2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Amiiin inşallah canım ya bende çok özledim geceleri uyuyan oğlumu ya ne güzel uyurdu gece emmezdi bile uyumak için dişler çıkınca başka neleri çıkacak bklm

Bizde 28 nisan doğumluyuz yeni yeni yerde yavaş yavaş geri geri sürünüyor galiba yakında emekleyecek ayakta dengesini tutabilse koşa koşa yürüyecek de duramıyor tbki oyuncaklara uzanmaya çalışırken ilerliyor böyle Bi taktik geliştirdim teşvik etmiş oluyorum önüne oyuncak koyuyorum ilerlemeye çalışıyo zor bela alıyor onu Oturmakta hala zorlanıyor ben destek olmadan yalnız oturamıyor diş yok ama belirtiler var anne baba abba mama gibi şeyler söylüyor bilerek söylemez muhakkak ağızında öyle çıkıyor böyle bizim gelişmeler anneler

aa canm Erzurum yazıyo hemsehrımsn msj atacaktm ama kapalı

Gecen gece 5e kadar uyumayan bebegim bu gece bir defa uyandı,sabah 10a kadar yattı.anlamıyorum anlamıcam da niye bu dengesizlik.uykusuz anneler kulübü canlı yayında şuan facebook'ta,vakti olan izleyebilir

Bizim oglan da acıkınca mamm diye uzatıyo alt dudagını eme eme ,cok guluyorum.emekliyor ama desteksiz oturamıyor.tersi olmasını bekliyodum demek sırayla olmuyor bu işler

Bizim oglan da acıkınca mamm diye uzatıyo alt dudagını eme eme ,cok guluyorum.emekliyor ama desteksiz oturamıyor.tersi olmasını bekliyodum demek sırayla olmuyor bu işler
Aynen canım yaa çok şeker oluyorlar mamm maammmmm diye ağlaması her halleri güzel tatlı bunların ya tam ısırmalık :) bide şu huzursuz günler geçse tadından yenmez

ya ben de uyku düzeni tutturamiıyorum 9 gibi yatıracagım ama bazen öğle uykusu tam 3 saat sürüyor, haliyle uykusu gelmiyor sonra. gündüz uykusunda uyandırayım mi bilemedim. çünkü sonra çok geç yatıyor. geç kakıyor .... gündüz ç.ok uyuyor...

sakin ol lütfen. inşallah hayırlısı olur

Canım ben 45 gün de bi regl oluyorum. Emzirme dönemi boyunca düzensizlik olurmuş.

Aklıma geldi.dogum kontrol hapı kullanan bi kadın bi de zayıflama cayı kullanıyomus ve hamile kalmıs.çay,hapın etkisini azaltmış güya,mahkemelikler
Tabi bu etki ne kadar dogru tartısılır.duzensizlik oluyor diye biliyorum ama cok uzun surerse dr görmekte fayda var

Kaç aylıksınız neden yediklerinle dikkat ediyorsun anlamadım biz 8 aylık olduk uyku diye bişey yok unuttum son 3 aydır gece 3 - 4 saat uyursa şükrediyorum ben de senin gibiyim psikolojim bozuk Sinirlerim çok yıprandı işten her geldiğimde kızım ağlıyo kv çok sinirleniyorum çocuğa alıştıramadı kendini ilgilenmiyor diyorum artık çocuk hiç sevmiyo ya lohusayken olanlardan başından beri çocuğu kucağına alıp Candan sevmedi okulların kapanmasını bekliyorum dört gözle sen çalışıyomusun ben bir de hiç uyumadan işe gidiyorum iş yerinde idareye kızıyorum çocuklar dersle okulla hiç ilgilenmiyo onlara kızıyorum konuşmalarından ders anlatamıyorum ya çok kötüyüm valla yalnız değilsin sıkma canını bu günler elbet bi gün geçecek gelecek güzel günleri düşün ben öyle yapıyorum mesela yazın gideceğimiz tatili düşünüyorum

peki ona bunları yapacagını anlattın mı ya da kurduğun masayı gördü mü? umarım pişman olmuştur canım. bi yandan iyi yapmışsın değerini anlar ama bi yandan da keşke söylemeseydin babanlara. eşine karşı sen düzeleceksin belki ama onların kırgınlıkları kalır içlerinde. hakkında hayırlısı olsun canım. en kısa zamanda hatasını anlar da düzelirsiniz inşallah

Kızlar eşim 1 demet gül almş gelmiş babamla annemle konuşuyolar..
Canım eşim şuan annemlere geldi annem baya bi kızdı ona beyefendi bide kendini savunuyo bi özür bile dilemedi ben hiç yanına gitmedim yüzyüze gelmedim oda bi adım atmadı.. birazdan babam gelecek konuşacak onunla o biraz daha sert konuşur eminim bakalım herseyin hayırlısı adam gibi özür dilerse birdaha bu hatayı tekrarlamayacağına söz verirse giderim eve yoksa çok bekler.. doğumdan beri bi dengesiz toparlansın adam olsun artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…