2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
11 Nisan doğumluyuz,desteksiz oturamıyoruz,dönüyor,emekleme yok,yön değiştiriyor,öyle...

Kızlar ya disim ağrıyor benim. ama hangi disim onu bile kestiremiorum. Sanırım dolgu yapılan disler de var bir sikonti. ya emzirirken dış yaptıran oldu mu. Kaç gündür sesimi cikartmiyorum korkumdan ancak gittikçe siddetleniyor ağrısı. benim bebek alerjik te şimdi anestezi almak mutlaka sute geçer. Bu konuda bilgisi olan varmi

Bizde 18 doğumluyuz aynı saydiklarimin bizde var canım. normal dir diye düşünüyorum.

2 nisan doğumluyuz söylediklerinde bizdede var dişte yok ama biz desteksiz oturuyoruz

Bizde de aynı canım kendisi oturamıyor yıkılıyor sağa sola yatarken yuvarlanıyor sadece diş falan da yok daha emeklemeye dair bşy yok zamanı gelince yaparlar canım dert etme bence

Kızlar biliyorum normal vakti gelince yapacak ki eve gelen temizlikci hiç gelişmiyor diyor hareketleri kilosu falan kilomuz 8 kg boyumuz en son 67 idi kız neredeyse anne sütü hep bilemedim bende gerçekten annelik çok zor çokkk şöyle bebegimi alayımda gezeyimler gözümde kaldı buna şükür binlerce kere gözümde kaldı diyorum çünki baska çocuk istemiyorum Rabbim kızıma güzel ömürler yazsın

Boyu da kilosu da gayet iyi Allah bağışlasın.O kendini hazır hissettiğinde her şeyi yapacak Allah in izniyle.Sağlık mutluluk versin Allah.Uzme kendini elalemin lafına bakipta.

Cnm senin duygularını anlıyorum çünkü bende bu konuda çok sıkıntı yaşıyorum kuzenimin kızıyla sürekli kıyaslandığı için( 36 gün büyük oğlumdan ) oğlumda onun kadar herşeyi erken yapmadığı için bende çok üzülüyorum ama her bebek bir değil gelişimleri farklı olduğu için bnde kendimi böyle teselli ediyorum.. senin anlattıklarında gayet ayına göre normal kızının. böyle insanlara he he deyip geçicez

Canm tamda üstüne yazmışsın yarın 3 dolgum var 1 tanede dişim çekilecek malesef gebelikte yarım kalann kanal tedavisini tamamlamadım ve diş kurtarılamıyo.. hem kadın doğumcu hem oğlumun doktoru hemde dişçi süte gecmez yapabilirsin dedi istersen sende doktoruna sor siz biraz daha hassassınız malüm benim yarın randevum var komple diş yapım bakım onarım var :))))

polarisss git canim doktora.ama gun icinde neler yiyor.su iciyor mu
Bunlara da dikkat et.ben de olacak diye cok korkuyorum.ama nerdeyse hergun ceyrek ya da yarim gün kurusu yiyor.insallah olmaz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…