2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kızlar naber. ben yoğunluktan giremiyorum bu aralar. ek gıdaya daha tam olarak başlamadım üşengeçlikten meme kolay nasıl olsa :))
Uyku tulumunu sorucaktım size. üzerine çok açıyor uyurken ayaklarıyla tekmeliye tekmeliye battaniye bi tarafa kendi bi tarafa gidiyor. uyku tulumuyla sorunu halledermiyim dedim ama kullanışlımıdır veletler onun içinde durur mu terletir mi? Birde nasıl kullanılıyor uyumadan önce giydirip öyle mi uyutuluyor uykudan sonra mı?

C coznur pozitifligine hayranım. Nasil dayanıyorsun idare ediyorsun is yerinde rahat misin en azından.
Ben de başlayacağım hiç istemiyorum ama hayat ışte. Bu arada d vitamini eksikliği kilo vermeye engel mis aklinda olsun istersen bjr baktır
Ben de 27 yaşına gireceğim ve şu an 57 kg yum.gebelik öncesi 56ydim 69 la doğuma girdim.hamileyken hiç oturmazdım her işimi kendim yaptim. Şimdi de koşturuyorum benim sipa durmadı hiç şimdiye kadar uyku yok yemek yok böyle oldu. Şimdi de sürekli yeni oyun istiyor kafam bulanıyor sanırım bünye meselesi de bu kilo işi nursena07

Aynı şehirde mi yaşıyorsunuz?Benim de kp vefat etti,3 gün sonra kızım doğdu,kv yalnız yaşıyor ama biz sık sık gidiyoruz-kalıyoruz yanında..Gel bizde kal desek,gelmez,elem eder..

Yok canım farklı yerlerdeyiz aramız uzak. Kv öldüğünde bu da öyle diyordu ben evimden çıkmam ev ev üstüne olmaz vs evlenince değişti.

Ne yardımı canım eminim eve iyice yerlesmeden gelmezler. Çocuğumu bırakmam tanimadigim kadına da dediğin gibi temizlik ve yemeği yaptırırım. Kusura bakmasınlar ben de çalışıyorum eşime çocuğuma zor yetiyorum hizmetcilik yapmaya da evlenmedim. Zaten bu evlilikte ve çocukta işin büyük çoğunluğunun kadına yüklenmesi beni deli ediyor sırf bu yüzden bazen evlendigime pişman oluyorum. Onlar hiçbir iş yapmazsa ben de yapmam bebeğimin yemeğini hazırlar giderim.

Kıııızzz sen hepimizi umutlandıran tabloyumu diyosun valla burda olsan popona iki tane şaplatrdım bende bi heves uyku düzene girer diye ümit ediyordum uyku eğitimiyle mi düzen olacaktı vay yanarım halime o zaman

herbişeyime baktırdım cnm bişeyim eksik fazla değil
tek fazla kilo
diyetisyene gittim
bu uyku düzensizliği ile bişey yapamayız dedi
yani anlayacağın uyku düzensizliği bazı bünyede kiloo verimine engelmiş
aynı şekilde kimisi almak isterken uyku düzeni yoksa onada almaya engel olabiliyormuş
illaki vericem azmettim
ama er ama geeçç

Uyumuyor yok gazı var yok sunnetten derken geçen hafta esim farketti bebişin alttan bir dışı iyice göstermiş kendini yanındaki de patlamış damak ama dış gözükmüyor hala biz de dislendik anlayacağınız :) ve bununla alakali olarak salatalık herzaman verirdim dişlerini kaşımasi için bugunde verdim anakucagina yatırdim yanıma alıp balkona çamaşır aşmaya çıktık nasıl oldu anlamadım ağzında kocaman iki parça salatalık vardı ve sessizce oguruyordu hemen aldım ters çevirdim ağzından düştüler sırtına da vurdum galiba sert mi vurdum biraz bilmiyorum nasıl ağlamaya başladı anlatamam gucendi heralde birazda dudagini buke buke gozyasiyla baya ağladı bende hala sakinlesemedim inanin dişler çıktıkça daha dikkatli olmamız gerekiyo heralde disiyle ezip kopardı hala nasıl oldu anlamadım birden offf çok kötüydü kesinlikle file ye koymadan bundan sonra hiçbişey vericem ... sırtına vurmaktan bişey olurmu acaba olmuş mudur yaa çok üzülüyorum o an resmen gözüm döndü allahım kimseye yaşatmasin

Yok canım sırtına vurmaktan bisey olmaz.ben dişsizken bile eline veremiyorum bi sey,damakları cok kuvvetli.gecmis olsun korkmuşsundur tabi.
Bu ara sehbalarda da bırakmıorum esya,surünuyolarken böyleler,emekleyince yandık sanırım

Bizimki de her aldığını ağzına atma çabasında diş yok ama kaşınıyor sanırım havuç veriyorum bende eline bazen elma koparamaz die bnde vermicem artk emekleyemiyor daha ztn direk yürüyecek mutlaka hiç çabası yok sade yatsın bizimki arada yuvarlanır geri dönemez ağlar ama şuan böyle iyi galiba emeklemesi ve yürümesiyle yeni yaramazlıklar başlayacak konsoldaki bardaklar camlar şıkır şıkır kırılır napcaz bilmyrm

Kızlar vermeyin ellerine öyle birşey Allah korsun benim yegenimin havuç kaçtı sokuk borusuna ablam hırıltısıdan anlamış şükür ki ameliyat olduydu yavrum

Evet ya benim yüzümden herkes 7. Ayı bekliodu bi umut neyse en azından bir ay falan bu umutla yaşadık

Ay valla ben de yanlış anlamışım ..adam da masus her gittiğimizde 7. Ay bitince hiç uyanmadsn uyuyacak annesi diyip duruyor. Hıc caktirmio uyku eğitimi die:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…