2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canim ya sen ve cocuklarin gripti soguk alginligiydi bi kurtulamadiniz gitti
Cok cok gecmis olsun
Acaba diyorum duzenli kefir falan mi icsen

Vaaaavv siz biraz hizli girmissiniz sanirim ek gidaya.ekmek muz balik kirmizi et pekmez falan. Veriliyor mu ki bu ayda

Kizim memede uyudu şu an.bu iyi bir sey tabi ki ama kaka yapmisti.emmesi bitsin altini alayim diye beklerken boyle poklu poklu uyudu. Sizce uyandirsam mi yaa.

Vaaaavv siz biraz hizli girmissiniz sanirim ek gidaya.ekmek muz balik kirmizi et pekmez falan. Veriliyor mu ki bu ayda
3,5 aylıkken ılk ek gıdasını aldı, alerjı yok, sımdırım duzenlı ve kızım yemeye ısteklı bır cocuk o nedenle kasmıyorum...
zaten tadını sevmedıgı bırseyse yada yemek ıstemezse yemıyor ben pek kuralcı degılım doğaçlama takılıyoruz her konuda mesela bu ara koltuk altından tutup adım attırıyoruz evın ıcınde gezıyor sureklı , uzun zamandır oturuyor desteklı halde tabıkı ama hıc kasmıyorum o rahat ben rahat gunlerımız gecıyor
doktorada gıtmıyoruz 3. ay kontrolunden sonra bıraktık..
sadece ası ıcın saglık ocagına gıdıyoruz..

Bizimki de yurumeyi hatta kosmayi pek seviyor.butun gun evi dolastir hıh demez

polarisss hani iliski sonrası kanamam vardı doktora gidince yazcaktım sana.bugun gittim muayeneye gerek görmedi(cok şukur:) antibiyotik<düşük dozda>,vajinal tablet verdi.bunları kullan,adet olmanı beklicez smear testini öyle tekrarlarız dedi.durum böylb
Sen de ihmal etme canım

Ayyy geçmiş olsun. Herkesin aşısı kötü etki ediyo sanki bu ay. Tırsıyoruuummm

Benim de buyuk kizim Eylul Nur
Subat dogumlu kendisi
Hazir ol ilerde cok karsilasacaksin
Aaaa eylulde dogmadi mi cumlesiyle:))
Şimdiden başladım bu cümleyi duymaya hazirlikliyim ama oğlun olursa da adını kasım mi kayacaksın diye espri yapıyorlar ona gıcık oluyorum

Canim etle baligi nasil yedirdin?

Cok
Gecmis olsun tatlim

6. Ay sendromu mu var bu bebeklerde gözüm korktu valla.kulak intihabindan huzursuz olup uyumamış olabilir mi ki.Gecmis olsun canım

Ayy guliyim mi agliyim mi bilemedim
Yarim saat salliyorum uyuyo bekliyorum biraz sizleri okuyorum bu arada
Yatagina yatirdigim anla gozunu faltasi gibi acmasi bir oluyor
3 oldu bu
Simdi tekrar hadi kizim ee ee eeee
Biyandan guluyorum cok tatli gorunuyor gozume
Bi yandan isler de beni bekliyor
Neyse biz biraz oyun oynayalim bari:))

Bizimki de alti ayi gecti ama bir sendrom falan yok kizlar :) havalardan falan olabilir mi ki huzursuzluk? Asi etkilemedi bizimkini.
Hatta uyku egitimi, gece beslenmesini kesmem falan hep altinci aya denk geldi. Gene de bir degisiklik yok benim bebede.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…