2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ben ekoldeki mehmet ali ye gitim dr olarak iyi siz hangisini deneyimlediniz ? Bunun dısında cenk sayın var özel muaynanesi var oda iyimiş
bende tavsiye üzerine mehmet ali yüceye gittim ama çok kaba bir doktor soru soramıyorum, tersliyor, çok fazla konuşmuyor zaten dolayısıyla kendimi rahat hissetmiyorum... dalında çok iyi olabilir ama beni tatmin etmiyor aslında çoğu kişi ona gidiyor şimdi adem kaya bir doktor buldum acık tuzlu ama olsun özel muayenehanesi var ona randevu aldım olmadı asık suratlı mehmet aliye devam en azından işinin ehli ilk gebeliğim biraz hassas davranıyorum sanırım

Selam kizlar nasilsiniz?ya benim oglana yurutec aldim cunku yurumek icin cok gayret sarfedio elimden tutun yurutun die aglio fakat yuruteci sevmedi ustunde 5 dk bile durmuo hicbi is yapamiorum surekli yanimda kal dio napacagimi sasirdim ya biraz kendi basina takilsin istiorum

@tlyozgr canım ishal yapacak her şeyi yedirdim yok işe yaramadı. Her şey cuma günü Trabzon hurması yemesiyle başladı. Cumartesi zorlanarak keçi pisliği gibi küçük parça çıkardı. Pazar günü ağlamaktan ikinmaktan morardı çıkaramadı. Hastanede lavman yapıldı ona rağmen kupkuru yaptı. O günden beri ishal yapacak şeyler yediriyorum bana mısın demiyor. Bugün dr a gittik. Psikolojik artık dedi canının yanacağını bildiği için sıkıyor yapmıyor kaka sertlesiyor yine canı yanıyor bu kısır döngü devam ediyor dedi. Şurup verdi zeytinyağı ve kayısı incir püresi ne devam et dedi.

Hanımlar iyi aksamlar bisey soracaktim?

Zahmet olmazsa hepiniz bebekleriniz in bacaklarina bakabilirmi hani ayakta tutuyoruz ya yere basar bicimde bebeklerinizin bacaklarinin duruşu nasil acaba?

Benim kizimin parantez bicimde ayakta duruyo bacaklari iki bacak arasi cok acik ve bacaklar duz degilde egrik duruyo sizde durumlar nasil acaaba

Cok gecmis olsun minige.insallah hemencecik atlatirr

bi yerde okumustum.eğrilik tüm bebeklerde olurmuş. merak etme. senin için buldum :

Bir bebeğin bacaklarının çarpık görünmesi normaldir. Bebeğin anne rahmindeki pozisyonundan dolayı bebekler çarpık bacaklı doğarlar. Bu çarpık bacaklılık bebek ayakları üzerinde durmaya ve yürümeye başladığı zaman daha belli olur. Fakat bacaklar karakteristik olarak aşamalı olarak düzelecektir. 3 yaşından itibaren çoğu çocukta çarpık bacak görünmez.

Çok geçmiş olsun . inşallah en kısa sürede iyileşirsiniz

Canim sagol carpik degil aslinda diz kapagi ile syak bilegi arasindaki bacak duz degilde egri disa doğru simdi uyuyo uyandığında foto atayim

Ayni
Ayni bizimkisi de yaa. televizyon bile acip wc ye gideyim diyorum. kirmizi baliga agliyo. izliyo izliyo dudak bukuyo. hep yanindayim. sizin dişler cikti mi canim.

Selam
Pişik için güncel denenmiş tavsiyeniz varmı , durum bayağ kötü :/
Bepanten ve sebamed dışında
Canım bunlar pişik önleyici kremler. Eczaneye gidip pişik ve tahriş için merhem iste lütfen. Mesela hametan gibi. Bir kere eczacı yanılttı beni nursey harvey mi ne öyle bir krem verdi. Dedim bu önleyici ben merhem istiyorum. Yok bu ideal dedi. Cildimiz çok hassas, hep yıkıyorum ama kurularken veya kaka yapınca azıcık kızarıyordu. Hametan kullanıyordum. Eczacının verdiği krem bir günde komple pişirdi çocuğun altını. Bildiğin böyle elimi sürünce cildinin tahriş olduğunu hissediyordum. Baba gece gidip hametan aldı. Bolca açık tutup, banyoda uzun beklettim. Bir günde azaldı hemen.

öyle olması normal canım. olumsuz bir durum olsa doktor söylerdi zaten. d vitamini eksikliği olmadığı sürece arkadaşın dediği gibi ilerki yaşlarda düzeliyormuş

Ayni

Ayni bizimkisi de yaa. televizyon bile acip wc ye gideyim diyorum. kirmizi baliga agliyo. izliyo izliyo dudak bukuyo. hep yanindayim. sizin dişler cikti mi canim.
Ya buaralar canim burnumda babam rahatsiz hastaneye yatti ben onlardan cok uzaktayim gidemiorum bazen biraz yanliz kalip aglayip rahatlamak istiorum ama oglum birakmio ona belli etmek istemiorum ne kdr kucuk olsalarda herseyin farkindalar ...Ewet bi bitane cikti digeride az kaldi cikmasina sizinkiler ciktimi?

Aynen benimde aylar sonra 31 ekimde 2 gün geldi.1 ped bile doldurmadı.

philips lumea lazer aldım 550 tl ye. Ama daha başlayamadım. epilasyon yerine lazer alabilirsin. yaaa bir de çok merak ediyorum Aryazin sima ne demek
Canim ya çok merak ediyorum o cihazı. ne olur hemen kullan ve bize bilgi ver

Evet kesinlkle güler yüz bekleme asla bulamassın adem dedıgın aydın kaya mı

Yok catbim hala.gelecegi de yok.cok geçmiş olsun.acil sifalar babana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…