2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar oğlumun ishali sekiz gün oldu geçmedi yine doktora gittik başka doktora.. memlekette doktor bırakmadık herzamnki doktorumuz maflor vermişti ama işe yaramadı bu doktor ekgıdadandır kes bi kaç gün sadece mamasını ver bakalım dedi düzelecekmi oğlum alışmıstı ek gidaya doyacakmı sadece mamayla ya.. bu doktorada sordum dönmüyor diye.. mühim değil kilolu olduğu için cevirmiyordur yada canı istemiyordur yuvarlanmama gelişim geriliği göstergesi değil rahat ol zmanı geldiğinde yapar dedi ... beklemedeyiz oğlum rahatını

Şu siralar zaten ek gida doyumluk degil tadimlik canim.oyuzden hala mama veya anne sütü yeterli bence.biz de ara vermistik tadimlara.artik devam ediyoruz.zaten cok az aliyorlar ki.öğün bile degil.
Dönmemesine çok takma bence.bizimki de öyle yuvarlanayim gideyim yok.

Neeee o kendiliginden olmuyo muy mus. E ben oldu sandiydim.bizimki daha az kalkar oldu. Ve bazi mizlamalar da eger acıkmadigi düşünüyorsam sadece yattigim yerden pışpış diyorum. Ben de diyorum.tablo dogruymus demek ki diye. Hehehehehe:)

Kendini olumlu gudulemenin faydaları :))) iyi olmuş işte

Günaydınlarr.

Bol kalkmali geceler, gozlerimin alti cöktü resmen. Bizim kalk borusu 6 buçukta öttü neyseki Simdi hazirlanip okula gidecegiz. Orda da büyük sıpalarım beni bekliyor.

Bizimki emeklemeyi ilerletme çabasında . Dün odada yalniz biraktim oyun halisina koydum. Banyoda dislerimi fircaliyordum. Geri bi geldim.servis sehpalarini altinda debelenip duruyor. Oralari kemirmeye çalışıyor artik kesinlikle yalniz birakmaya gelmiyor.

Dis 2 aydir kasiniyor. Gelemedi bi türlü.

Günaydın kızlar dun kızımın geceleri saat başı kalktığından şikayet etmiştim normalde gündüzleri 4 kere uyuyan (1.5 bazen 2 saat) kızımın gündüzleri uykusunu 3e çektim akşam 19:30 de yattı 23:30 da kalktı sabah 5:30 da kalktı kesin kalkış 07:30 da oldu bugün dinlenmiş oldum hem artık oyalayabildigim kadar oyalayıp öyle uyutcam fikir olsun istedim

günaydın ben onu denedim
bu seferde gece yatmak bilmiyor
oy allahım bebek istedim ama bu kadar yıpranıcağımı hiç düşünmedim

günaydın kızlar gece 12 de yatıp
sabah sıpanın 4,50 de beni uyandırmasıyla gün başlamış oldu
akşam keyif yapayım dedim eşimi 21 de işe uğurladım
sonra dedim bir keyif yapayım çayımı demledim
no 309 seyredeyim dedim
abovvv 12 oldu zor yattım yatağa prenses gibi uyudum
6 aydır ilk defa kendim için bişiler yaptım dedim
ama sabah 4,50 de uyanmamla külkedisine dönüştüm

Dün gece oğlum her saat başı kalktı 9 da yattı 11 uyandı 12 1 2 diye sabah 6 tam kalkış yaptık bide sürekli sallanmak istiyor duruncada ağlıyor
Atales cnm tadım günleri yaptım. Yediklerini az coğaltmıştım yiyordu.. bizde tekrardan başa dönücez

Ay hikaye aynı ben her akşam yemekten sonra mutlaka uyuycam diyorum ama 12 1 buluyo kız 8 e kadar yapmış oluyo ssuç benim kızımn değil şimdide adet oldum karnım fena agrıyor

Cok komikler aynıyız.halıda bırakınca sehbanın dibinde bitiyo,uzerinde devrilcek sey bırakmıyorum ben de

Gunaydin hanimlar.
Dun gece bu kuzularin hepsi kurt olmus desenize(
Bizde 9.30 da girdik odaya emdik emdik salladim ayagimda yok uyumuyor birden ayağimdayken bir donuyor yatakta 2 takla atiyor:)
Neyse uyudu sonunda 11 ,11.30, 12,12.30 1 surekli uyandi memede istemiyor en son dişine jel surdum verdim emzigini hemen kapatti gozunu memeye uyandiginda saat 4.30 olmustu sabahta 8.30 da uyandi.
Derdimiz dis kizlar kesin yani.
Sizdede durumlar boyle kesinlikle bence.
Biz uykusuluga dayanamiyoruz onlar bu sıkıntiyla nasil uyusunlar yazik kuzulara(

Aman kizlar dikkat gercekten.Artik hareketli donemler basladi her an her sey yapabilir bu kuzular.Odada yanliz birakinca iki kez dusunmek lazim.
Bizimki emeklemiyor ama donerek her isini hallediyor sipa.
Sadece cayi demlemeye gittim.Geldigimde babasinin sarjdaki tlf.cekmis tlf sarjdan cikmis dusmeyle kablosu elindeydi yigitin gitmesem direk agzina sokacak allahim sen koru(

Hain doktor hayallerimle oynadı.. bizimkine uyku eğitimi verilmesi için benim çok sabırlı olmam lazm o da bende yok bikere denedim çünkü..aman neyse canm bitane çocugum var napalm zamanla düzelir inşallah :))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…