2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yok canım öyle bısey ya zaten olsa sürekli ağlamaz mı bi bakıyorum çok keyifli bi saat sonra cıldırıyo bu akşam babası diş jeli aldı ona 5saatr iyi şimdide uyudu demekki dişti diye düşünüyorum

Evet canım aynı durum. Bu akşam babası diş jeli aldı ona kullandıktan sonra bayağa sakinleşti uyumakta zorlanmadı. Diş zorladı sanırım ama bi kızarma kabarma yok henüZ

Kızlar fena grip oldum. Özellikle boğazım çok ağrıyor. Ne önerirsiniz malum ilaç icemiyoruz?
Taze zencefili parçala kavanoz a koy üstüme çıkana kadar bal koy sağına solunada limon koy 12 saat beklesin 2 çorba kaşığı iç yada 1 bardak ılık suya katıp öyle de içebilirsin. Bana çok iyi geliyor bu

Evet canım aynı durum. Bu akşam babası diş jeli aldı ona kullandıktan sonra bayağa sakinleşti uyumakta zorlanmadı. Diş zorladı sanırım ama bi kızarma kabarma yok henüZ
Ayıp olmasın ama diş midir ne boksa biran önce çıksada çocuklar rahatlasa artık diyorum. Az önce uykusu var çocuğun gözü kapalı artık nasıl rahatsız ediyorsa kıvrandı emekledi oturdu bu sırada gözler hep kapalı en son diş jeli sürdük uyudu şimdi. Ne dişmiş ne sıkıntı verdi 2 haftadır yahu!

Dertlerin biri bitiyor biri başlıyor. Gazıydı, sancısıydı, kabızlığıydı,ateşiydi, dişiydi ... Allah beterinden korusun.

Buraya en sn yazdigimdan beri yani yarim saattir emiyor arkadaslar. Niye boyle olduk son gunlerde.sabaha kadar memede.uyanmiyor tamamiyle ama surekli emiyor. Hele dun gece.bes dakika emmeden durup yatiriyorum sadece. Disler de gelecege benzemiyor.
Dün gece aynısını yaptı. 10dk ya bir memeyi aldı. En son Kapatmadım zaten memeyi öyle açık durdu kendi buldu emdi :) 2 haftadır böyleyiz 2 gecedirde abardı artık. Ya sabır ya selamet diyorum ama çok zorlanıyorum. Çocuğumada üzülüyorum nasıl rahatsız ediyorsa diye uykusuzluğuma kızamıyorum sonra. Saçmasapan hallerdeyiz

Güler misin aglarmisin. İki saat kıvrandı bağırdı çağırdı pirtlatti en sonunda altına doldurdu simdi mışıl mışıl uyuyo. Bende zombi gibi ayakta kaldım yok anam uyuyamiyom. Bu gaz dedikleri şey daha geçmedi 7 aylık olduk gece gündüz uykuda hep kıvranma halinde. Uzun zamandan sonra ilk defa kaka da yaptı. Offf. Bazen sasiyom azıcık uykuyla güne nasıl zinde basliyom. Sabah bana bakıp guluyo sesler çıkarıyo o zaman gece ki maratonu unutuyom

Sab simplex kullanmayı deneseniz? . Ben gunduz uyuyamiyorum sizde de oluyor mu bu

Dualarimiz seninle canim.mandalina suyunu sen ictin di mi
Allah razı olsun canım yok ben içmedim kızımın agzına verdiler 1 yaş öncesi verilmemeliymiş doktorda kızdı bende okadar dedim vermeyin gaz yapıyo alerjisi var diye yinede engel olamadım kakasının resmini çekip attım umarım artık iddalaşmazlar benle
Allah razı olsun kuzum Sözde soruyorlar verelim biley olmaz yok hayır diyorum ısrar ediyolar yok diyorum bu sefer dinlemiyolar ne anlıyolar bilemiyorum ne güzel gidiyorduk biz yavaş yavaş yok emeklemiyor vitaminsiz kaldıgından yok adım atamıyor yok şöyle böyle çok güzel destek oluyolar hiç bi yere gidesim gelmiyor

İki gün sonra peynir denemesi yapıcaz ben yiycem 1 hafta gözlemlicez doktor ne oldugu belli olsun dedi o yüzden ama bi kaç gün toplanması için beklicem Rabbim en büyük sınavımız bu olsun şükür yinede.

1 yaşına kadar portakal mandalina verilmez asitli zaten bebeğin sindirim sistemi için de iyi değil. Pişige kanlı kaka ve alerjiye sebep oluyor

Kızlar bebisleri gun sonunda en son ne zaman besliyorsunuz.yani gece uykusuna yatmadan ne kadar önce. Ve nekadar yiyor. Son gunlerde gece uyku arasinda temdikten sonra tekrar zor daliyor uykuya acaba ac mi diyorum.
20 dk önce fln canım büyüme atağı fln da olabilir belki genelimizin bebişlerde var bişyler bu ara 33 37 haftalar arası yazıyor ama çbk geçer inşallah
Kızlar fena grip oldum. Özellikle boğazım çok ağrıyor. Ne önerirsiniz malum ilaç icemiyoruz?
Ben hep sıcağa yakın suya limon bal ve karabiber üçlüsünü yapardm iyi de gelirdi deneyeblrsn cnm
Diş o zman jel iyi geliyorsa demekki ay bi an önce çıkaydı şu dişler yazık neler çekiyo bbşler
şükür tbki canım ama bence sdece sen bakıyorsan bebeğine kimselere verme yazık ama bile bile nasıl verirler anlamıyorum bırak kırılsınlar anlayış yoksunları bu insanlar deli eder insanı zaten yeterince yoruldun daha ne diye böyle yapıyorlarsa bende sinir oldum sana senden başkası yardım etmez zor zamanında boşver milleti kırılsın sizden daha değerli değil kimse

Kızlar bizde dün evimizin duasını yaptık kuran okundu yorucuydu ama geçti şükürler olsun yardım edenim de vardı oğlum yabancı gördü hep ağladı yaa ona üzüldüm kalabalığı hiç sevmiyor bende pek sevmem böyle alıştırma diyorlar ama ben kalabalığa alışsın diye hergun düğüne fln gitmem gerekiyor ki çevrem kalabalık değil böyle işte varsın yabancıları sevmesin naplm daha iyi işte herkese gitmez bu devirde neler görüyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…