2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canim gece uykusu uzun süredir bozuktu elini kulağına goturuyprdu fln son 20 gündür . Salya fln pek olmadı öyle huysuzlukta olmadı ama gündüz uykusu son 10 gündür mahvolmustu . Toplamda günde 1 saat bile uyumuyordu
Canim iştahsızlık oldu mu peki

Gece yüzüstü yatıyorken daha uzun uyuyodu,öyle de yatmıyor artık.gecen hesap yaptım en az 5kez uyanmış.son bikac gundur böyle
Odasında koltugum var emzirirken uyuyakalıyorum gece.yatagımı özledim resmen.sen halletmistin sanırım bu işi,rahat mı hala düzenin

Kendi kendine uyuyor hala. Uyku saati gelince besigine koyuyorum iyi uykular diyorum cikiyorum odadan. Gece emmeye kalktiginda da emecegini emiyor sonra memeyi kendiliginden birakiyor, yatagina koyuuorum uyuyor. Bunlar buyuk rahatlik.
Ancak gece hic kalkmasin, kesintisiz uyusun diyorsan onu yapmadim :) sadece 1,5 saatte bir uyaniyordu eskiden, simdi o 2,5 - 3 saat oldu. Eger iki saatten once uyandiysa emzigini veriyorum, geri uyuyor.

Kizlar gunaydin. Butun gece uyumak icin debelenen bir yavru ve basinda uyusun diye bekleyen bir anneden herkese gunaydinnn... fizyolojik serum otribebe ile cekince gelen ve elimin ustunu komple kaplayacak sekilde akintimiz ve birde bogazdan bir hiriltimiz var dunden beri. Ara ara hapsuruyor ama baska zamanlarda da hapsururdu. Ates yok. Sizce doktora mi gotursem? Yoksa evde gogsune sicak havlu ve balgami cikarmasi icinde sirtina vurmacalar mi yapsam... offff benden gecti sanirim :KK43:((

Kizlar gunaydin. Butun gece uyumak icin debelenen bir yavru ve basinda uyusun diye bekleyen bir anneden herkese gunaydinnn... fizyolojik serum otribebe ile cekince gelen ve elimin ustunu komple kaplayacak sekilde akintimiz ve birde bogazdan bir hiriltimiz var dunden beri. Ara ara hapsuruyor ama baska zamanlarda da hapsururdu. Ates yok. Sizce doktora mi gotursem? Yoksa evde gogsune sicak havlu ve balgami cikarmasi icinde sirtina vurmacalar mi yapsam... offff benden gecti sanirim :KK43:((
günaydın... geçmiş olsun.... öksürük varmı canım... öksürükten korkarım bebeklerde üst solunum hastalıkları çabuk ilerler gözlemle sürekli bizim kızdada çok oluyor ama hep öksürüklüydü dr götürdüm... hemen antibiyotik dayıyorlar birkeresinde 6 tane iğne yedi.... sen bak durumuna göre götürürsün öksürük yoksa cok acele etme kendi yöntemlerini dene canım...evde petidus ilaç varsa yarım ölçek günde 2 defa verebilirsin

tv sız yapamam evde en buyuk arkadas bence tabı bu tercıh meselesı ama ben haberlerı ve fılmlerı ızlıyorum bırkacta takıp ettıgım dızı var...
cocugumada cızgı fılm falan ızlettırıyorum..
ben bır sakınca gormuyorum bızımde cocuklugumuz tv basında gectı hıcte dıkkat dagınıklıgı vs olmadı...
ama tabı oyuncaklada oynadık, dısarda da vakıt gecırdık onemlı olan tv ızlemek yada ızlettırmekten zıyade kalan zamanda ne yaptıgın bence..
Aslında tv değilde tablet telefon blgsayar sıkıntı oda kullanabilcekleri zaman tbi şmdi değil, etrafmda bunlara bağımlı bi kaç çocuk gördm dkkat dağınıklığı algı sorunu var ve hç konuşmuyolar bi tuhaflar, dediğn gbi biz tvdr izlerdk ama hep oynardk dışarıda çok üstümüZe düşülmezdi tablet flan yoktu o yzden

Ateşimiz var calpol verdim. 38.4 gördük ilacı verdim düştü şuanda da tekrar 38 e çıktı. Banyo yaptırdım tekrar verdim. Umarım diştir hasta deĞildir.
Birşey sorucam calpolu kaç saatte kaç ml veriyorsunuz ben 4 saatte 2,5 ml verdim. Acaba az mı geldi ki diye düşündüm
calpolle dolveni dönüşümlü ver canım.... daha güzel sonuç alırsın tüm gittiğim dr lar hepsi bunu söylüyor...

puyenime puyenime geçmişi tam okuyamadim uyku tulumu buldunuz mu bilmiyorum ama ben lcw den almıştım 0 6 aylık poset seklinde tulumu çok beğenerek kullanıyordum şimdi baktım internet sitesine 6 12 aylığı da gelmiş aldım çok memnunum sende sitesinden bakabilirsin bebek arabasında bile bazen kullandım üstünu örtüyoruz o tekmeliyo bazen yere surunecekken topluyoruz battaniyesini diye ordada çok kullanışlı yani ayrıca unnado Dada bi markanın içersinde vardı uyku tulumlari hatırlamıyorum şimdi ama onlar pahali gelmişti bana

Kizlar sizlerin evdeki durumlari merak ediyorum tv konusunda. Kardesimin kizi kuzenimjn kizi derken 3 5 tane yaslarri 6 ile 1.5 olan cocuk dikkat daginikligi vb yuzunden tedavi destek aliyor. Analari tv karsisindan kalkmayan elden tablet pc tlf dusurmeywn haliyle cocuklarida o sekilde buyuyen cocuklar haline geldi. Ben ztn tv olayini hic sevmem gunduz kesinlikle acilmiyor radyodan muzik ve konusmalari dinliyoruz ki yalnizlik olmasin diye. Ama aksam babamiz gelince o tv denen b*k aninda aciliyor
Sizler nasil yapiyorsunuz evlerinizde nasil bir duzen var merak ediyorum

evimizde tv'miz YOK

Tv kosunda kucagıma alıp saatlerce baktırmıyorum tabi ama oyun halısındayken açıyorum görmüyo sadece sesleri duyuyo sonra kucagıma aldıgımda bi iki dakkika bakıyo sonra etrafa bakıyor dikkatini hiç çekmiyor artık eskiden bakıyordu hatta bende sormuştum ama zaten çok tv izleyemiyorum bi akşamları uyudultan sonra

Kızlar yaa bizim kızı akşam 5 6 7 8 9 10 da da yatırsaaam sabah 5 6 uyanıyor gecede 2 veya 1 kez emiyor bende gece kusuyum uykum 1 den önce gelmiyor dogal olarak uykusuz kalıyorum sizin bebeklerde böylemi

kesinlikle baktırmıyorum
ama bu hafta babanneye gitti
inş ordada baktırmıyorlardır

şuan sürünüyor
bir şeyleri gözüne kestirip ona doğru ilerliyor

oyun oynuyoruz tvye baktırmaya vakit bile kalmıyor

Merhabalar kızlar sorum yine sünnet yaptıran annelere :) geçen hafta Salı günü oldu sünnet ama yüzüstü yatırma ya hala korkuyorum yatırsamimi artik bişey olmaz dimi dönmeye de başlamadı oğlum 5.5 aylık dönmüyor diye üzülüyorum

X