2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Hatırlamaz mıyız hiç :) iyiyiz biz de,emekleme yok henüz bizde,gece 10 kere kalkıyoruz,zombi gibi erkenden kalkıyoruz,oğluş benim de okulda..

Of tam da taşınacağın gün hasta oluşu kötü olmuş,olmazsa ılık bir duş aldırıp calpol vaya başka ateş düşürücü verirsin,bi süre idare eder..Allah kolaylık versin bu arada,taşınma işi zor..Ama ucunda kendi evin olduğunu bilince zorlar kolaylaşır..

Benim oğluş,3 aylık iken anne demişti,tam da o esnada babası bizi kameraya çekiyordu,ben şok,ben iptal :) gıt gıt diyor demek :)

Bence de çok ara vermeyin,çok ara vermiş biri olarak tavsiyem..2-3 yaş ideal bana göre..Özletme kendini,sık sık buyur gel,bekleriz :)

Ya 6,5 aylık hala 5800kg ( çok üzülüyorum.
Ben de üzülüyorum da herkes üzülecek bişey yok diyor,biz de 6 ay bittiğinde 6800 idik,geçen ebe dedi 1,5- 2 yaşında olup da bu kiloda olanlar var diye..Facede falan bakıyorum,yazmışlar işte tartıldık 10 kilo çıktık,gözüme zayıf geliyo,napsam-netsem,yuh diyorum yaa ne zayıfı..

Oyyy kuzuma kıyamam. Diş falan olabilir mi kaça çıktı kuzum?

Oyyy kuzuma kıyamam. Diş falan olabilir mi kaça çıktı kuzum?
Sağol canım 39 a kadar çıktı sabah 8 de fitil verdim yine çıktı şmdi 39 a kadar yine fitil verdim uyudu şmdi yan komşuma geçtim Allah razı olsun kapısını açtı bana gidecek kimsemde yok napcamı şaşırdım kafasına ıslak bez koydum ateş genelde başında ve göğüs kısmında var eller kollar buz gibi kol altından ölçtüm 39 ödüm kopuyor havale fln geçirecek die Allah korusun evi taşıyolar şu anda yeni eve bi geçelim yavş yvş yerleşirim de şmdi asıl iş rabbim yardımcımız olsun

Allah yardımcın olsun canım çok çıkmış gerçekten, Allah korusun hemencecik iyileşsin inşallah. Bu bebeler hep star benim diyo, senin planı bozuyo illaki. Taşındığın yerde de iyi insanlarla karşılaş inşallah...

acelya2687 Tostikdana kizlar benimde kizimda alerji var kanda ve deride cikmiyor fakat dogdugundan beri devam ediyor. Egzema, mukuslu kaka, dokuntuler ozellikle yuzde ve aşırı konak vardi. 3 ay emzirebildim belki hatirlarsiniz sit kanallarim tikandi acamadilar doktorlar ilacla sutumu kesmek zorunda kaldilar falan anlatmistim. Sonra neocate mamaya basladik mecburen tabi 3 aylikken iciyordu ama 2 aydir aglaya ogure iciyor zorla cunku baska secenek yok. Pekmez koydum vanilya surubu koydum ise yaramadi. 15 saattir 3 olcek mamayla duruyor hala acliktan olecek hastanelik olacaz bu gidisle. Keske emzirebilseydim taş yeseydim de emseydi bu mamaya mecbur kalmasaydik uzuntumden verem yada kanser olcam yakinda. Aglamaktan icim disima cikiyor hergun.

Canım 6+12 benim bebeğim. Bugün hemen markete gidip baktım hippin kaşık mamalarına bize uygun 2 ürün vardı. Bi pirinçli bide 5 tahıllı. 5 tahıllı karışık cesaret edemem ama pirinçli olandA zaten %99.9 pirinç unu ilave B1 vitamini varmış, şeker içermiyomuş ve organikmiş. Ben pirinç tadımıda yaptım sorun olmadı verebilirim sanırım muhallebi yapıp, sıkıntı olacak bişey değilmiş.

Kuzuuuummm hiç bilmeden dün seni geçirdim içimden.alyıldız yazınca içimden geçtin valla. Kıyamam minik kuşa yaa, benim eşimde aç kalırsa içmez mi diye düşünüyordu. Ben çare aramaya devam ediyim o zaman. Ne kadarlık bebiş? Ek gıdaya başlamadınız mı canım. Nolur üzme kendini. Sen iyi olmazsan kızına yararın olmaz. İnşallah iyileşirde, yemesinede çare bulursun. Ne diyeceğimide bilemedim kuzum

Buarada bende hipp kaşık maması aldım, arada beriyorum. Ama doktorumuz pirinçli yerine yulaflı olanını tavsiye etti. Aynı tipte yani süt alerjisi olan bebekler için 3 çeşidi var zaten. Ama pirinçli kabızlık yapabilirmiş, yulaflı kullanıyorum bende. 5 tahıllısınıda aldım ama onda 6 ay üzeri diyodu, cesaret edemedim bende henüz. Oğlumda alerjik buarada; süt alerjisi

Sağol canım Allah razı olsun inşallah çok şukur ordaki komşularım da iyiler bşye ihtiyacın olursa gel diyorlar bebekleri var bırak bize diyorlar öyle demeleri bile yetiyo gerçekten şükür düştü ateşi yine emerek uyuyakaldı

Tek tahilli varmış birde canım . Dur bir netten bakayım foto bulursam atayım sana

Geçmiş olsun canım. Ay ne kadar çok alerjik bebek var. Acaba diyorum nisan anneleri olarak ek gıda için bir konu mu açsak. Kim ne denedi dokundu dokunmadi filan. Ay olarak aynı gittiğimiz için güncel takip yapmış oluruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…