2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Adet ben de hala olmadım,doğum sonrası olur gibi olmuştu,artık o adet miydi bilmiyorum da...Ama o günden bu güne yok..
Ayy şu adetler bir düzene girsede rahatlasak
Ben 2 kere düzenli oldum üçüncü yok 11 gün geçti yok
İdrar testi yaptım negatif
İçim rahat etmedi bide kan testi yaptırdım sonucunu bekliyorum bende

Arkadaslar ben bu uyku egitimi isini hallettim gibi. Gunduz de gece de besigine koyuyorum kendi kendine uyuyor. Bir tek gece iki saatte bir kalkip emmerken uyumasini cozemedim.
Ayrica aksam yatma saati 7.30 ve sabah kalkma saati 08.00 oldu :)
Maşallah canım sen rahata erdin o zaman
Peki nasıl başardın bu işi?

Benimki de ısırıyor canım
Can havliyle hayır hayır diyorum
Isırıp uzatarak çekip bırakıyor
Sonra yıne ısırıyor gerçi

Cnm konuşmak için erken tabi bugün ilk günüm:) ama sabah 9.30-11 uyudu sonra 13-14 arası şimdi de yarım saattir uyuyor ilkinde pişpiş yaptım ama bunlarda memede uyudu kesinlikle sallamamı istmrdiğini anlamış oldum çok şükür o sayfa kapandı, zor olan kısım bunu anneme anlatmak:)))

Zaten 6.aydan sonra kilo alımları azalırmıs saglıkları yerinde olsun da.ek gıdaya baslayınca bence şöyle dicez "emzirmek ne rahatmış" :)demiri demek koruyucu amacla diyor doktor
7 ayda 8kilo almis murathan ama premature bebeklerin annelerinin sutu yetisme hizi icin extra yagli olurmus ona bagliyorum ama bi aydan sonra kilo almaz diye dusunuyorum cok ahreketlendi cunku
Bi kere bende sarsmistim dis huzursuzlugiymus cocugum uyuyamiyomus bende uyksuzluktan sinirliyim tabi ama cok cok pismanim aklima geldikce kotu oluyorum bidaha pisman olcagimi bildigim icin yapmadim sakin durmaya calisiyorum

Dislerimize masallah
Ctesi dis bugdayi var suslerimizi aldik tisort 50 lira diyince lcw duz bady aldim keceyle dis kesip dikiyorum bitince ekliycem
Cok heycanliyim plansiz erken dogum olunca heveslerim hep yarim kalmisti simdi acisini ciksriyorum daha sunnetle dogum gunu var planlarim simdiden hazir

Eklentiler

• 20160918_205903-1.jpg
    44,1 KB · Görüntüleme: 118
Allahım dişlere bak :) maşallah

2tane mi dişi var yoksa?tipini yerim sevimsiz

Azitro ilacını kullandıysanız dikkat,toplatılıyormuş!
Anladgm kadarıyla 30ml lik ilacın icnde 15ml e göre kullanma talimatı varmış

Yaptigim badyi ekleyemedim kirp kirp resim kalmadi guzel oldu benim gibi el becerisi olmayan biri icin cok iddali ama 3 dis kesip dikmek 1 gunumu aldi zor isler bunlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…