2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım kusmanın iyi olmadığını söylüyorlar gözlerde kayma varmı uyutmamaya çalış bi doktoru ara sor yada götür canım için rahat etsin hem Allah korusun çok mu sertti başını vurduğu yer
Normaldede kusuyor ya halen.. keyfi yerinde kaymada yok normalde hep etrafına yastık koyarım ya nasıl oldu bilmiyorum.. halı ve battaniye vardı altında

Aryazin sima Aryazin sima geçmiş olsun canım ben de dün mama sandalyesinden düşürdüm :KK43: 5 dk bırakmıştım kemerini baglamadigima çok pişmanım saatlerce uyutmadim. Bi de direkt yere düşmüş hali da yoktu. Düşündükçe kızıyorum kendime. Şükür bi şişlik ya da başka kötü bi belirti olmadı.

Kızlar pekmez ne veriyorsunuz. Koska nin organik üzüm pekmezinden sipariş verdim. Ama keçiboynuzu bulamadım. Bu arada köyde yapılanları vermeyin. Çünkü kaynatarak yapıyorlar köylerde. Aşırı ısı görünce pekmez de kansorejen maddeler oluşuyormuş. Koska soğuk pres le yapıyor. Keçiboynuzunda soğuk pres organik marka var mı bildiğiniz?

Aryazin sima Aryazin sima geçmiş olsun canım ben de dün mama sandalyesinden düşürdüm :KK43: 5 dk bırakmıştım kemerini baglamadigima çok pişmanım saatlerce uyutmadim. Bi de direkt yere düşmüş hali da yoktu. Düşündükçe kızıyorum kendime. Şükür bi şişlik ya da başka kötü bi belirti olmadı.
Canım geçmiş olsun bende kemer bağlamıyorum henüz ama benimki ayağa kalkamıyo seninki kalkıyo mu nasıl oldu

Kızlar bizim oğlumuz kim ayağa kalkıp odadan çıkarsa deli gibi ağlıyo benide götür diye babası işe gitti az önce zor susturduk bende çamaşır asayım dedim kardeşimin eline verdim ben çıkıncada ağladı zor susturdum yine :))) hem çok tatlı hemde zor oluyo bizim için gündüz hiç yanından ayrılamıyorum artk ağlıyo benide götür diye 1 haftadr böyleyiz bu da yeni huyumuz hayırlı olsun :)))

İyi geceler arkadaşlar
Dün sağ göğsümün üst kısmında bugün sol göğsün üst kısmında sabun kalıbı kadar sertlik oldu,
Bugün akşama doğru sağdaki geçti solda oluştu sonra, dokununca acıyor,
Varmı bir fikriniz ...

Yerleştim canım benim pek bi eşyam yoktu ama baya çıktı yinede bşyler yalnızdım ama iyi hakkından geldim herşeyin üstesinden şükürler olsun bi gun bi oda Bi gün bi odayı topladım bitti tabi bebek uyudukça yaptım yoksa ne mümkün polarisss polarisss

Allah yardımcın olsun,
Güle güle huzurlu mutlu otur Yen'i evinde inşallah
Bizim 5 ay geçti taşınalı, O taşınma dönemini hatırlamak bile istemiyorum :)

Patates muz yemesine rağmen yapıyor.. mukus oluyor nadiren. Diş diye düşündük başta ama bi türlü cıkmadı o diş salyalar aldı başını gidiyor ama görünürde bişey yok.. anne olmak ne zor yaa

Can'ım diş belirtileri verip duraksama dönemine girebiliyor , yani 1 ay Ateş salya kusma ishal yapıp 2-3 ay sonra çıkabiliyor,

Normaldede kusuyor ya halen.. keyfi yerinde kaymada yok normalde hep etrafına yastık koyarım ya nasıl oldu bilmiyorum.. halı ve battaniye vardı altında

Geçmiş olsun ,
Düşmeden sonra Fışkırır şeklinde kusma var ise doğru doktora, onun dışında 2 saat uyutulmaması ve tüm gün gözlemlenmesi gerekiyor

İyi geceler arkadaşlar
Dün sağ göğsümün üst kısmında bugün sol göğsün üst kısmında sabun kalıbı kadar sertlik oldu,
Varmı bir fikriniz ...
SÜt olabilir mi diycem ama.bu aylarda olur mu bilmem.emzirince mi gecti digeri.

Kızlar size alakasız bir soru soracağım lanova markalı fırın kullanan varmı kullanma kılavuzu açıklayıcı anlatmıyor nasıl kullanacağımı çalıştırıyorum fan mı var ne hava üflüyor bana bşyler pişirmeye korkuyorum bozcam die hava üflerken yemek pişer mi hiç fırında ilk kez kullancam ankastre fırın normalde davul fırınım vardı
Canim o markayi b ilmiyorum ama hava üflemesi firinin ust tarafindan mi geliyor.yani ocakla arasindaki mesafeden mi.bizim arcelik ordan geliyor hava.yanma ihtimaline karsi.sogutuyor orayi.

Canim o markayi b ilmiyorum ama hava üflemesi firinin ust tarafindan mi geliyor.yani ocakla arasindaki mesafeden mi.bizim arcelik ordan geliyor hava.yanma ihtimaline karsi.sogutuyor orayi.
canım ufurmelı ayarı var ona getırdıysen pısısrırkende soguturken de hava ufluyor.... duz kısma getırırsen hava ufurmeden sogutuyor...
bızmde lanova ben cok memnunum..

Günaydınlar.
İlk dişimiz 29 ekimde çıktı :) çok şükür patlattık devamıda gelir artık.
Balgamlı öksürük hala var. Hasta olduğundan yoğun emzirdiğim için aç kalmıyor ve bu yüzden ek gıda randımanlı gitmiyor. Bugün çorba vericem ama şüphelerim var kaşığı görünce alır mı bilemiyorum :)
Bu hafta sabah çorba akşam meyve ve yoğurt olarak gitmeyi düşünüyorum.
Kahvaltıyada başlıcam. Peyniri lor peynir diyorlar tuzsuz olması için siz peynir ne veriyorsunuz kızlar

İyi geceler arkadaşlar
Varmı bir fikriniz ...
Ben daha yeni mastit geçirdim canım ve büyük ihtimal mastit. Antibiyotik kullandım 10 gün. İhmal etmeden genel cerrahi uzmanına gitmen gerek. Apse yaparsa kötü. Şu an bende yine başladı. Sağ göğsüm taş gibi ve dokununca acıyor. Dün gece acile gittim çünkü bende ateşte eşlik etti. Yine antibiyotik kullanıyorum

X