2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
masallah yavruma yaaa. Insallah hersey yolunda gider. Gelismelerden haberdar et lutfrn takip ediyor olucam
Keske yaptirsaydiniz canim. Kimseyi dinlemeseydin. Tekrar gecmis olsun
nerdeyse her saat basi emiyor gece. Nasil olacak ben de bilmiyorum
Canim bir de once kendin yiyip sonra uxatmayi dene ona. Ben ne zaman almak istemese yapiyorum yiyor o zaman
evet cikiyor canim cok kafana takma. Hatta muz yediginde solucan gibi lifler cikiyor. Ilk gordugunde telaslanma sakin :)

KardelenRuzgar hametan ve asidi alınmış zeytinyağı ikisi de iyi geliyor ben pişik olunca hemen yıkıyorum iyice kurulayıp sürüyorum ve bir kaç gün sık yıkayıp havalandiriyorum altini

Canım şükür atlattık Mantara çevirmiş
Bepanten ve travocort karıştırıp sürdük
Yıkadım her alt almada yazık bayağ köyü olmuştu...

Elma armut nasıl veriyor sunuz hasliyor musunuz. meyvelerden önce hangileri veriliyor acaba

1 er adet elma ve armutu soydum ufak ufak doğradım 1 tatlı kaşığı irmik biraz su ile ezilecek kıvama gelene kadar pişirdim... el bilenderi ile ezdim püre kıvamında oldu, 1 çay kaşığıda zeytinyağ koydum,
Hepsini afiyetle yedi bugün ...

Atales
Canım bizim bıdıkta çok uyanıyordu gece, dün 1 tatlı kaşığı pirinç unu 1 çay kaşığı pekmez (şekersiz doğal) 125 cc olacak şekilde su ile hazırladım afiyetle içti biraz daha uzun uyudu, bu akşamda verdim bakalım inşallah uyur bu gecede dün uzun süre sonra ilk defa dinlendiğimi hissettim bende ...

Evet canim malesef( ve yinede cok sukur) hamileyim :)) tesekkur ederim ne diyim darisi isteyenlerin basina... H humayun88 ve bir kac arkadas daha var hamile kalan. toplamda bildigim 5 6 kisiyiz galiba. caliskan nisan anneleriyiz biz her nisana bir bebe :)))

Kizlaar delircem paraben var diye sağlık bakanliginin demir ilacını kullanmadim ferrum fort aldım bebegi mahvetti ikinmaktan kas katı kesiliyor çocuk ya. Hangi kan ilacını kullaniyorsnz
Doktoruma herhangi bir ek kullanmak istemedigimi soyleyince kan tahlili yaptik ve ne kan ne d vitamini ne de demir ilaci kullanmiyoruz. 8.ayimiza girdik... sadece kışa dogru d vit. baslamamiz gerekebilir koruyucu onlem olarak kisin biz yetiskinler bile d vitaminsiz kaliyoruz dedi ki bence hakli bu ay kontrolumuzde d vit. baslarim sanirim. gereksiz yere bebeklerimize ilac yukleme taraftari degilim hele ki kan ve demir gibi agır ilaclar onleyici tedavi olarak verilmesi cok mantiksiz geliyor bana..

Can'ım sordum dikiş meselesini aynı yerden dedi direk :)
Rahatladim simdi :)) gerci ayni yer olmasi avantaj sanirim. en azindqn tek bir iz olacak

Grup yöneticisi kim acaba ??
Grup yoneticisi derken canim???
Sayfa icin diyorsan benim..

Zeytin ve havuc oldugu gibi cikiyor kakadan bizde de. ama mukus gozlemlemedim hic.

Elma armut nasıl veriyor sunuz hasliyor musunuz. meyvelerden önce hangileri veriliyor acaba
Cam rendeden geciriyorum kasikla yediriyorum

Beterin beteri var dedikleri dün gece tam olarak yaşadık. Hiç böyle bi gece hatırlamıyorum neden niye oldu diş mi başka bişey mi çözemedim.
Her uyanması çığlık atarcasına ağlayarak oldu sakinleşmedi babası alıp gezdirince sakinleşip kucağında uyudu ama yatağa koyunca yine ağladı. Kaç kere böyle uyandı bilmiyorum. Krize girdiğinden emmeyide red etti. Memeyi verdiğinde geri uyuması ne büyük nimetmiş fazla şikayetlenmemek lazım. Üstüne benim boğazlar iltihaplandı uykusuzluk hadsafhada pilim bitti. Gündüz iyi olur inşallah

Kizlar ben gece besinini kestim hemde cok kolay oldu hani su emzikli sular varya gece uyandiginda ondan verdim biraz icti uyudu yaklasik uc dort gun oldu keseli hala ara ara su icmeye uyanior :)

Geçmiş olsn canmm diş sorundur

Geçmiş olsun canım
Kizlar ben gece besinini kestim hemde cok kolay oldu hani su emzikli sular varya gece uyandiginda ondan verdim biraz icti uyudu yaklasik uc dort gun oldu keseli hala ara ara su icmeye uyanior :)
Emzikli su dediğin slikon uçlu su alıştırma bardağı dimi canım. Eğer öyleyse bende de var deneyeyim.
Bugün uykusunun arasında meme isteyince emzik kaptırayım dedim çocuk anlıyor emziği hemen yahu

Kaç kere uyanırsa uyansın. Ben şu an gece emmesini kesemem. gönlüm el vermez. memelerim de siser herhalde...Zaten gündüz ek besinle emme sayısı azalıyor. Gece de emmezse süt üretimi iyice azalır.

:)))sen safmi zannettin bu minikleri cok fenalar valla hersryden anliolar ..canim hani su marketlerde satilan ilk sular varya ben ondan aldim uclari suluk gibi alistirma bardagi olan ne bilmiorum ben su turk kahvesi yaninda verilen bardaklar varya kucuk onunla devam sutu veriorum sabah kahvaltisinda cay yerine icio yani direk o sekilde bardaga alisirdim

Benim oglum da sevmedi zaten. Aldik sus niyetine duruyor. Suyu kahve fincani ile veriyorum.

Canım ben de Philips azur var. Şiddetle tavsiye ederim.

Aynısı bizde de oldu canım ve gündüz de bu durum devam etti. Artık işi gücü bırakıp bebek arabasıyla gezmeye çıkardım. Yemeğini parkta yedirdim. Dışarda çok iyiydi eve girince bastı çığlığı. Hiç böyle ağlamazdı. Alttan iki diş çıkardı onlar çıkana kadar böyle olacak sanırım.

Resimde elmalı diyor,sadesi benim aldgmEki Görüntüle 1911028
Kizlar telefonun basina gittim gittim geldim.en sonunda dayanamadim yaziyorum.bundan nicin veriyorsunuz cocuklariniza.ya da cocuklariniza mi veriyorsunuz.yani umarim oyle degildir. kararinizi onaylamasam bile saygi duyarim tabi ki ama.ben gecen gunler koyden aldigim sutle yaptigim lorun hepsini kullanamadigim icin derin donduruya attim biz kullaniriz diye.bugun koydenn sut alamadigim icin lor yapamadim.ve taze degil diye derin dondurucudakini bile cikartip kullanmadim elif e. ilerde elbet gorup isteyecekler.ne kadar saklayabiliriz bilmiyorum ama en azindan su anda vermesek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…