2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Normaldir heralde 2 gun fln geçti ztn bklm beklemedeym :)
Canım ben 45 gün de bi regl oluyorum. Emzirme dönemi boyunca düzensizlik olurmuş.

özür diler canm hatasının farkında olmasa güllerle gelmezdi yanına bencee. hadi bekliyoruz bizi habersiz bırakma

Çok saolun Allah razı olsun hepinizden kızlar.. dediğim gibi eşim gül alıpta gelmiş önce konuşmadık ama annemle babamla konuştuktan sonra konuştuk.. babam baya kızdı ona erkek erkege konuştular ben kapıyı dinledim :))) kızıma birdaha kötü söz edersen senin yüzünden bidaha ağlarsa başka türlü kpnuşurum artık seninle dedi eşimde özür diledi eve gecicez şimdi.. hala içim buruk ama napalım işte

Canım 7 bucuk aylıgız aslında o kadar uykusuz degil alerjiden dolayı yediklerime dikkat ediyorum ama sonuç alalamamak beni yoruyo hep böyle sürüp gidecekmiş gibi yemeklerin tadını unuttum kaşarlı tost yemeyi özledim ama şükür şükür buna şükür inşallah geçecek.

Çok sevindim canım inşallah dahada düzelir ne güzel Allah basınızdan eksik etmesin babanızı degeri bil belki benimde babam olsaydı eşim böyle davranamazdı bana neyse

Evetttt kızlar şiddetci kocamın dogum günü yaklasıyo her sene gider orjinal saat alırdım paraya kıyıp ama kendisi bana ne dogum günü ne evlilik yıl dönümü nede dogum hediyesi almadı 5 ay sonra isimli kolye aldı şimdi ben buna bişey almazsam bunu hep başıma kalkacak eminim bende diyorum ki her sene orjinal saat alıyodum biliyo kendide orjinal aldıgımı şimdide gideyim pazardan alayım orjinal diyeyim ben onun basına kalkayım hemde rolex felan alayım diyorum orjinali pahalı olan bişi günah olur mu dolandırıcılıga girer mi

Saol canm Allah babana rahmet etsin..

Sabahtan yüzüm asıktı mesajına çok güldüm yaa Allahta seni güldürsün emi çakma saat al gitsin kız bu erkeklere orjinal marjinal şeyler değmez sana yaptıklarına sayarsın..

Canim bana doktor dediki saat 5 e kadar totalde 2,5 saat kadar uyusun dedi. O araya kadar 2 kere yatiyor toplamda 2 yada 3 saat kadar suruyor. 5 den sonra uyumak istiyor saat 7 gibi genelde ama uyutmuyorum artık. Birde okuduğum kitap da saat 5.30 den sonra uyumak gece uykusunu etkiler diyordu.

Sagol canım Allah razı olsun..

Hahhahah napayım ama hak ediyor şöyle orjinali 5 bin falan olan bi 50 tl lik çakma saat bulursam degme keyfimeee 2017 senesi boyunca başına kalkabilirim ben sana saat aldım diye aslında hiç bişey almak gelmiyor içimden ama şimdi bi kez yapmasam hep bunu örnek göstericek işte bulabilrsem ki bulurum ya çakma

Bulursun ya herseyin çakması var artık.. fazla zarara girmeden kutlamış ol işte ondan sonra sen ona aldır ama orjinal olsun ay biz kadınlar çok fenayız yaa aslında :))

Bizimki hep 6-7 gibi uyumak istiyor mecbur uyutuyorum çünkü basıyo yaygarayı.. sonra çok erken yatr bu kezde sabahın 4 ünde günaydın der :)

Peki kaçta yatırıyorsun gece uykusuna?

hahahah cok iyi yaa.artik gozumde degerin bu kadar dersin :)

kız saate o kdr para mı veriyordun :) ben o paraya 100 tane saat alırım demek çok seviyorsun eşini kıymışsın paraya benim eşiminde geliyor doğum günü 20 aralık ne alsam ne yapsam bilmiyorum geçen sene avondan saat almıştım mumlar güller falan güzel di bu sene napcam bilmyrm avonun saatleri güzel ayrıca bakabilirsn ben eşimi çok seviyorum aslında ama bazen beni çok kızdırıyor yaa ama olsun bi hediyeyi hakediyor o hep alırdı bana isimli kolye yaptırmış aynen doğum hediyesi :) Galatasaray forması mı alsam diyorum ama kararsızım aile boyu aynı Galatasaraylı tişortler mi alsam diyorum bebişe de alırm güzel olur fikir açısından hem sana yazıyorum aranız da düzelir hem

Canım evine dönmene sevindim umarım aklı başına gelmiştir artk sizsizliği göze alamaz bidaha umarım herşey güzel olur sizin için

Yok canım o kadar vermedim ama en son hamileyken gaza gelip o duygularla 3bucuk bine aldım çalışıyodum tazminatımı alıp ona vermiştim gecen arkadasına çiçek göndermiş karısı bak diyo ne eşler var bende iş yerine yollicam pahalı bişeyin çakması olsun ki şanım şöhretim artsın))) aslında hiç bişey almak istemiyorum ama hep bunu söyler almadın diye mecburiyetten yani benim ki hak etti bunu

Canım evine dönmene sevindim umarım aklı başına gelmiştir artk sizsizliği göze alamaz bidaha umarım herşey güzel olur sizin için
Saol canm benm göze alamadığı için ertesi gün hemen geldi zaten.. iyi oldu ama aklı başına geldi . Allah kimsenin yuvasına huzursuzluk vermesin tabiki bizimkinede ama bu erkek milleti çok değşik yaratıklar onlar bzim için aynı seyi düşünüyodur tabi :)

Orjinal demezsen yalan olmaz

Yani canım haklısın aslında çok üzdü seni yinede düşünmüş olman bile çok büyük incelik ama onlarda acık empati yapsalar ne güzel olur kavga gurultu olmaz asla hiç bir evde

Aynen kesin diyorlardır acaip yaratıklar diye :) amin canım amiin rabbim kimsenin yuvasından güzellikleri eksik etmesin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…