2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kızlar bebeklere şuan ne gibi oyuncaklar alıyorsunuz? Eğitici kartlarla ilgileniyorlar mı zeka gelişimi için bende almak istiyorum. 4,5 aylık bebiş

Tiroid sorunu olsa topuk kanında çıkardı canım.

Canım heryerde satışı var zararsız bi demir takviyesi olduğunu söylüyorlar eczanelere de bi sorabilirsin yine de nette de var satışı ama güvenilir Bi siteden almak lazım fiyatı da o kdr uçuk değil
Yok canım birde vitaminci anne varya orda buldum novaferrum diye bana çok dokunuyor demir bebekleri düşünemiyorum o yüzden

Kızlar bebeklere şuan ne gibi oyuncaklar alıyorsunuz? Eğitici kartlarla ilgileniyorlar mı zeka gelişimi için bende almak istiyorum. 4,5 aylık bebiş
Benimki kartlara BA YI LI YOR . onun disinda da bir süru oyuncagi var.ama hepsini ayni anda cikartmiyorum.sonra yeni bulmusgibi seviniyor :)

Benimki kartlara BA YI LI YOR . onun disinda da bir süru oyuncagi var.ama hepsini ayni anda cikartmiyorum.sonra yeni bulmusgibi seviniyor :)
o kartların resmını yollarmısın bana bende alırım cocuguma olmazmı bacım 5 aylık oldu cocugum hala bıseye alıstırmadım onu sadece tutmaya alıstırdım

ee

EET cnm cok akmaya basladi cunku ust yanlardan iki diş cikiyor cnm

belli zaten salyalardan olduğu tülbent mendille tahriş etmeden silmeye çalış
ben elimden geldiğince silmeye çalışıyorum ama salyalara yetişmek ne mümkün
birde bizimki o salyalarla baloncuk yapıp oyun yapıyor

Kartları nasıl gösteriyorsun peki canım? Bende de çıngıraklardır, oyun halısı, fisher price in ayına göre oyuncakları var ama kendi daha pek tutup oynayamıyor. Oyun halısının anasını ağlatıyor oda dişi kaşındığı için çekip ağzına sokmak istiyor :)

Ben o kartlari çok saçma buluyorum ya:/ Bahçeye cikariyorum ve yapraga dokunduruyorum bak kızım bu yemyesil bir yaprak diyorum. Bu sarı güzel bir çiçek... hem motor kasları güçleniyor hem zeka gelişimi için faydalı hem doğadan güzel enerji alıyor hem de dışarı çıkmış oluyor :)
Bu aralar sana tavsiyem karşısına geç parmaklarını şiklata şiklata oyna. Bi süre sonra iyice anlayıp mutlu oluyor. Cok değer verdiğim bir doktorun yazisiydi 5.ay için kaşıklari alın karşısında oynayın çünkü bu ay eglenenle eglenir diyordu. Cidden şimdi ipek parmak siklatip biz ona oynadikca deliriyor sevincten :)
Kumaş hikaye kitabı aldım hisirtili fln hoşuna gitti.
Bu ay bir de top çok onemliymis. Işıklı sesli toplar. Onu top A bogun fln yazmış. Ben eve dökut olacak diye o kdr almadim:) ama bi kaç şikirtili top aldım. Işıklı olsaydı daha çok severdi eminim.

bızımkıde aynı yapıor ama aglıorda dişleri cikan kadar aglamasınla ugrasacagız artık

Bugün doktora gittik,burun akıntısı-öksürük falan vardı,2 şurup verdi,bir de burun spreyi,sadece grip dedi,korkulacak bişey yok dedi..Kilosu 6200...Hala az geliyor bana,hiç almıyor mu bu bebiş anlamıyorum..Doktora sordum,yoo gayet iyi dedi,anne sütüne devam mı dedim,evet manasında başını salladı..

benimkide grip bir yerdende diş cıkarıyor 2 tane sana verılen serum gıbımı spreyi

Emzik vermeyi denedin mi canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…