2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canim ben de oyle diyordum.hatta hic cikmasam mi dedim. ama iyi ki cikmisim. subatta baslasam mi dedim.ama hazirana kadar devam edicem.sonra da yaz tatili.eylulde artik kismetse

Babaanne olunca yine iyi yaa.biz de mecbur bakici olur baslarsam. ben de cok dusjnuyorum baslasam mi diye ama artik eylulde baslicam sanirim.hic cesaret edemiyorum ve boyle mutluyuz kizimla. Seneye de ben sabahci esim oglenci olacak buyuk ihtimal.donusumlu bakicaz gibi duruyor.

Camaron ankarada ve araştırma görevlisisin :) hayatımda ciddi değişikliklere gitmeye karar verdim mecburiyetten çalışmak zorunda olduğum mesleği değiştirmeye ve asıl istediğim is ci çalışmaya karar verdim. Oğlumla zor biliyorum ama imkansız da değil. Aralıkta ales e giriyorum ve yüksek lisans için uğraşacağım hiç çalışmadım ama sanırım yeterli puanı alırım alamazsam ilkbaharda inşallah.
Bu arada ben de ankaradayım.

Evet canım havuç ve patates denedim hep sıktı fırlattı oynadı ağzına bi kaç kere götürüyor ama yemiyo yutmuyo yani bu gün de meyve vereyim dedim eline vermesem hiç dokunma eyleminde değildi eline aldı sıktı fırladı elinden oyun yapıp gülüyo kahkahalarka hoşuna gitti sıkınca elinden fırlaması :) bide alerji için mi 3 gün yoksa o sebzeyi tanıması için mi 3 gün alerjiden geçmişti daha önceden peynir yoğurt patates havuç kabak yumurta sarısı felan

kızlar ben de ucretsiz izin almıştım olaylar nedeniyle senelik iznimi alamadım. Sonra zorlandık ve bitirdim ya önümüzdeki hafta ya da 3 hafta sonra ise başlayacağım sevmedigim ve bir o kadar da yoğun bir işim var malesef. Çok isterdim oğluma 2 yaşına kadar ben bakabileyim ama olması ve burda okudukça üzülüyorum sanki ben kötü bir anneyim gibi bu ikilemden kurtulamadim

Alışacak dimi yaa kaşıkla yemeyi sevmiyo çnki hiç etraf üstü başı batıyor ama hiiiiç takmıyorum pisliğini karnı doysun öğrensin birşeyleri de sabır çok önemli dediğin gibi ağzına götürmesi bile büyük bir başarı bebişler için babasını örnek alıyo hep çok babacı bide onunla beraberken deneyeyim napcak :)

Supersin canim :) Yaparsin tabii ki neden olmasin. Hangi bolum dusunuyorsun? Emekli olup gelen tekrar lisans okuyup yuksek lisans yapan ornekleri cok goruyorum ben universitede. Sen daha da gencsin neden yapamayasin. Bebegine de ne guzel ornek olursun :)

Böyle eşiyle cocuk bakabilenlere hayranım,bravo.yorucu olur kesin ama bakıcıdan iyidir

Evet ben lisans tayken de vardı. Maliye düşünüyorum kendi alanım ama kendi üniversitemde düşünmüyorum ankara da başka bir fakültede. Sonra olursa doktora vergi alanında istiyorum bakalım :)

E esmsbn maliyeci misin? Annemde 30 yıllık maliyeci biliyorum işinizin yoğunluğu emekli olacak hala yoğun hala yoğun :) uzman mısın maliye de
Aynen sorma. Uzman yardımcısıyim. Özellikle kasım itibariyle aşırı yoğunluk var vergi dairesinden bakanlığa kadar. Çalışmayan bilmez vallahi maliyenin yoğunluğunu. Eşim de ben de maliyeteyiz zaten zordu çocukla iyice zor oldu hayırlısı: ) annene de sabır diliyorum:)

Hasta olduk malesef dr.geldik simdi.
Burnumuz cesme gibi gozler yasli grip olmusuz gece atesimiz 39 u buldu(
Atesli cocuga aluskin olmama ragmen yigit ilk kez ateslendi elim ayagim karisti resmen.

Yogunlugu evin daginikligini sormayin gitsin valla.Anacim 2 cocuk yetisemiyorum resmen sabah uyaniyoruz kahvalti beslenmeydi vs derken okul saati gelmis abiyi okula gotur orada iki muhabbet etmesem gun icinde kafami dagitacak hic birsey olmuyor.Esim dun diyorki gunde h8c degilse 10.dk.haber izle ne olup bitiyor haberin yok.Anacim benim hayatim haber ama onun haberi yok:))

benim gibi her gün bebeği dışarı çıkaran var mı? sürekli hasta edeceksin diyor bana herkes.
Ben. Sadece bugün çıkarmadım karla karışık yağmur yağdı sabah o yüzden. Yoksa bilfiil her gün çıkarıyorum. Ikimize de iyi geliyor ama çıkamazsak da akşam avm ye açık avm gibi yerlere götürüyorum ama kis geldi bakalım ne yapacağız çok da avm yanlısı degilim

bizim yakınımızda avm yok.

ben de çıkmasam kafayı yiyecek gibi oluyorum. evde bebeği oyalamk daha zor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…