2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Biz de ekgidada sizin gibiyiz. benimki çorba icmiyor. Havuç haşladim yedi ama corbasini icmiyor. o yüzden de seceneklerim azalıyor.
Meyveyi niye haşlayıp veriyosun cigden sevmedi mi. biz cigden yiyoruz ama irmikle daha tok tutar tabi. severek yedigi tek sey meyve. her seyi elime ver yiyim diyor. her yer batiyor tabi. yarısı çöp yarısı mideye ya gidiyor ya gitmiyor. hic yoktan iyidir deyip veriyorum ben de

Her işe yetisenlerin muhakkak ya yardım edeni vardir ya da zombidir hic uyumuyodur :)) şahsen ben aksam yataga girdigimde sizim sizim sizliyor her yanım. arkami dönüp baktığımda sürekli daginik bir ev. üstü hic boş kalmayan bir tezgah. uykusuz ve yorgun bir anne görüyorum. ama gececek biliyorum o yüzden her gün sil baştan bismillah deyip kosturmaca başlıyorum. çocuk buyutmek cok zor Allah yardımcımiz olsun.
Uyku konusunda ayniyiz biz de. bu gece iyice delirdik ama var bi sıkıntısı belli. ya dis ya üşütme. bu saate kadar toplasan iki saat uyumadi

Ben ucretsiz izindeydim kesmek zorunda kaldım senelik iznimi aldım. Yakında başlayacağım sanırım 2 ay yarim çalışma hakkım varmış hala. Onu da degerlendirebilirsem onun bitiminde 9 aylık olacak
canım iki ay yarım gün çalışma doğum iznin biter bitmez başlıyo onun süresi geçmiştir yani ben de devlet memuruyum doğom izninden itibaren iki ay içinde kullanmalısın yoksa yanıyo

İzinliyim canım 1 aydır başbaşayız :) dede anane gitti. 1 ay sonra eskişehirdeyiz inşallah. Bunaldım bu dağlarda anamın babamın yanına gitmem lazım hemen :))
Deme öyle eskişehirliyim ama 2004ten beri hep başka şehirlerde yaşayıp çalışmak durumunda kaldım... gerçi şu an bilecikteyim çok yakın ama eskişehirde yaşamak isterdim... Neyse ki haftasonu ananedeyiz

İzinliyim canım 1 aydır başbaşayız :) dede anane gitti. 1 ay sonra eskişehirdeyiz inşallah. Bunaldım bu dağlarda anamın babamın yanına gitmem lazım hemen :))
Deme öyle eskişehirliyim ama 2004ten beri hep başka şehirlerde yaşayıp çalışmak durumunda kaldım... gerçi şu an bilecikteyim çok yakın ama eskişehirde yaşamak isterdim... Neyse ki haftasonu ananedeyiz

Günaydın kızlar. Bizim dişler ve kabızlık zorluyor bu ara sosyallestik biraz da o yüzden pek fırsat bulamadım yazmaya. Emeklemiyor hâlâ dönerek gitmeye çalışıyor amacına ulaşamıyor çoğu zaman ve ağlıyor :) Yurutecle güzel yürüyor hatta koşuyor ama kolundan tutup yürüyünce 7 - 8 adım ancak atıyor. Bu aralar bana bi ayrı bakıp ayrı seviyor sanki. Yanında başkaları da olsa beni görmek istiyor gözleri arıyor.

Bu arada yalsa ve @sebnemmn ı göremiyorum.

Ben hamileyken millet nefes aldirmiyordu, simdi kimse yok ortalarda. Kimse hadi bi saat ilgileneyim de evine bak, dus al, yemrgini yap demiyor valla. Millet sirra kadem basti. Ben de kimseye ses etmiyorum..
esim de iki iste calisiyordu. Simdi birini birakti ama hala cok kosturuyor. Napsin bir evi gecindirmek kolay degil. O yuzden ona da cok yuklenemiyorum.
Gececek bu gunler diye kendimi telkin ediyorum

Camaron @sclkvnc nerdesiniz yahu sesiniz çıkmıyor

Cok yogun bir donemdeyim canim ya. Annem gitti yurtdisina, haftaya gelecek. Atlasa tek basima bakmaya calisiyorum, ise gidiyorum bir taraftan. Ayrica tezi savunmama bir ay kaldi fenalardayim. Zor oluyor telefondan girip bakmak. Ama ugramaya calisacagim.

Sen nasilsin? Ucretsiz izin lafi mi gordum aanki?

B Byzcrcv canım elinede veriyorum hatta BLW yapıyoruz ama dişler çok keskin :) bir kaç defa kopardı boğazında kaldı elma armut , file aldım onuda sevmedi , ara ara yine kontrollü veriyorum eline ama hergün yarım elma yarım armut püre yiyor kayısı ve pekmezde ekliyorum bazen mideyide güzel çalıştırıyor,

Kimse yokmuuuuuuuu

Kızlar haydin hediye çekilişi yapalım,,,,
Yeni yıl, birlikte okadar zaman geçirdik yazdık ağladık güldük paylaştık ,
Moral olsun bi hediyeleşelim :) organizasyon İçin gönüllü arkadaş aranıyor :) ilk hediye organizasyonunu YALSA yapmıştı ama etiketleyenedim şu anda...
Umarım bir gönüllü çıkar eşleştirme için :))) olmadı ben el atcam...

Çok güzel olur aslında ama gönüllü ilgili lazım :) yalsa

Çok sessizlemis buralar seeeeeeeeeesss :)) bu arada sağlık ocağındaki ebe 8 ay kan sayımı yapicaz dedi sizede söylendimi?
Aynen bize söylediler ama hastanede yapmışlardı bize geçen ay tekrar yapılmaya gerek yok dediler o sonuçları götüreceğim 9.ayda

Yalsa hesabı kapalı görünüyor canım ne oldu acaba

Atales canım oğluma blw yapıyoruz artk herşeyi eline veriyorum ama hep oyun yapıyo arada Bi ağzına götürüyor ama öyle hiç yiyim yutayım demiyo alışacak mı sence kendisi ne zaman yer eline alıp bu gün armut verdim yumuşamış baya haşlamadım o yüzden böldüm elinde tutabileceği şekilde başta bi korktu eline bile almadı bende yedim sonra cesaretlendi aldı eline sıktı parçaladı bi kaç kere yaladı o kdr fırlattı sonra etrafa

bazı günler hiç güzel geçmiyor. ne evde bir şey yapabiliyorum ne de çocukla oynayabiliyorum.
napalım sağlık olsun

ben 2 yaşına kadar ücretsiz izin aldım

Olur canim gayet normal.alisacak annesi. ama sabir gerekli. bence eline verme.onune koy.bekle kendisi alsin.bazen kayiyor alamiyor.yine bekle.alamadigi icin sinirlenirse.o zaman eline ver. oynasin hem bi sey olmaz.
Biz bu sabah disariya kahvaltiya gittik. orda mama sandalyesine oturdu.evde yaptigim omlettten yedi biraz.baktim.sallayarak sarki türkü soyluyor.aldim.peynir verdim.ondan da yedi.birazini yere atti. Sonra su icti. onunde biraz omlet ve peynir vardi.durdu yine onlara döndü falan.yani beklemek sabir cok onemli.alisacak elbet. Bir de üç gün boyunca ayni seyi veriyorsun di mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…