2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Günaydınlarr

Dişle ilgili yazıları okuyordum ve sizlere sormak istediğim 3 soru var

1- dişliğini dolaba koyun soğusun soğuk olarak verin ağzını rahatlatır diyor yada gevelemesi için vereceğimiz muzdur salatalıktır havuçtur onlarda soğuk olmalıymış. evet soğuk iyi gelir ama boğazları şişirmez mi?

2- salya çok akıttığından su kaybı olurmuş oda rahatsız edermiş bugün cam şişede su alıcam onu kaynatıp soğutup mu vereyim direk versem olur mu? (oda biraz soğuk olmalıymış biraz)

3- tecrübeli annelere sorayım bunuda damakları rahatlatması için verilen sprey veya jeller 6. aydan önce kullanılır mı kullandınız mı daha önceki çocuklarınızda ?

http://www.anneoluncaanladim.com/3/bebegim-buyurken/1005/bebegim-dis-cikariyor bilgilenmek isteyenler buyursun :)

Huysuzluk ayi bu ay geneli boyle demekki
diştenmiş bu huzursuzluklar. ishal ateş dışında tüm belirtiler bizde mevcut. gece yatmadan önce de ben bir çay kaşığı calpol vermeye başladım. rahatlatsın diye bilmiyorum etkiliyor mu bugün yine sık uyandı ama faza uyanık kalmadı dalması daha kolay oldu. bu gece de vericem bakalım nasıl olucak

Can'ım ben suyu soğuk veriyorum salatalık elma aynı şekilde soğuk veriyorum daha çok şükür birşey olmadı ve aoğuk verince rahatlıyor gerçi bizimki genel olarak soğuk seviyor ama :) birde jeli doktora sormuştum bana verme onun yerine taze soğanı ver eline kemirsin dedi :)

soğan yakmaz mı ağzını :) bazen çok acı oluyor sapları

Diş kaşıyıcı olarak sulu olanlardan mı aldınız nasıl bi kaşıyıcı almak lazım bizimki de eline ne geçerse ısırmaya çalışıyo damaklarına zarar vermemesi için kaşıyıcı almayı düşünüyorum yalsa canım senin yakışıklı diş çıkarmıştı önerebileceğin diş kaşıyıcı varmıdır

Canım geçmiş olsun. Ne çıktı sonuçlar bişey yoktur inş

Göğüslerin yumuşaması çok normal ona hiç takılma canım. İlk zamanlarki gibi olmayacak artık onu bekleme. Sürekli lıkır lıkır gelmiyor bende de bi süre sonra boş çekiyo gibi görünsede aslında süt akışı azalıyo sadece. Kilo alıyorsa çişli bezi varsa ve ağlayıp huzursuz olmuyorsa tamamdır.

Hiç bişey yiyemiyosan atıştırcak bişeyler tut yanında bari aslı. Kuruyemiş bi salatalık falan mesela. 8 saat uykuya maşallah diyorum bu arada :) aşı konusunda ben bi farklılık görmedim ama bebekten bebeğe de değişebilir heralde

ılk aylar alıyordu ama şimdı kanmıyor maşallah zekıde gogsume yaslıyorm meme sanıp alsın dıye uykuuyken fln kanmıyor :))) atıyor hemen
Ben de küçükken öyle kandırıyodum. Şimdi gözler kapalı, uyurken memeyle emziği değiştiriyorum, uyanmaya zahmet bile etmeden ağlıyo :)gece uyusun diye 2 saat emzirdiğim oluyo

Ahhh kuzum kelin merhemi olsa başına sürer... Uyumayan Bebek yapmışlar bizde de. 1 saattir mıkırdanma halinde, şimdi Bebek arabasına koyup dışarda dolaştırcaz bakalım uyusun diye de kış gelince naparız onu bilmiyorum

Haklısın canım dikkat etmem gerek evet gece bu kdr uyuyabilmek mucize gibi bşy normalde kesintisiz uyurduk ama aşılar bozdu düzenini bizimkinin bünyesi çok hassasmış sanırım alt üst oldu yavrucak Allah beterinden korusun

Selammm.
Cok yorgunum cok uykum var.Yigit bir kac gundur resmen sapitti saat basi uyanip emmek istiyor emzirmesem uykuya dalamiyor.
Bugun hic birsey yapasim yok butun gun pijamalarimi giyip yataktan hiccc cikmak istemiyorum.
Bir gelip dese bugun cocuklar bende sen yat uyu keyfine bakk aman allahim ne buyuk sevap kazanir(
Ben yorgun beynim yorgun bedenim yorgun(
Enerjikmi enerjik iki sipa

İdrar yolu enfeksiyonu için antibiyotik tedavisine başladım fakat içim hiç rahat değil bebeğe sutten geçer diye. Emzirirken antibiyotik kullandınız mı kızlar içimi ferahlatin

ben de kullandim baska sebepten. Emzirirken kullanilabilen antibiyotikler var. Doktorum dusuk risk grubu etkilenmez demjsti

kuzu fisher price aldık tutamadı. erkenden diş çıkardı zaten. tutmayı bile bilmiyordu. en güzeli bebedor yuvarlak (halka) sulu diş kaşıyıcısı oldu. hem tuttu ısırabildi.
sophie var herkes kullanıyor ama bana gereksiz pahalı geldi jokerde gördük almadım. istersen bi bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…