2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Yaa kuzum özletiyorsunuz, meraklandırıyorsunuz valla... 2 çocukla hele büyük okula başlamışken zordur tabi hak veriyorum ben bile tek bebeyle zor başediyorum. Benim kız çok hareketli maşallah emeklemek yok ama her yere yetişiyor, gideceği yer uzaksa dönüyo yakınsa sürünüveriyo bende peşinde Bi o yana Bi bu yana işte... ek gıda işinde zorlanıyorum, muz verdiğimden anlamışındır belki bana verilen kitapçıkta var diye hiç araştırmadan verdim, şaka Bi yana sorunumuz oturmayı sevmemesi... mama sandalyesinde çabuk sıkılıyo, bende elimde tabak o oynarken yedirmek istemiyorum. Olduğu kadar gidiyoruz bakalım

Bizim oglan da cok sevmiyor oturmayi sandalyede
Ben bazen ana kucaginda bazende yere yatirip yediriyorum :)

Benden size tavsiye ilkokula basladigi zamanlara denk getirmeyin ikinci cocugu
Bizim kizi etkiliyor
Onunla pek ilgilenemiyorum
pespese dogursam biri ilkokul digeri anaokulu olurdu

zor olurdu bakarken belki de

neyse siz dusunun tasinin odevler vs yaptirirken ilgi istio

Hamilelik hormonumdanmi bilmiyorum ama agladim gece gece cok agladim. Rabbim sana sabir meleklerine de cennetin en guzel koselerini versin. Sıksık yeni bebegi aldirmak geliyor aklima sirf bu yuzden dr gitmiyorum ki 10 haftanin altinda derde aklima kurtlar duser diye...
Allah kimseyi boyle imtihanlarla sınamasin. Ilk bebegim olsun diye gecelerce aglayip dua ettim gunlerce yalvardim yakardum allaha.. ve simdi o bana 2.yi nasip etmis ben neler dusunuyorum. Benimde saglik maddi manevi bir suru sorunum var birde bu eklensin istemiyorum hic. Ama yine de sukredip devam edicem yoluma.. gelgitler cok bulandiriyor kafami

Kiz Lightofgod87 sen ben misin yoksa kiz??? Valla kazayla hamilelik bende, tedaviyle bebek bende, kan degerleri sikintisi bende, dogum riski bende, dikislerim sikintili , sezeryanim sorunlu... allahtan kocam eczaci dedinde bi ohh cektim :) kendimden habersiz fake hesabimmi var dedim :))

Kizzz sinirliportakal adaş gibi olmuşuz sanki :))

:) ay cok guldum ben senim :) demekki yanliz deilmisim birbirimize destek olucaz ne guzel bi laf vardir ya korler sagirlar birbirini agirlar

Kızlar oğlum durduk yere ateşlendi saat 8 e kadar hiç bşyi yoktu yarım saat içinde ateşi çıkmaya başladı neden olabilir acaba fitil verdim düşürdüm gece 3 te kalktığımda üzerini açmıştı üşütmüş olabilir mi neşesi tavırları iyi bakışlarında bi yorgunluk var bitkin bakıyor yavrucum Allahım yardım etsin bide tam taşınıyoruz hatta taşıyorlar şu anda mecbur evdeyz bizde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…