2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Sünnetimizi olduk şimdilik biraz huysuzluk var. Doktorumuz pansuman yapmamız için krem verdi bide şurup verdi şimdilik onu kullanıyoruz 7 gün sonra banyo yaptır 20.gün kontrole getir dedi. Sanırım acısı var emmeyi reddetti. Şu an annem sallıyor bakalım yatıyor umarım hemen iyileşir yavrum. Onun pipisi kesilirken sanki benden bi parça aldılar :KK43:

Gözünüz aydın, çok geçmiş olsun ...
7 gün çok demiş ya :KK43: sen yine elini yüzünü yıka silersin vücudunuda, batikon , (antiseptik çözelti) vermedimi pansuman için, o çok rahatlatıyor çocuğu, onu döküp sonra fucitec krem sürüyorum ben,
Bardak koyuyormusun , yazık acır bardaksız...

Kızlar adet düzenleriniz nasıl. Benim 3. Olacaktı bu ay ama 5 gün geçti. Çok korkuyorum gebelik söz konusu olabilir mi diye. Test yapmaya dahi cesaretim yok. Emziriyorum. Geceleri en az 2 saatte bir kalkar bebeğim. Başına böyle birşey gelen var mı ? Adet gecikmesi normal mi. Dr yolu nu tutmadan sizle dertlesmek istedim.

5.ayımız halen olmadım, emiyorsa düzensizlik de normal

Kızlar sanırım gıda zehirlenmesi gibi bişey oldum. :KK43:

Akşam üstü meşhur bir tavukcuda tavuklu sandviç yemiştim eve gelincede triliçe yedim. güya bugün gece eşim çocuğa bakıcaktı ben uyucaktım. Yattım karnıma kramp girmeye başladı sonra ter boşandım baya. Kalktım önce ufak bir çıkardım dolandım tekrar geldi ve yarım saat boyunca wc de çıkardım. Ayrıca birde ishal oldum. Hayatımda böyle olmamıştım. Boğazım tahriş olmuş şişmiş gibi ağrıyor.

Aman diyim dışarıda tavuk yemeyin 1 senedir yemiyordum hamilelikte tiksinmiştim bugün yedim olana bakın.

Süt sağmıştım çıkarmadan önce verip vermemekte kararsız kaldım verilebilirmiş süte geçmezmiş.

Çok geçmiş olsun,
Dikkat edip sakınmaktan mideler hassaslaşmış bence ,
Dün bende uzun aradan sonra dışarda yedim düzgün bilindikte biyer ama Eve geldim mide berbat.. Geçti şükür

Çok geçmiş olsun,
Dikkat edip sakınmaktan mideler hassaslaşmış bence ,
Dün bende uzun aradan sonra dışarda yedim düzgün bilindikte biyer ama Eve geldim mide berbat.. Geçti şükür
Tavuk yada patates zehirledi benide canım. Patateste olabilir çünkü kalan sandvicin yarısını eşim yemişti onda bişey olmadı. Patates zehirlenmeside fena oluyormuş

Noldu ki okadar kuzu? Ya ben anlamadım herkes pişman oldu. Asıl erkenden yapmak daha faydalı oluyor ilk 3 gün ağlıyor mizirdaniyor ama sonra bitiyor. Siz fazla mi duygusalsiniz acaba? Ya da başka bişey mi var benim anlamadigim? Yürürken çocukken aklı erince bence tan bir işkence sunnet meselesi. Ben iyiki yaptırdım diyorum herkese de öneriyorum. Acaba Dr farkı mi? İnanın siz keşke yaptirmasaydik yazdıkca çok şaşırıyorum. Bizimki hiç uyumadi gi kadar uzun uyudu sünnet günü yorulmuş demek aglamaktan sünnet olurken (lokal oldu) ben mesela bunu hatırlıyorum ve çoook mutlu oluyorum :) uzun uyudu oğlum diye :)

