2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hahaheveet biz de.yere yorgana bırakıyorum 5dk yuvarlanıyor sonra mız mız.gunduz mumkun degl ki bi yerde yatsın,gögştmde uyuyor 2saat.napıcaz bilmiyorum

Atales canım verdim eline havuç haşlanmış pek yedi sayılmaz ağzına goturdu ama yemedi oynadı daha çok değişik geldi ona mıncıkladı etrafa fırlattı güldü eğlendi sıkıldı sonra yemedi yani alışır böyle böyle heralde ilk deneyim bu oldu bizde

Yeri gelmisken kuru kayısıyı haslayıp mı verdiniz eline?yumuşadı mı yani

Şunu da biliyo muydun,dunya saglık örgutunun kendi sayfasında bizzat okudu.6-8.aylar arasında besinlerinizi pútürlü,püre kıvamında verin,8.aydan sonra parmak seklinde verin diyor ben de bulamac yapmıyorum ama saglıksız besledigimi düşünmüyorum.öyle de büyüyeceek böyle de.gercekten yönetici misin feys sayfasındaki grupta?

İrmikli tarifler sert oluyormuş canım, irmiksiz meyve püresi katılan tariflerden bulman lazım galiba eline ver yesin demek için. Yapan arkadaşlar zaten yönlendirir ama ben teoride öyle biliyorum

Bnde hiç bulamaç yapmıyorum tek tek veriyorum coğu şeyi elinede veriyorum bizimki saldırıyor resmen Atales dediği gibi soğutmaya çalışırken ağlıyor hemen istiyor..ben hipp hunnap büsküvi kullanıyordum tarif cok varmış nettede gördüm elimdekilerini bitirince bende hemen yapıcam malzemelerini aldım bile :)
Kızlar belki cok sıktım bu konuda sizi ama anne olunca rahatlık yokmuş nettede araştırınca biraz cok korkuyorum. bizim oğlan yüzüstüyken sırt üstü dönüyor okadar sürünme kollarından destek alıp gövdesini kaldırma bunlar yok ama onun dışında gözlerimin içine bakıyor çok güleç yüzlü eli ayağı durmuyor yanlız hiç kalmak istemiyor hemen ağlıyor gel gel yaptığımda omzunu elini hafif kaldırıyor.. sizce herşeyi normalmi okadar cok takıyorumki eşimle artık tartıştık bugun evlatdır neolursa olsun o benim can parçam

Ooo canım hiiç takma bunları sağlığı yerinde olsun da valla bizim ki de yüz üstü dönüyor geri dönemiyor poposunu kaldıramıyor henüz emeklemeye dair hiç bir çabası yok zamanla kendi kendine öğrenecek artk

Yazı alıntı arkadaşım :)

Maşallah ne güzel yiyor öyle elinde, benim cadının da herşey elinde ama blw yapmaya yüreği yeten Bi annesi yok ne yazık ki... şifa bal olsun oğluşa yedikleri

Amin canım
Kaşığı red ediyor, meyve sebze filesini de sevmedi,
Başladım ben de BLW ye ufaktan çokda mutlu bu şekilde , bir iki tıkandı sonra ağzında evirip çevirip yutmaya başladı,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…