2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
bol bol serum fizyolojik. uyku/dinlenme / temiz hava

geçmiş olsun

dreamy07
Suyla yıka canım birde burnunu silme ıslak mendil yada bez mendillerle sürekli yıka çabuk boşalıyor burunları ozaman
Bizde geçen hafta hastaydık anne oğul , akşamları duş yaptırdım yatırdım, gündüzde bol bol yıkadım burnunu ellerini...

Özelden birisi yazmış gizemlikadın diye birisi
Zaten şikayet ettim erkek olmasından şüpheleniyordum şu andada pasif
*Televizyon otiZm yapıyor demişsin çok biliyorsun cahil cahil konuşma * demiş

Ben TV yapar demedim etkendir normalde de zararlıdır izletmeyin dedim, ayrıca yenidoğan işitme testinde doktor bizi uyardı sakın izletmeyin en büyük etken dedi,

Başka isimle yeniden girer falan iyi oku gizemlikadın , sen izlet 24 saat TV karşısına koy çocuğu nasıl biliyorsan öyle yap, densiz densiz de yazma herşekilde bulurum seni,
Bilgine

Gece normal oldugunu biliyorum canm evet senin yazını okumyştum hatta ama bizimki gündüz korkar oldu

Gece normal oldugunu biliyorum canm evet senin yazını okumyştum hatta ama bizimki gündüz korkar oldu

Bebekler malum herşeyi ebeveynlerden öğreniyorlar
Kısa bir tavsiye ,
Yanında korkma gibi şeyler yapmayın yani korkmayı öğretecek şeylerden kaçının, bi kitapta okumuştum bunu, çok dikkat ettim faydasınıda gördüm, korkmak yerine konuşarak bak bunu ellersen canın Yanar diyip birazcık tecrübe ettirip geri çekmek , yani çoçuğa korkmayı değilde , yüksek ses veya herhangi korku yaratacak birşey karşısında durabilmeyi öğretin diye yazıyordu...
toparlayamadım dağınık yazdım ama umarım anlatabilmişimdir :)

kızlar ben dün gene hamile olduğumu öğrendim
akşam sabaha kadar dua ettim
eğer vatana millete hayırlı evlat olmucaksa sağlıksız doğacaksa
rabbim doğmasın diye
birde oğlum uyumadı yer yatağı yaptım yerde birlikte yattık
oda karnıma vurdu
sabah azcık kanamam olmuş
pzt doktordan randevu aldım
bakalım bu kanamalar sonucu ne olucak.

DUA EDİN BANA EMİ

Anneler bebeklerinize yürutec ve mama Sandalyesi aldınız mı . Foto atar misiz . Ben de netten sipariş vercem .ne alsam bilemedim.

Hayırlısı olsun canım ... yazarsın kontrolden sonra

Anladm canm öyle çok bağırmalı falan konuşmadıkta yinede dediklerini yapayım kaloriferi ellemek istiyo elektrikli süpürgeden korkuyo bunları öğretmeye calışayım..

Hayırlısı ne ise o olsun canım.

Anneler bebeklerinize yürutec ve mama Sandalyesi aldınız mı . Foto atar misiz . Ben de netten sipariş vercem .ne alsam bilemedim.
Mama sandalyesi joie marka aldım 300 lira şuanda.ikea tarzı olanlara güvenemiyorum cocugu yalnız bırakmaya gelmez onda,anneme öyle aldım orda kullanırım gidince diye,cocuk az büyüyüp kendini bi tarafa cekse devrilir. joie gibi olanlar daha dayanıklı
Yürütec almayacagm.ev kazalarına sebep oluyor,daha cok seyi tutup cekebilir üzerine.emeklesin simdilik

Eklentiler

• Screenshot_2016-11-25-14-48-21.png
    104,4 KB · Görüntüleme: 48
Mesleğini layıkıyla yapan öğretmen arkadaşların öğretmenler günü kutlu olsun sclkvnc @Atales
Çok teşekkür ederim canım .
Günaydın kızlar Öğretmen arkadaşlarımızın Öğretmenler Günü Kutlu Olsun.. bence bir anne baba kadar önemli öğretmenlik çok kutsal mesleğiniz var..
Sana da çok teşekkür ederim canım .
Ne manyak insanlar var yaaa ...
Hakkında hayırlısı olsun.
Anladm canm öyle çok bağırmalı falan konuşmadıkta yinede dediklerini yapayım kaloriferi ellemek istiyo elektrikli süpürgeden korkuyo bunları öğretmeye calışayım..
Benimki süpürgeyi bayılıyor. üstüne binip geziyor
kızlar bebeklere balkabağı çorbası yapan var mı?
çok besleyici ve faydalıymış. erken mi acaba siz veriyo musunuz
Erken değil verebilirsin. Ben verdim.

Yürutec kuzenler almış gelmiş. Ben olsam almam.10 dk biniyor. yürümeyi 2 hafta ile 4 hafta arasında geciktirici olduğunu okudum. Çok faydalı bişi değil.

Mama sandalyesinde ikea antilop. 10 numara 5 yıldız

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…