2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizim henuz ekmek yemiyor ama yemeye basladiginda mantikli.arastirmak lazim.hic bilmiyorum.yalniz şu dikkatimi cekti. Kv bu olaydan sonra senin annene mi demis kizina kiz dedikodu yapmasin diye. Eger oyleyse cok pis sinirlendim şu an. Birinin cocuguna terbiye vermek baskasina dusmez. Yani benim kizim allahkorusun buyukhatalar yaparsa ve biri bana gelip kizina kiz falan derse cok pis yaparim herhalde. Cok sinirlendim cooookkk

Bizimkinde dis patlamis mi anlayamadim.azi disinin ucu beyaz nokta gibi.elime de cok hafif bi sivrilik gelir gibi oluyor.yani yan man bi dis ciksa bari.
Eline sivri geliyosa tamamdır.bu bikac gun önceki hali,bugun foto cekemedim elime geldi artık.cay kaşigı tıklıyor

LargeGemini ben de ek gıda,emzirme ,devam sútü olarak gidiyorum.bazen emzirmemin ardından mama vermeme ragmen minimum 180icer.90cc cok az degil mi? Biraz artırsan bitirir,ondan doymuyo olabilir
Aptamil veriyorum mesela 6-9 aylık paket üzerinde tarif 150ml'den başlıyo

Kızlar benim oğlanın burnu gece sürekli tıkanıyor. Bir ay önce bir hastalanmıştı. Hala burun tıkanıklığı devam ediyor. Buhar makinesi yok. Acaba ortam çok mu kuru oluyor? Bu durumu yaşayan var mı? Burnu akmıyor. Sadece tıkanıyor. Serum fizylojik damlatıyorum sürekli ama gece uyandığında bakıyorum yine de tıkalı

Canim zaten fazla yapiyorim 90 cc iciyo hani az yapip okadar ini vermiyorum geceleri artik cok sik uyanmio uyandiginda da cok icmio mesela bu gece kalktı 120 icti saat 3 bucuk civarı birde yeni kalkti yine 120 icip uyudu acaba ek gıdayi mi fazla veriyorum ondan az iciyo olanilir mi birde siz benden bir ay onde olduğunuz için 180 ciktiniz belkide ondandir

Ya kızlar biz çok sık uyanıyoruz. Şimdi okuyorum mama devam sütü verenlerimiz var. Acaba aç mı ondan mı uyanıyor? Ek gıda akşam bir kase çorba içer sabah kahvaltı yarım yumurta peynirle sonrada meyve yoğurt bide. Çok sık emiyor
Ne diyorsunuz gece yatmadan önce mama mı vermeli? Kaşık maması yemiyor gece 2 memeyi verip uyutuyorum karnı lıkır lıkır ediyor sallarken

Aynı Bizde öyleyiz canım bu gece saat başı kalktık saate baktım hep tam 1 saat uyuyor uyumuyor hep uyanıyor ikinci dişte patladı aslında ama çıkacak mı hala bilmym bnde iki memeyi birden veriyorum acıkmasın gece diye ama yine de uyanıyr kendimi çok hasta hissediyorum bu gün uykusuzluktn

Güvendiğim bildiğim bir yerden siyez ekmeği ve ekşi mayalı köy ekmeği alıyorum yiyor sabahları içimi biraz
Ekşi mayalı yapcam bende araştırıyorum makina :)

Bir kaç yazisi cok sacma grlmisti o yuzden okumuyorum adem güneş'i. Kizdim kustum ben ona :)))

Kiyaptan almak istediklerimizi alırız sıkıntı yok, tüm annelerin yaklaşımı psikolojisi bambaşka sonuçta :) hepsi farklı farklı, aynı anda doğan cüceloğlu geliştiren anne baba yı da okuyorum , oda güzel bir kitap

Ayyy tam aradigim sey. Ben de kac gundur seramik bicakli blendr yok mu diye arastiriyorum.ama bulamadim. Bulana kadar evdekiyle idare etmeye karar verdim.yoksa da cikartirlar bence yakinda :)

Canım var iş görecek birşeyde okadar bağımsız bakmışımki birkaç saat sonra aa dedim kendi kendime aradığım şeyin reklamıydı ama marka yok aklımda :)

Sinbo al ben çok memnunum. Hem uygun hemde kiyasladigimda kesinlikle daha güzel ekmek yapıyor. (Arkadaşıma arçelik var benim ekmeklerim kesinlikle daha güzel ) bir de bir kere merdanesini kaybetmestim musteri hizmetleri inanılmaz ilgilendı. Adresimi aldı kapima ücretsiz kargoladi. Diğer ürünlerini bilmem ama ekmek yapma makinası cidden harika. Bana hediye gelmişti. Akşamdan kuruyorsun mesela sabah saat 8 e . Ev deli gibi sıcak ekmek kokuyor sabaha karsi pisiriyor ve saat 8 de ekmek hazır sıcacık. Miss

Ya kızlae ben kendimi çok suçlu hissediyorum alerji yüzünden kızıma herşeyi veremiyorum ama vermeyi çok istiyorum mesela geçen günmkendime yaptıgım sütsüz yumurtasız kek verdin severek yedi ama korktum çok vermedim püre hiç sevmiyor onu anladım kaşık sevmiyor agzına elimle koyunca yiyor ama ne yedirecegim çok kötü bir anne gibi hissediyorum bakamıyormus gibi napacagım ben doktorda herşeyi ver süt ürünleri dışında elmaya armuta tepki verdi katı napabilirim kuzu kıymadan geçtik sanırım köfte yapıp versem yermi o yüzden ekmek yapıp vermek istiyorum et suyuna batırır verrim diye napacam ben ya

Kizlar havalarla araniz ne alemde...
Bizim zilli karla tanisti ama hic sevmedi cok korktu agladi sizdr durumlar nasil
Bizim oğluş sanki sıcak bşye dokunmaya çalışıyormuş gibi bi ellemeye çalıştı refleks olarak geri çekti ağlamadı tbi evin içinde denedik geçen bi hafif yağarken bu kadar soğuk yoktu balkona çıkardım çok az ilginç bi şekilde bakakaldı öyle

Canım üzülme diyeceğim ama annelik iç güdüsü normal kendini suçlaman ama kendisi yemeye çabalıyor ne güzel patates kabak havuç bunlara alerjisi yoksa haşlayıp ver eline yesin dursun zten dişide çıktı senin minnoşun ısıra ısıra yer çorba kaşıktan içmez muhtemelen bizimki de red ediyor fincanla veriyorum içiyor

Kızlar bana dun geceden beri bşy oldu damarlarım çekiliyor sanki ayaklarım bacaklarım sızlıyor halsizim birz ateşte var göğsümde sızlıyor gibi mastit mi oldum acaba dedim ateş düşürücü içcem geçen sefer bayılmıştım çk kotu geçmişti o mastit yüzünden iğneler yemiştim yine mi oldum ki doktora gitmem çok zor ötesi kar o kdr çok yağdı ki buz heryer merdivenden inilmiyor yani ben inemiyorum evde ne yapılır ki bunun için ya

Ben yatarken muhallebi vermiyorum artık.aynen dedigin gibi hem sık emiyor hem kahvaltısını,aksam yemegini yiyiyor bizimle.ac olmadgna eminim ama buara dis cıkardıgı icin sık uyanıyor.senin de öyle olmasın?bizde dis cıkınca,rahatlamıstı ,uyanmaları azalmıstı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…