2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Tavuk yada patates zehirledi benide canım. Patateste olabilir çünkü kalan sandvicin yarısını eşim yemişti onda bişey olmadı. Patates zehirlenmeside fena oluyormuş
Aman hastalık bizden uzak olsun çocuklara zor yetiyoruz zaten, çoook çok geçmiş olsun. Patates zehirlenmeside mi oluyormuş, hiç duymamıştım

Ahh Koç kızlarımız ahh. Özgür ruhlar onlar. Ağlama krizinin yanında ölü evi ağlayıcısı gibi ellerini bacaklarına vura vura ağlıyo. Gündüz uykusu uzun çabalar sonucu çok kısa uykular. Gece uykusuna geçmekte çok zorlanıyo. O boşta ki el hiç durmuyo. Bişeyler tutuyo, çekiştiriyo yorulana kadar 1-2 saat emiyo en sonunda sızıyor. Gece çok uyanmıyo Allahtan ama yatakta çok hareketli, üstü kapalı kalmıyo diye tulum aldım, onunla dönerkende toparlayamıyo herhalde acıkmaktan ziyade bende hareket ederken uyandığını düşünüyorum ama 3 defa falan uyanıyor şükür

canım bence normal emziriyoruz sonuçta ben hala olmadım yaa benim gibi olmayanlarda olsada rahatlasa emin olun şişkinlik var rahatsız edici

Geçmiş olsun,oğlum da küçükken geçirmişti 6. hastalığı...Bir kaç doktor bilememişti,sonradan bilindi..

Tek tek etiketleyemedim cevap yazan arkadaşlar çok sağolun önemli bişey değil yani diye dr a gitmedim inşallah geçer biran önce ben hâlâ yollarda orda burda allaha şükür oğlum gayet iyi bağışıklığı çok iyi olacak bu gidişle doğduğundan beri hiç evinde oturmadi sürekli gezmelerdeyiz artık çok bunaldim biran önce evime gitmek istiyorum bebekle tek kalınca zorlanırım ama olsun artık evimi istiyorum yemek yapmak istiyorum fazlada yazamıyorum takip edemiyorum yerleşik hayata geçebilirsek katılacaz size öptük bütün teyzeleri

Bu arada ek gıda veren varmı ben tek tük yoğurt peynir veriyorum ağzına ama toplasan günde 1 çay kaşığı ancak eder bide elma biber yeşil soğan falan veriyorum eline emiyo acaba hatamı yapıyorum hiç vermesem diyorum da bizimki öğrenmiş istiyo biz yemek yerken çıldırıyo resmen bişey vermesem

dilaraokan canım nerde oldunuz sünneti bende istiyorum ama korkuyorum da aynı zamanda ya dikişli olan acılı sanırım ben dikişsiz istiyorum dikişsiz yaptırıp acı çeken varmı acaba ayy kafam karışıyor çok çok geçmiş olsun ayrıca biran önce iyileşirsiniz inşallah

Bu nasıl bir saç dökülmesidir Allahım..avuç avuç..Hamileyken ne iyiydi,tek saç teli göremezdim etrafta,şimdi sabah bir kalkıyorum,yastığın-çarşafın üstü,her yer saç..
Al bendende o kadar bi kısacık kestirecem diyorum bi kıyamıyorum hele banyodan sonra tara tarayabilirsen

Geçmiş olsun..Genelde zehirlenmeler tavuktan oluyor sanırım,hamileyken de bir arkadaş tavuktan kötü olmuştu..

canım bence normal emziriyoruz sonuçta ben hala olmadım yaa benim gibi olmayanlarda olsada rahatlasa emin olun şişkinlik var rahatsız edici
Bende olmadım hâlâ oda kötü hiç kilo veremedim hamilelikle aynı sayılırım belki olsam biraz zayıflarım diyorum ne zaman olacaz bakalım hiç kıyafetim yok almaya niyetimde yok hep aynı şeyleri giyiyorum yeni kıyafet alıp yeni kilolarıma alışmayayım diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…