2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bugün tüm gün goguste olduğu için forum da aktif sabahtan beri bir ben varım. ne yemek yapabildim ne de yedim. neyse iyi olalım da . Karın ağrısını bir göğüs birde saç kurutma nakinasi hafifletiyir

Canım ben deri yaptırdım, dayanılmayacak bişey değil. Deriye 2 ilaç damlattı kontrol grubu olarak sonra bildiğin süt, yumurta sarısı ve beyazı damlattı... hepsinin ortasına birer iğne batırdı derinin altına geçsin diye. 15 dakika kolu sabit tut Bi yere değmesin dedi. Acıdığını zannetmiyorum ama illaki kaşınmıştır... sabit oturmaktan sıkıldı tabi...

Tostikdana canım biz çoğu şey yiyemiyoruz ya sen vitamin olarak ne kullanıyorsun. Sanırım bende sağlık sorunları da çıkmaya başladı. Kemik taraması yaptiricam. Günde en az 1000 mg ca takviyesi almaliymisuz birde d vitamini. ben günde 1 osteocare alıyorum ama sanırım yeterli olmuyor mus

Kan almadan basit bir işlem sanırım . Bizim dokuntu olduğu için yapmamisti. ama isticem yarın bakalım yapılacak mi. Sizde deri testinde ciktimi birsey

Sizde baya az bakılmış bize sırttan 50 şeye bakıldı deride negatif hiç biri kabarmadı

Hiç birşey o kalsiyum hapı dokundu bize patateste dokunuyor patates nişastası var onun içindede dac vitamin kullanıyorum kızıma bende ondan kullanıyorum kuzu eti piriç ekmek zeytin bunlar yediklerim agzımdaki yaraların iyileşmesi 3 haftayı buldu ama ben sanırım pirinç bagımlısı oldum gülermisin aglarmısın kuzum inan geçecek biz güçlü anneleriz hem bu sayede kiloda veriyoruz napalım Allah beterinden korusun

Yani 10 lu sıra sıra paletler var uçlarında minik igne var deriyi deliyor acıyordur ama çok degil ev tozu böcek süt yumurta badem ceviz vs vs bunlar varmış birde testin dogru olup olmadıgı iki igne var biri kabardı dedim aha bişeye çıktı alerji megersem onun kabarması gerekmiş ki test dogru olsun canım seni yoran aşure oldu toparlar inşallah

Öyle aynen öyle. ben yaklaşık 30 kilo verdim düşünebiliyor musun. Millet soruyor diyorum süt diyetindeyim. o neki diyorlar öyle bir diyet duymadık bizde yapalimgerçekten bu diyo log geçti.

Tam asure yi atlatmistikki birsey daha dokundu ama ne onu bulamıyorum. yemek yaptığım yağdan suphelendik.

Tostikdana cok sagol canim.cok sukur gorunurde bir sey kalmadi artik.alerjiye dair. Bugun brokoliye gectik. Aslinda ne verirsem yiyor ama kiilo ve boyda cok fazla bir degisiklik yok. Benim annem babam da ciftcilik yapıyor. Inekler var.ama biraz uzak diye alamiyorum sık sık. Biraz ara vericem yogurda.sonra pastorizeden yapicam bakalim

Öyle aynen öyle. ben yaklaşık 30 kilo verdim düşünebiliyor musun. Millet soruyor diyorum süt diyetindeyim. o neki diyorlar öyle bir diyet duymadık bizde yapalimgerçekten bu diyo log geçti.
HEy allahim yaaaa. Ama gercekten bircok insan duymamis.bizim de elif daha 2 Aylikken falan sut alerjisinden suphelenmisti dr. Insanlara inek sütünden olabilirmis.oyuzden sut ürünlerini kesicem.peynir yogurt falan dedim.aaa daha kucuk cocugaa onlari mi veriyorsun dediler

Benim yogurdum tutuyordu olmuyor artık
fırını ısıtıp icine agzı acık koyuyorum mayalı kaselerimi.fırının fişini cekiyorum burda mı hatam acaba ne dersiniz? fırın acık mı kalcak ki

Tutmayan yoğurdu
Ağzı açık kase yada tencere neyde ise fırına koy
70 derecede 1 saat kalsın Tutuyor geçen hafta yaptım
1 saat sonra fırını kapat kapağını aç soğuyunca ağızlarını kapat dolaba koy

Allah sabir versin canim.zor.bizim de 6 aya kadar kaka hep mukuslu.cogu zaman yesilimsiydi ama gun icindeki kaka sayısı ve kilo alimi normal oldugu icin
huzursuzluk uyku problemi olmadigi icin onemsemedi iki dr da. Bazen diyorum ya varsa ve bugune kadar cocuga zarar verdiysem diye. Insallah olmamıstir bir sey

Bugün tüm gün goguste olduğu için forum da aktif sabahtan beri bir ben varım. ne yemek yapabildim ne de yedim. neyse iyi olalım da . Karın ağrısını bir göğüs birde saç kurutma nakinasi hafifletiyir
Ahh kiyamam yavruma.kimbilir nasil rahatsiz oluyordur da tek guvencesi memeye sariliyor. Rahatlamak icin. Ben kaçırdım sanirim ama alerji olan seyleri yemedigin hâlde niye rahatlamiyor kuzucuk.

B
Bak simdi ben de suphelendim.elif gecen haftalarda hep ensesini kasidi durdu.saclarini bile cekti.ama kizariklik döküntü hicbirsey yoktu

Avakado yu sade nasıl yedirdimiz kızlar tatsız tuzsuz bişey. Ne yediğimi anlamadım ben oğlanda yemedi biraz dut pekmezi döktüm öyle yedi.

Atales kaka da minik minik siyah çizgi şeyler bende gördüm ben muz ve avakado verdim bugün avakado değilde muzdan oldu herhalde dedim.

prensseess Tostikdana acelya2687 allah tez vakitte şifa versin yavrulara alerjik bebek zor. Dualarım sizlerle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…