2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Gözünüz aydın, çok geçmiş olsun ...
7 gün çok demiş ya sen yine elini yüzünü yıka silersin vücudunuda, batikon , (antiseptik çözelti) vermedimi pansuman için, o çok rahatlatıyor çocuğu, onu döküp sonra fucitec krem sürüyorum ben,
Bardak koyuyormusun , yazık acır bardaksız...

5.ayımız halen olmadım, emiyorsa düzensizlik de normal

Çok geçmiş olsun,
Dikkat edip sakınmaktan mideler hassaslaşmış bence ,
Dün bende uzun aradan sonra dışarda yedim düzgün bilindikte biyer ama Eve geldim mide berbat.. Geçti şükür

Çok geçmiş olsun,
Dikkat edip sakınmaktan mideler hassaslaşmış bence ,
Dün bende uzun aradan sonra dışarda yedim düzgün bilindikte biyer ama Eve geldim mide berbat.. Geçti şükür
Tavuk yada patates zehirledi benide canım. Patateste olabilir çünkü kalan sandvicin yarısını eşim yemişti onda bişey olmadı. Patates zehirlenmeside fena oluyormuş

Canım valla bilmiyorum bende sizden güç alıp yaptırdım ama inan öyle çok ağlıyor ki yani hep ağlıyo kucakta altını açınca falan. Çok neseliydi gitti o neşeli çocuk sürekli ağlıyo sağol canım öperim

Sağol canım. Evet batikon verdi pansuman yapıyorum canım. Dünde elini yüzünü yıkadım. Doktor bardak koymana gerek yok dedi koymadım acaba ondan mı bu kadar ağlıyo ki canım

Düzenin D'si yok korkma :)

benimde bu ay geçikti 10 gün test yaptık kan verdim
sonra adet oldum
korkma inş bişi yoktur

kızlar koç burcu bebeği olanlar kimler ?

benım kız cok cadı, bugun tam 5 aylık olduk 6 dan gun almaya basladık

arada aglama krızlerı tutunca elımız ayagımız bırbırıne gırıyor susturana kadar, gunduz zaten uyku ıle arası yoktu sımdı gecelerı de kendını saga sola dondurmekten uyumuyor halıyle bızlerde ayaktayız...

ayrıca yabancılık cekmeye basladı, yabancıladıgı bırını gorunce hemen aglıyor...

sızde durumlar nasıl ?

Ben hala adet olmadım 23 mart doğumlu kızım benimle aynı durumda olan var mı ben cok korkuyorum cok sıkıntılı hamilelik geçirdim

Can sıkıntısından bunlara bakıyorum artık.neler icat etmisler ek gıdaya gecenlere duyuruluur
Masaya vakumla yapısan,yerlere düşmeyen tabak ve sıktıkca gelen hazneli mjma kaşıgı(özellikle dısarıda pratik olur arabada filan)

alla alla. arkadaşlar bardak koymuştu sen de bi koy istersen. bide bize krem verdi o kremin adını versem de alsan? size verdi mi

kuzum ben tam 4.ay aşısından bikaç gün sonra yaptırdım ama benim de 2.çocuğum erkek olursa ben de 3.ay yaptırırım :) 4.aya sarma sebebimiz bayram girdi, bayramda uğraşmayalım dememdi.

Canım daha düzene oturmazmış korkma hiç. Ben daha adet olmadım, 5 ay oldu doğum yapalı....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…