2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Muz u nasıl verdin canım merak ettim

Bana sen anlamıyor musun demeyin ben hamileliğimi öğrendiğimde 6 haftalıktı hergün adet olacam diye bekledim süpriz yumurtaydı :)) silik çizgi gördüm ben sanki size sorayım dedim

Unutur muyuz canım yaa biz taşınma telaşındayz yarın taşıncz temizlikti oydu buydu uğraşıyorz bebişte hafif emekleme çabası var dünden beri ama yol katedemedi henüz :) ek gıdaya da yavaştan başladık sen gibi püreler çorbalar fln böyle işte canım seni aramızda görmek güzel

Kolay gelsin tasinmak zor is
Allah kolaylik versin

Huzur mutlulukla oturun yeni evinizde :)

Muz ileriki aylarda verilir yaziyordu dr un verdigi kagitta
Alerjik olma durumundan dolayi
Oo naber kader ortağı :) bizimki dötünü kaldırıyor havaya baya emekledi emeklicek sürekli ara gazı veriyor. :)) uykuları sorgulamayı geçtim naparsa yapsın modundayım bölük pörçükler :))
Ek gıdaya geçiyoz işte yarım yamalak ama ben pek sistemli değilim bugün et suyuna ekmek banıp verdim biraz içindeki patatesten verdim pek titizlenmiyorum iyi örnek değilim :))
Pazartesi tam olarak başlıcam ama ya allaaahh bismillah diyerekten :))

Toto ne durumda
Benimki gel gitlerde :))

Canim.. lutfen iyi dusun... simdi genclikte bir hışımla verdigin karar ilerde vicdan azabi yurek sizisi olmasin... bende kaza kurbaniyum biliyosun.. hala sindiremedigim icin dr bile gitmedim 1 hafta olucak ogrendim kan tahliliyle. Hic istemiyorum ama rabbim beni ya kizimla imtihan ederse diye korkuyorum.. lutfen iyice dusun.. en dogru karari vereceksin eminim ama sadece icinde sızısı kalmasin istiyorum

Muzda mı alerjikmiş. Ee ozaman ek gıdaya 8 de geçeyim ben verecek pek bişey yok
Kagitta oyle yaziyor diye hatirliyorum
Evde degiliz eve gidince bakarim

Konusma durumlari nasil bebislerde
Bizimki bir aydir anne ye benzer bir seyler soyluyordu
Dun kizim anne dedi ardindan oglan anne dedi cok mutlu oldum ama bilincli mi diyor bilmiyorum

Arada gıt gıt diyor tavuk gibi erkek aadamdan horoz sesi bekliyoruz ama :)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…