Geçmiş olsun inş hemen iyileşir kuzun. Op sev annesi benim için de erkek'i
Canım valla bilmiyorum bende sizden güç alıp yaptırdım ama inan öyle çok ağlıyor ki yani hep ağlıyo kucakta altını açınca falan. Çok neseliydi gitti o neşeli çocuk sürekli ağlıyo :KK43: sağol canım öperim :KK43:

Gözünüz aydın, çok geçmiş olsun ...
7 gün çok demiş ya :KK43: sen yine elini yüzünü yıka silersin vücudunuda, batikon , (antiseptik çözelti) vermedimi pansuman için, o çok rahatlatıyor çocuğu, onu döküp sonra fucitec krem sürüyorum ben,
Bardak koyuyormusun , yazık acır bardaksız...
Sağol canım. Evet batikon verdi pansuman yapıyorum canım. Dünde elini yüzünü yıkadım. Doktor bardak koymana gerek yok dedi koymadım acaba ondan mı bu kadar ağlıyo ki canım

Kızlar adet düzenleriniz nasıl. Benim 3. Olacaktı bu ay ama 5 gün geçti. Çok korkuyorum gebelik söz konusu olabilir mi diye. Test yapmaya dahi cesaretim yok. Emziriyorum. Geceleri en az 2 saatte bir kalkar bebeğim. Başına böyle birşey gelen var mı ? Adet gecikmesi normal mi. Dr yolu nu tutmadan sizle dertlesmek istedim.
Düzenin D'si yok korkma :)

benimde bu ay geçikti 10 gün test yaptık kan verdim
sonra adet oldum
korkma inş bişi yoktur

kızlar koç burcu bebeği olanlar kimler ?

benım kız cok cadı, bugun tam 5 aylık olduk 6 dan gun almaya basladık :KK66:

arada aglama krızlerı tutunca elımız ayagımız bırbırıne gırıyor susturana kadar, gunduz zaten uyku ıle arası yoktu sımdı gecelerı de kendını saga sola dondurmekten uyumuyor halıyle bızlerde ayaktayız...

ayrıca yabancılık cekmeye basladı, yabancıladıgı bırını gorunce hemen aglıyor...

sızde durumlar nasıl ?

Ben hala adet olmadım 23 mart doğumlu kızım benimle aynı durumda olan var mı ben cok korkuyorum cok sıkıntılı hamilelik geçirdim

Can sıkıntısından bunlara bakıyorum artık.neler icat etmisler ek gıdaya gecenlere duyuruluur
Masaya vakumla yapısan,yerlere düşmeyen tabak ve sıktıkca gelen hazneli mjma kaşıgı(özellikle dısarıda pratik olur arabada filan)
Screenshot_2016-09-05-12-25-52.png Screenshot_2016-09-05-12-26-23.png

Canım valla bilmiyorum bende sizden güç alıp yaptırdım ama inan öyle çok ağlıyor ki yani hep ağlıyo kucakta altını açınca falan. Çok neseliydi gitti o neşeli çocuk sürekli ağlıyo :KK43: sağol canım öperim :KK43:

alla alla. arkadaşlar bardak koymuştu sen de bi koy istersen. bide bize krem verdi o kremin adını versem de alsan? size verdi mi

Canim yanlis hatirlamiyorsam sen de ilk uc ay icinde yaptirmistin. Bende ikinci ayinda yaptirdim. Cok memnunum iyi ki diyorum.
Arkadaslarin bebekleri uc ayi gectigi icin boyle olmus olabilir. 0-3 ay aciya en dayanikli olduklari zaman. Ikinci cocugum da oglan olurda ben iki ayi bile beklemez, kirki cikmadan yaptiririm valla :)

kuzum ben tam 4.ay aşısından bikaç gün sonra yaptırdım ama benim de 2.çocuğum erkek olursa ben de 3.ay yaptırırım :) 4.aya sarma sebebimiz bayram girdi, bayramda uğraşmayalım dememdi.

Canım daha düzene oturmazmış korkma hiç. Ben daha adet olmadım, 5 ay oldu doğum yapalı....

X