2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Tencerede süzgecte hasliyorum canim.buharla. şirinlik yapmasi lazim ki bu pislige katlanalim:)

Malesef ben normal karşılamıyorum canm çünkü böyle değildi.. diş çkardı zaten iki tane altta üstekiler içinde erken diye düşünüyorum.. bi doktor görsün bakalm umarım bişi yoktur
Canim seni cok iyi anliyorum sinirleri bozuluyor insanin
Bizimki surekli bu modda artik alistim kaniksadim ben
Aglamalari sanki parmagi kapiya sikismis gibi ama kucagima aldigim anda bicak gibi kesiyo
O yuzden ben ankiyorum ki hicbirseyi yok su an bilekucagimda yazarken ilgilenmedigim icin mizardaniyo ilgileniyim susuyo yani bizim huyumuz boyle
Sen ilgilenince mizirdamayi kesiyo mu bari

Suyu ben de iciremiyodum.wee baby nin minicik biberonu var onunla icmeyi sevdi.ama blw icin fincan şartsa bisey diyemicem

Benimki bugün uyumadan kendi memeyi bıraktı yanıma yatırdım baktım uyuyacak pis pis yaptım. Amma bu seferde cop cop parmak emio. Cekemedim bi türlü . Ne anladım ben bu işten bende geri memeye koydum
Parmak emmesinde zarar yok boşver emsin.kendiliginden uyuyacaksa her yol mübah :>

Kizlar biz 5,5 ayligiz
Yavastan ek gida vermeye basladim
Ama ne versem agzina alip geri cikariyo bende tekrar veriyorum
mesala yarim yemek kasigi yogurdun yarisinin yarisini anca yediririyorum acaba yemegi bilmediginden mi tukuruyo
Yoksa yemek istemediginden mi onu cozemedim
Nasil di bu isler unutmusum seneler gecince
Sizlerde bu yeme isi nasil ?

Aynen sanki şuan bizimkini anlattın yerde 5 dk oyalanıyo sonra kıyameti koparıyo kucağıma alıp gezdirince gülücükler kahkahalar havada.. bizimki yeni yeni böyle oldu ondan endişelendim seninki baştan böyleyse senin adına üzüldüm valla çünkü insan harap oluyo yaa ben bikaç gündür çıldırmak üzereyim eşiminde iş yoğunluğu çıktı onada ayrı patladım yani bana dokunan yanıyo :))) bi evladıma kıyamıyorum çok şükür ne kadar yorulsamda sinirlensemde bebek o daha bana ihtiyacı var ben onun annesiyim dayanağıyım diyip sarılıyorum oğluma..

Merhaba kızlar ben yine bayram tatilinin araya girmesiyle ipin ucunu kaçırıp muhabbete zorla yetiştim. Bizim oğlan 5. Ayının dolmasına 5 gün kala diş çıkarttı.Bayramda Ünye de koydeydik, hava da soğuktu,ateslendiyse de fark edemedik herhalde, bağırıp duruyordu,sesini keşfediyor sanmistik.
Adana ya dönüş yolunda elime geldi ilk disimiz. 2 gün önce de yanına arkadaş bir diş daha geldi. Huysuzlugumuz devam ediyor. Acaba diş patlayınca sıkıntı bitiyor mu, yoksa tamamen çıkışını tamamlaması mı gerekiyor? Bütün gün birşeyler kemirme derdinde...
Bi de instagram grubu varmış, kullanıcı adım buketuynk beni de ekleyin kızlar dilaraokan @tlyozgr

2.dismi geliyor baska sıkıntisimi var anlayamiyorum.9.30 uyuttugum cocuk bu saat oldu 7 kez uyandi emdi kucakta pispispandi veee halen tek goz uyuyor(
Icerde benim hikayesini okuyup uyumayi bekleyen bir sipa varken birde(

2.dismi geliyor baska sıkıntisimi var anlayamiyorum.9.30 uyuttugum cocuk bu saat oldu 7 kez uyandi emdi kucakta pispispandi veee halen tek goz uyuyor(
Icerde benim hikayesini okuyup uyumayi bekleyen bir sipa varken birde(
Dun gece bizim de öyleydi 8 den 11 e kadar kaç kez uyandı sayamadim, gündüz de uyumadi. Bi huzura kavuşamadı kuzular

Benimkide aynı 5 dakka tutmuyor uyanip ağlıyor yediriyorum uyusun altını degistim yine aynı 5 dakka uyudu agladi çok şükür babası geldide uyudu; ))

Canım doktor söylemişti tv de bebişler emme eğiliminde olduğundan dil hep dışarı doğru çıkarıyomş gibi yapıyormuşlar dilin ortasına koymamız gerekirmiş öyle öyle alışacakmış yani sevmediğinden fln değildir muhakkak bende çok çok az az veriyorm öyle yapıyor diliyle itiyor sanki ama emmeye eğilimli olduklarından dilini yuvarlayarak yutmayı bilmiyorlar henüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…