2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Benimki de ısırıyor canım
Can havliyle hayır hayır diyorum
Isırıp uzatarak çekip bırakıyor
Sonra yıne ısırıyor gerçi
Benim yara oldu. 2 gun emzirmedim sagdan sadece solla emzirdim tabi yetmedi mama vermek zorunda kaldim. Garmastan kullandim 2 gunde duzeldi. Simdi emziriyorum ama korkudan gece sagdan emziriyorum. Uyku sersemi isiramiyo. Gunduz soldan ve mama veriyorum 2 kez 60 cc. Bu arada emziremedigim 2 gun icinde gogsumu sagdim hep. Ilk gun 150 cc. Cikti. Gitgide azaldi 30 cc ye kadar dustu. Demekki dedikleri dogruymus bebis emzirdikce memede sut artiyormus hakkaten

2 gece once benimki gece 4 te uyandi 6 bucuga kadar uyumadi. Zaten boluk porcuk uyumuustu artik nasil tahammulum kalmadiysa uyu artik diye kizdim sesimi yukselttim biraz esim bile uyandi hatta sasirdi hic adetim degil cunku. Neyse uyudu 6 bucukta bnde uyumusum. Ruyamda bebisle ugrastim durdum. Surekli bebisi kaybediyorum ariyorum bulamiyorum nasil kotu oldum. Vicdanim rahat birakmadi beni el kadar bebeye bagirdim diye.

amin canım hepimizinkini inşallah

sagolasın teyzesi yok düşünmedik hiç valla
Tam prima reklaminda oynamalik bi bebek bence dusun derim
Bende odasini ayirinca sanki hayatimiz daha duzene girdi gibi oldu zor olur uzulurum diyodum ama cok kolay oldu
Merhaba nisan anneleri ben mayis annesiyim. Özel sektörde calisip rapor parasini alan varmi. Ben ilk kismini aldim fakat ikinci kismi hala yatmadi. Sizlerin ki nasil. Aldiysanizda ne zman yatti acaba bilgi verebilir misiniz
Ben aldim ama tek seferde aldim tamamini
Sizin bebişler de böyle alt dudak emiyo muyeni huylar cıkarıyo yarabbim
Eki Görüntüle 1888659 Eki Görüntüle 1888659
Ay ayni murathan hatta o emdigi yer beyazlasmis artik bizde epeydir avr bu huy ust damagini kasiyo heralde diyorum ben

1.de uyku konusunda cok cektigim icin 2.ye kesinlikle uyku egitimi verecegim dedim dogurana kadar ama oyle bi cocuk ciktiki en egitim verilemeyecek cinsten kendi kendine uyuyan hatta sallayarak bile kolayca uyuyan cocuklara hayranim

1.de uyku konusunda cok cektigim icin 2.ye kesinlikle uyku egitimi verecegim dedim dogurana kadar ama oyle bi cocuk ciktiki en egitim verilemeyecek cinsten kendi kendine uyuyan hatta sallayarak bile kolayca uyuyan cocuklara hayranim
Emzirerek uyutuyorum ben de.gecen gün uyumadı bi türlü,geldiler bana dedim sallayayım.gülmeye basladi bu sefer,oyun sandı:]

Blw de ikinci gün deneyimi:
Haşlanan havuçlar itina ile mıncıklanır.sonra da elimize bulaştı diye hıh hıııh lanır. Bir kac hamle ağza götürülür tadi geldigi gibi geri birakilir.sonuc olarak bugun hic yemedi.sadece oynadi.
Amaaaa bugunun mutlu haberi kakadan geldiiii
3 kez kaka yapti ve ücünde de havuc parcalari vardi. Dün yedigi kanıtlandı
Bu sabirla yarin tekrar son defa havuc.
Birinci gün önündekilere dokunmadi ama ben verince yedi.ikinci gun kendi dokunmak istedi ama yemedi
Insallah ucuncu gun hem kendi dokunur hem yer :)
Suyu fincanla mükemmel olmasa da gayet güzel iciyoruz

Bizimki dogdugundan beri boyle o yuzden ben normal karsiliyorum benim kizceyi
Seninki belki dis cikariyordur olabilir mi

Kızlar soğuklar başladı bebeklerinize keçboynuzu pekmezi veren varmı bide özünü.. Kaç aylık olduktan sonra verebiliriz acaba
Artık verebilirsin canım. Günde 1 tatli kaşığı en fazla . Benim listemde vardı pekmez. Dut ve üzüm verdim. Sırada keçiboynuzu var benimde. Ben meyve verdiğim için hergün bir de pekmez vermek istemiyorum gerçi o yüzden ben haftada 1 defa fln veriyorum suan. Ama dedigim gibi doktor bana günde 1 kaşık bebeğe verebilirsin demişti farklı tatlara alışsın diye.

Benimki bugün uyumadan kendi memeyi bıraktı yanıma yatırdım baktım uyuyacak pis pis yaptım. Amma bu seferde cop cop parmak emio. Cekemedim bi türlü . Ne anladım ben bu işten bende geri memeye koydum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…