2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Ağızdan atıyor Can'ım, bazen tükürerek bazen kusarak attı, sen şurubu günde 3 defa 1 er çay kaşığı düzenli ver, çok geçmiş olsun

Ağızdan atıyor Can'ım, bazen tükürerek bazen kusarak attı, sen şurubu günde 3 defa 1 er çay kaşığı düzenli ver, çok geçmiş olsun
Sence ne yapayim cnm? Doktora kalsa burnundan diyor ama cocugu ceke ceke 10 gundur burun damarlari patlicak artik. Surup deneyeyim diyorum bende hirilti 10 gundur gecmez mi ya.

Aaa ben de kurabiye tariflerine bakınıyordum tam,sağol..

Teşekkürler,bu tarif de aklımda ...

Ustasından un ölçüsü :) Bu tarifi de aklımın ve defterimin bir köşesine yazıyorum..sağolun..

Sallamislar bence :) 1 yasindan sonra dis cikarip 10 aylik yuruyeninide gordum 1 bucuk yasina yakin yuruyenide.

Pediborleri sutle islatiyor musun canim yoksa elmanin sicakligi onlari yumusatiyor mu?

nursena07 bir tatli tarifi de benden.
Kremsantiyi paketinde yaZdigi gibi yap. Icine halley parcala koy, muz koy, findik ya da ceviz ne seversen koy. (Annem bazen kuru meyveler de koyuyor ama ben sevmiyorum) karistir. Borcama koy dolapta beklesin katilassin. Sonra da uzerine cikolata sosu yap. Tatliniz hazir:)

Dayanamiyor ki...miz mizzz mizzzz beni yatir diye basimin etini yiyor, besigine bakip duruyor, kafasini yere egip dalip dalip gidiyor, mesela su an uyudu
Kesinlikle dogru yapiyosun bebegin erken uyanmasi problem degil gec uyumasi sorun ama. Keske benimkide o saatte uyusa hem bebegin gece uykusunun butun faydalarinu goruyor hemde sana koca bir gece kaliyor

Aynısını yapıyorum bnde cok seviuruz ailecek

Saol cnm inş kurtulursun sonra ikisini bir emzir bence 2 yaşına kadar yolu var sonuçta

Güle güle oturun...
Hayırlı olsun eviniz

Teşekkürler canım.

Dünden beri iyice şaştım ben de. Dün eşime ne zaman geliyorlarmis ne kadar kalacaklarmis dedim. Uzun kalacaklar dedi. Ben de neden dedim demez olaydım bağırıp çağırmaya başladı. O benim babam da tabi gelip kalacak da bura oğlunun evi kısa kalırsa ben zorlayacagim uzun kalması için vs... Oysa ben onu düşünüp normal bi soru sordum. Gelsin kalsın babası ne halleri varsa görsünler. Hiç agirlayamam ama onları ne bulurlarsa yesinler giysinler. Kızımı da gerekirse her gün taksi tutup bakicinin evine bırakacağım. Aldığım ev bile burnumdan geldi.

Off bu tarif yıkılıyo ama,halleyli pasta bu galiba,önceden yapmıştım,bir halleysever olarak...

Bu erkeklerin hepsi aynı,bağırıp çağırarak bir sonuca varamayacaklarını bilmiyorlar,bağırınca haklı olduklarını mı sanıyorlarki..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…