2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Bizim en cok sevdigimiz oyunumuz fışfış kayikçiyla leylek leylek
Ben de o anne cocuk oyun fruplarina gitmeyi istiyorum ama burda sordum 9.aydan sonra aliyorlar ne alakaysa.otyrmaya baslayinca al iste.zaten ben yanindayim.yine de sansimi deniycem.

Açıkçası ben ağzına götüremezse yardım etmiyorum kendi yapsın istiyorum belki yanlis belki doğru ama ben beceremezse de kendi uğraşsın görüşündeyim eğer çok zorlanacağı ve sinirlenecegi birşeyse çaktırmadan yardım ediyorum onun dışında kendi başına yaptıkça mutlu olmayı öğrendi. Oyun halisi hediye geldi ilk gun koydum 1 dk durdu. 2.gun tekrar koydum biraz daha durdu derken böyle böyle alıştı bir de en başta ben de yanına yattım hani bebeğin yattığı yer var ya yanına uzandım ve aynadan beni de gördü sonra yanından ayrılmadım bu şekild e alıştı. Şimdi 10 dk duruyor az ama bazen yetiyor en azından dinleniyorsun. Diğer oyuncaklarla da şöyle anlatayım. Mesela mutfakta yemek yapıyorum anakucaginda oyuncağı kucağına veriyorum ağzına sokuyor ben bu ara da ya şarkı söylüyorum ya şebeklik yapıyorum çoğu zaman durmuyor bazen bu şekild e de 10 dk duruyor benimki çabuk sıkılıyor herşeyden. Ben de oyun arayisindayim ama sanki oyuncaktan ziyade çevre ilgilerini çekiyor gezidir ip anlattığında duruyor yoksa mızmız

11 Eylülde 5. ayı bitecek kızımın,bugün tartıldı,kilosu 6200 gr..Bana da az geliyor..Aynen ben de buradakilerle kıyaslayınca az buluyorum..

Rica ederim kiyaslama
Saglikli olsun da kilosu azolsun
Ben bu yasa geldim hala kiloyla basim dertte
Bosver kilo saglik icin iyi bisey degil
Az kilo degil ki sennki de
Kiyaslama minnosu bakiiimmm

Benim kendi doktorum da yok artık hastane kapatıldı

O oyun nasılmış bakayım bir :) bir kere muhabbet olmuştu t.dag daydin sanırım orda bulduysan iyi. Ben edirnede yaşadım orda çok zor böyle şeyleri bulmak. Şimdi ankaradayım en azından burdayken fırsatları değerlendirmek istiyorum

Heyeti geçtim artık normal rapor alsam yetecek. Gerçi ben 1,5 ay daha çalışıp sonra alıcam o zaman ortalık daha sakinleşir sanırım

Bursada nasıl bilmiyorum ama ankarada kamudayım deyince doktorlar vermek istemiyormuş haklılar da tabi biz de hakliyiz. Herkes 2 kere 3 kere heyet aldı bize bu denk geldi
Aynen sinriim bozuluyor. Milley çocuğu 6 ay yapınca başlar ben 3,5 da başladım. Vatan hainleri yüzünden çocuğumunda süt hakkına girdiler. Neyse sinirlenmiyim :))

Aynen sinriim bozuluyor. Milley çocuğu 6 ay yapınca başlar ben 3,5 da başladım. Vatan hainleri yüzünden çocuğumunda süt hakkına girdiler. Neyse sinirlenmiyim :))
Derdi bize oldu. Ben de ucretsiz aldım mecburen ama canım sıkılmaya başladı açıkçası eşimden para beklemek beni sinir ediyor tamam bakacak edecek tabi ama insanın kendi parası gibi yokmuş. Ki aldığım da az bir miktar değil yani hayat standardımızi etkiliyor bu izin olayı isimi de etkiliyor vs.

Öyle yazmış:) bir arkadaşım hastaneden 10 gün rapor aldı ve çok tanıdık la aldı. Sonrasına heyet arıyor
Benim doktorum vermiş duydum hastanelere yazı gelmiş rapor verilebiliyo ama altında bir ibare varmış verirseniz yanarsınız gibi bişey sağlık ocağı vermiyo da hastaneden al dedi aile hekimim bana ama ben başka bi aile hekiminden iki gün aldım bugün veren nasıl veriyo o zaman benim kız kvde de durmuyo onun da zaten başında birsürü dert bırakamam ekime kadar idare edebilirsem ekimde heyet almak istiyorum inşallah olur

Ya başından savıyo işte.

@sebnemmn canım süt için bi damla kullanıyordun ya adı galctio sanırım eczaneden mi alıyorsn bide ne kdr benim sol göğsümde süt çok azaldı sıkıyorum gelmiyo bebiş emerken bi sure yutkunuyor snra boş emiyo bi bakıyorum süt gelmiyo sağ göğsüm şmdilik iyi gibi ama oda azaldı gibi biraz bebeğin kilosu iyi ama azalırsa emziremezsem korkusu sardı beni almak istiyorum ondan bi sorym dedim

İdrar yolu enfeksiyonu için antibiyotik tedavisine başladım fakat içim hiç rahat değil bebeğe sutten geçer diye. Emzirirken antibiyotik kullandınız mı kızlar içimi ferahlatin

Ay birden gülesim geldi bizim kızda az kalsın uçuyordu sallerken kendini germesinden dönmesinden bu arada dönmeyide ögrendi tostik danam

Canım bence bol bol bulgur ye. Ben bi tencere dolusu kısır yapıyorum sürekli tabak tabak yiyorum sütüm de maşallah var yani

kızlar kızım geri geri sürünmekten geri geri emeklemeye terfi etti bu bebelerin ileri vitesi nerede
görmeden gittiği için totoyla hep bi yerlere tosluyor

Yaaaa cok tatlidir o simdi yesinler onuu
Bol bol video cek annesi ilerde seyretmesi cok zevkli oluyor.

bebegın odasi yokkı suan zamanla olacak yanımızda besiginde yatıyor

Sizin içinde faydalı olur bizim bıdıkta yanımızda beşikte yatıyor vercem akşam siparişini benimde çok tıkanıyor bakalım ne kadar faydalı olacak ,[/QUOTE]

Buyuk oglumda var burun tikanikligi alerjik.
Yaklasik 1.5 yildir var bizde faydasini gordukmu hayiiiiirrrr.
Bizimki gece lambasi ayni zamanda hah iste anca o ise yariyor(

Bugun bir arkadasa gittim oglu 3.5 aylik aman allahim surekli aglama modunda ne memede mutlu ne kucakta valla zor aglayan huysuz bebek.Benim oglan nasil bakiyor saskin saskin,bakip bakip ben gidiyorum der gibi hareketleniyor kalkmaya calisiyor pek komikti kuzucum:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…