2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Zaten 6.aydan sonra kilo alımları azalırmıs saglıkları yerinde olsun da.ek gıdaya baslayınca bence şöyle dicez "emzirmek ne rahatmış" :)demiri demek koruyucu amacla diyor doktor

Ben samsung note 5 kullanıyorum canım gayet de memnunum ama 6 si çıktı sanırım
Alakasız bir konu ama,telefonlarınızın markası ne,memnun musunuz,ya da tavsiye edebileceğiniz tel. markalarını alabilirim..samsung s6 edge hoşuma gidiyor bu aralar,fikirlerinizi bekliyorum..

B
Canim benimki de bu ay 400 gram almis 6600 kilo 66 cm boy maşallah sizin kilonunz iyi

Zaten 6.aydan sonra kilo alımları azalırmıs saglıkları yerinde olsun da.ek gıdaya baslayınca bence şöyle dicez "emzirmek ne rahatmış" :)demiri demek koruyucu amacla diyor doktor
Aynen canım koruyucu amaçla veriliyormuş. Ahh ahhh ben simdiden başladım ek gıda işi zor demeye :)) napcam bilmiyorum hiç

Aynen canım koruyucu amaçla veriliyormuş. Ahh ahhh ben simdiden başladım ek gıda işi zor demeye :)) napcam bilmiyorum hiç
Ek gıda işi beni de düşündürüyor,ne güzel alışmıştım emzirmeye,pek rahattık :) Ama ek gıdaya da alışıcaz mecbur,olup olup gidecek inş...su akar yolunu bulur demişler...

Ne oldu,hayırdır inşallah?Bir problem mi var?Sen de bendensin,herşeye takılırım ben de,hassasım çok ama bu huyumu sevmiyorum,umursamamayı başarabilsem,kendi sağlığım için pek iyi olacak..Seni seviyoruz biz,çok bilgilendik sayende fahri ebemiz:)

Ikinci asi icinde 174 lira odedikk

Hayirli olsun insallah..
Emzirme konsunu baska doktorlarla mutlaka gorus..

Emziren bi anneden bunu duymak mukemmel.ileriki sayfada anlattın mı bilmiyorum yapıstım şuan buraya.aglayarak mı yaptın nasıl emzirmeden alıştıki
Canim cok okudum araştırdım ama ben henüz denemedim bile. Bu gidişle de zor çünkü tek ağladığı konu uyku. Uyandığında bile beni görünce hemen duygulanio kısa BJ aglio:) çok hassas çıktı bu konuda . Ben o yüzden suan deneyemiyorum ama iki üç kez emmeden yanıma uzanıp kendi kendine uyudu . Biraz belki onun üzerine düşebilirim. Zaten her zaman 8 de yatar mutlaka saati fix. Sabah da 7 de kalkar.

katılıyorum çalısmakta olan anneyı çok zorlar ben ev hanımı odlugumdan sıkıntı etmıyorum Hayırlısı ıle büyüseler bı Allah saglk sıhhat versın hepsı geçer

Oyyy yerim ben onun kınasını ayy bindallıkta giydircekmisin :) evlilik kınasınıda görün inşallah..

Kızlar bebeğimin yüzünde böyle büyük bir sivilce çıktı içi şu dolu gibi etrafı kırmızı. Dün farkettik bugün daha da büyüdü. Sizce bu ne olabilir
bizimkindede olmuştu
hastaneye götürdük
doktor ya stres ya sıcak yada alerjidir dedi
biz çok korktuğumuz ve çocukta çok ağladığından alerji damlası verdi
kullandık iki güne geçti

kızlar ya benim sıpa hiç durmuyor devamlı kucağımda evi pok götürüyor
allahım dün sarstım cocuĞU uyu artık diye
gündüz hiç uyumuyor
gece 10 da artık bende bitkin düştüm yatağına bıraktım iyi uykular dedim
içini çekti uyudu
sabah hop 5 de ayaktaydı
allahım sabır ver

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…