere olmaya başladım mevsimseldir yada bebek emdikçe bişyler oluyordur Allah hakkımızda hayırlısı neyse onu versin

Cok guzel yaa yuruyor.masallah. hadi yurumeyi gectim.yasina geldi.bir iki dis olaydi bari.
Atalescim senin kızın maşallahı var valla konuşması kavraması baya Bi ilerde annesinin öğretmen olduğu belli oluyor valla yakında sayı saymaya da başlar nazar değmesin miniğe :) işin sırrı nedir bende gösteriyorum resimler filan ama kendi stiline göre konuşur canı isterse oda arabaya buf buf der anne ye abbe net baba diyor bilinçli bi tek kediye piss piss der hep çıkardığı seslerle biliyor onları isimleride biliyor aslında ama kendisi o sesleriyle tanıyor o cisimleri hayvanı eşyayı vs.

korunuyoruz ve en son son adetımın ardından bırlıktelık olmustu dedıgım gıbı pek bır munasebetımız de yok, bebısım emmıyor ve benım 40 ımdan sonra hep duzenlı sekılde ortalam 26-28 gunde bır adetım gerceklestı ilk kez gecikme yaşıyorum ve tedirginim biraz, bakalım mevsimsel ise birkaç güne olurum adet olmazsam test yapacagım zaten ama kesin sonuç için bekliyorum.

İcini dökme yeri burası mühim degilkatılıyorum valla kacmalı bi yerlere,kimsenin aglayan bebekleri yadırgamadıgı bi yere..

R harfinidemi söylüyor??

muhtemelen öyledir canım hayırlısı haberlerini bekliyoruz

Masallah,ben de aramızda yürüyen var mı diyodum.bizimki sıralıyo anca,emeklerken fişek gibi,işine öyle geliyo:)
Anlamlı bi hediye demişsin,ben dogumgununde bir meyve agacı dikicem,oglumla birlikte buyusun,her bahar cicek acsın.sapancadan bakıcam ama nette de uygun fiyata vardı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…