2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

çalısşmadıgım için bende geç kalkıyorum:)) eşim dıyor kendıne benzettın oglunu

olabılırmıkı ?:) bızımkı 4.5 aylıkken çıakrdı valla hiç yurumeyı bırak emeklemeye tenezzül etmıyor saga sola bıle ayda yılda canı ısterse dönüyor o kadar tembel

Teşekkür ederim cnm
Peki kesildimi sütün bitti mi tamamen
Başka birşeyler daha yaptınsa onları da öğrenmek isterim bu arada
Ucunu sıkınca damla damla çıkıyor bende merak ediyorum kesildimi diye de. Tam kesilmedi galiba ama ağrı sancı sızı hiçbirşey kalmadı oda heralde yavaş yavaş geri çekilir . Başka birşey yapmadım Can'ım ya ağrı kesilince :)

Ooo 11 e kadar uyuyan Bartu bey :

Benim sipa da aksam 7 bucuk , en gec 8 bucukta gece uykusuna yatıyor. Tum gece 2 saatte bir kalkiyoruz. Cogunlukla 5 te uyaniyor. 6 buçuga kadar uyursa kâr sayiyorum.

Benim disim 6 aylikken cikmis.9 aylik yürümüşüm. Sipamin disi henuz yok ama 9 aylik yürüyecek gibi... zaten tip olarak da ayni anasiii, huyu da bana benzer insallah

Ne kadar suré arayla geldiler cnm. 10 gün önce alttaki patladı 4 gün önce alttan diğeri. Buara yine bi acaip üst mu acaba diorum. Salyalandi eli kulağında huysuz

Tebrik ederim. Kesinlikle tebrik edilecek bir durum. Erken veya gec neticede hamile kalmak ve dogal yoldan mucize birsey artik. Insanlarin evlat sahibi olabilmek icin verdigi mucadele ve doktukleri maddi servet ve yipranmis bir psikolojiyi dusununce sakin bunu kendine dert edinme canim. Bende belki erken olmasini istemezdim ama olsaydimda sukur der durumu pozitife cevirmeye calisirdim. Evliliginle ilgili sorunlarin olabilir belki ama bunu kendin icin yap. Ileride iyiki 2 evladim olmus diyeceksin yaninda esin ve ailen olsun veya olmasin

Hersey zararli ona bakarsak canim ama bazi seyleride kullanmak zorunda kaliyoruz. Ben kamera kullaniyorum. Sesi veren ve alanlarindan. Braun marka tavsiye ederim. Kamera daha cok ise yariyor. Telsizse sadece ses duyarsin ama goruntu yok. Kamerada goruntusude olunca daha iyi oluyor. Hem 300 metreye kadar cekim gucu var.

Bu konuda iyi bir arastirmam var canim. Karaca nin bebek urunlerinde var, mothercare markasinda var birde lcwakikide var. Ayrica unnado sitesinin arama motoruna uyku tulumu yazarsan ordada cikmisti gecen gun bir iki model karsima.
kızlar mama sandalyesı olarak hangısını kullanıyorsunuz
Kesinlikle ikea almadim. Icine minderinide koyunca oturma yeri daraliyor. Joker babyde ayni modelden yapmislar ondan aldim. Zaten cok kullanacagimida dusunmuyorum.

Son düzenleme:
kız maşallah senınkı çok aktif :)) yakında yürür seninki tü tü tü maşallah :))) bızımkısı anca toto büyütüyor

Canm sende çok erken yatırıyomuşsun ondan o kadar erken kalkar tabi en azından dokuz buçukta yatsa eymen gibi 7-8 e kadar yatar diye düşünüyorum..

Ne kadar suré arayla geldiler cnm. 10 gün önce alttaki patladı 4 gün önce alttan diğeri. Buara yine bi acaip üst mu acaba diorum. Salyalandi eli kulağında huysuz
Canm alttakiler 4,5-5 aylıkken çıktı.şuan tam 6 aylığız Bu yeni çıkan 10 gündür kabarıktı bikaçgündür ucu beyaz olmuştu bugün patladı yanındakde 4-5 gündür kabarık1 haftaya çıkar iyice.. yani alt ve üst aralarında 1 ay olmuş.. ama epeydir huzursuz uykusuz ve mız mız dı.. bu iki gündür sakinledi rahatladk karı-koca..

Canm sende çok erken yatırıyomuşsun ondan o kadar erken kalkar tabi en azından dokuz buçukta yatsa eymen gibi 7-8 e kadar yatar diye düşünüyorum..
Dayanamiyor ki...miz mizzz mizzzz beni yatir diye basimin etini yiyor, besigine bakip duruyor, kafasini yere egip dalip dalip gidiyor, mesela su an uyudu

Beb bizin kızda hepsini denedimmm 11 de yatııgıda oldu 7 8 9 dada yattıgı oldu hatta bi kere gece uykusuna 5 te yattı yine aynı 5bucuk 6 gibi kalkıyorr beni benden alıyorr kızlar canım sıkılıyor biliyorum her bebek aynı degil ama sadece dönüyor emeklemeye çalışıp aglıyor pes ediyor destekli oturuyor ama hiç sevmiyor ayakları üzerine basmaya bayılıyor kıcagımda bastırıyorum çok mutlu oluyo hep kucak kucak kucak kanguru alacagım sanırım ben çok masrafa giriyorum ya kendime kızıyorum ama kızım için yapmak istiyorum chiconun mama sandalyesini aldık biz ödüllümüş polly çok güzel ama pahalı birde el süpürgesi alacagım dyson 2000 tl ama çom iyiymiş çekişi kabloluyla pek iş yapamıyorum sonra araba koltugu almam gerek

Evet,akşamın sorusu geliyoor,yarın misafiriniz gelecek olsa,ikram olarak ne hazırlarsınız,pasta-börek-kurabiye...en iddialı olduğunuz tarifi yazabilir misiniz,cumartesi arkadaşlar geliyor,fikirlerinizi bekliyorum,denenmiş tarifler her zaman için risksizdir :)

1 bucuk senedir bosch siyah cam ankastre kullaniyorum memnunum. Beyaz alacaktim ama firini hosuma gitmemisti siyah aldim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…