2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım haklı olabilirsin zaten ilk kez anne olduğum için ben tedirginim karşı değilim zaten ihtiyaç olduğu müddetçe kullanılmasına fakat devletin dağıttığı demirin içindeki paraben çocuğa zarar verebilir poposuna bile sürmezken içirmeye korkuyorum kendi adıma tbiki kan sayımı yapılana kadar vermeyeceğiz ihtiyacı varsa da daha güvendiğim demir mineralinden vereceğim ferro sanol isimli demir takviyelerini 2013 yılında sanıyorum sağlık bakanlığı toplatmış zararlı diye ücretsizmiş oda insan ister istemez korkuyor gerçekten kırılırmıyız hiç sende fikrini söylüyorsun sonuçta birimizin bilmediğini birimizden öğrenebiliriz bilgi paylaşıyorz

keşke canım. bulursun zararsız bitane bizide haberdar et olur mu?
Tmm canım

bende sizin doktor gibi düşünüyorum
ilk başta diğer besinlere alıştırıp sonra kendi kendisinin yemesini sağlayacağım
mesela geçen gün sebze çorbası yaptım sebzeleri normal rendenin küçük tarafında rendeleyip pişirdim öyle verdim pütürler biraz büyüktü ama diliyle eveleyip geveleyip yuttu

bızım oglan çok huysuz yaa ne yapacagım bılmıyorum bıde gecelerı memede uyuma çıkardı basıma uyanınca arıyor hemen sag sol olmadı yuz ustu donup uyandırıyor sallama vs kar etmıyor ılla meme agzına alıp gerı uykuya geçeçek yoksa basıyor çıglıgı toksada emıyor ustune buda gaz yapıyor rahat uyuyamıyor hali ile bu huyunu unutturmam lazım ama nasıl :))

Aynalarımız aynı kaderi paylaşıyor :)
Evden çalışıyorum bende, aynen bir uyum aktivite arayışındayım , zeka kartlarını aldım o bir alternatif oldu, kalkma egzersizleri yapıyoruz mesela , günlük yaptığımız kol bacak hareketlerimiz var , dikkatini çeken herşeyi veriyorum anlatıyorum o oynarken vs va bunların hepsi onun için birer oyun, şimdi Bebek yüzme derslerine baktım :) belki birlikte derse gideriz :)

Burun tıkanıklığı için Bebeğin odasında bulundurulmasını tavsiye ediyorlar , incele istersen...

Eki Görüntüle 1879559
bebegın odasi yokkı suan zamanla olacak yanımızda besiginde yatıyor[/QUOTE]

Sizin içinde faydalı olur bizim bıdıkta yanımızda beşikte yatıyor vercem akşam siparişini benimde çok tıkanıyor bakalım ne kadar faydalı olacak ,

bebegın odasi yokkı suan zamanla olacak yanımızda besiginde yatıyor

Sizin içinde faydalı olur bizim bıdıkta yanımızda beşikte yatıyor vercem akşam siparişini benimde çok tıkanıyor bakalım ne kadar faydalı olacak ,[/QUOTE]
ben odasını yapmadım 2 katlı evimiz bizim kat uste orayı yapacagız orta cikinca yapacağız cocugun odasını oturdugumuz ev gorumcemin bizimki tıkanmıyorkı grıp oldugu icin verdi onu doktor

bizim demir lacımız ferro sanol değil başka marka verildi bize. ama ben mesela hamilelikte ferro sanol içtim sanki ya da ferrum muydu unuttum

bizim demir lacımız ferro sanol değil başka marka verildi bize. ama ben mesela hamilelikte ferro sanol içtim sanki ya da ferrum muydu unuttum
Şu anda hala var canım ferro sanol o zaman da piyasaya sürülenler toplanmış şmdi kullananlarda bebeklerinin tadını beğenmediğini söylüyorlar araştırdım 2 tane buldum bklm tahlillerden sonra eksiklik varsa başlayacağım bunlardan birine inşallah yoktur tabi eksiklik hiç bir bebişte olmasın

Kızlar bizim tahlilinizde demir eksikliği çıktı iyiki yaptımış doktor 6 ayı beklicemtik yoksa şimdi diğer tahlilleri bekliyoruz ben buldum bi tane ferromixin toz muş bakalım tahlillerden sonra başlıcaz alerji tahlillerini bekliyoruz bence sizde güvenmeyin ben bide troiden korkuyordum şükür oda normal çıktı bunlar hep büyüme geriliği yapıyor bizler ne kadar dikkatli olursak okadar iyi hepsi Allah ın takdiri sonuçta ama biz elimizden geleni yapalım gerisi O na kalmış

Ulaşılabilir en iyi demir takviyesi sanıyorum ki bu kullananlar ve doktor yorumlarını okudum doktorumuza da mesaj attım cevap bekliyorum tahliller yapıldıktan sonra ihtiyaç halinde bunu kullanabilirmyz die tadı hiç kötü değilmiş ve kabız yapmıyormuş ilgilenen olursa die paylaşmak istedim

Eklentiler

• C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_4393_buyuk.jpg
    9,8 KB · Görüntüleme: 65
Düzelcek diye bi ümidim var azcık da olsa:)

Biz de pazartesi yaptiricaz bakalim.

Kızlar doktordan geldim bebegim faranjit olmuş,antibiyotikle gecer cok agır degl dedi,kriz gecirir gibi öksurmeye baslayınca göturmeye karar verdim aman ihmal etmeyin.bana evham yapıosun demislerdi al işte sonuç.ailecek nezleyiz artık..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…