2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kanama olacaksa progestan fln dinlemiyor günde 2 tane 200 mg içtiğim halde geldi, sonra 3 taneye çikardım hala geliyordu. çok şükür artrık kesilecek gibi.

ayıp mı olur

kan sulandırıcı kullanıyor musun
Cnm pronod iğne progestan ve corasprin kullanıorum sanırım corasprin kan sulandırıcı dimi

Hadi gozun aydin canim

Kızlar saçma bir soru olacak belki ama ya elimizle karnimizdan bebeklerin kalp atışını duyabilir miyiz. Biliyorum çok saçma ama dr a gidemiyorum şu an perşembe kalp atışı için randevum vardi. Ya şimdi içim içimi yiyo Acaba bir sıkıntı var mı bebeğim iyi mi diye.

Kizlar ben de ikili taramam icin iki hafta sonraya randevumu aldim :) cok heyecanliyim insallah iyi olur hersey.

Bir de bir kac gundur belim agriyordu, bugun daha da bir artti, sizde de var mi bel agrisi?

Arkadaslar Merhaba içinizde troid hormonu yüksek çıkan var mı benim degerim 4,84 çıktı normalde 4,2 olmaliymis endokrinoloji ye gitmelimiyim bilmiyorum..

Arkadaslar Merhaba içinizde troid hormonu yüksek çıkan var mı benim degerim 4,84 çıktı normalde 4,2 olmaliymis endokrinoloji ye gitmelimiyim bilmiyorum..
Benim 3,8 çıktı. Gebelikte 2-2,5 civarı olması gerekiyormuş. O yüzden endokrine uğradım. İlaç zaten kullanıyordum. Dozunu arttırdılar.

Duyamayiz canim hatta saglik ocağında bir aletle bakiliyor onunla bile sanirim 16.haftadan sonra duyuluyordu
Kizlar ben de ikili taramam icin iki hafta sonraya randevumu aldim :) cok heyecanliyim insallah iyi olur hersey.

Bir de bir kac gundur belim agriyordu, bugun daha da bir artti, sizde de var mi bel agrisi?
Bende cok heyecanliyim büyük olasılıkla bayramdam once cikar sonuclar güzel haberler alalim bel agrisi yasamiyorum suanda ama baslarda vardi acaba yattigin yataktan olabilirmi?

Duyamazsın canım imkanı yok 10 haftalıktan sonra satılan anne için kalp dinleme cihazı var anca onlarla duyabılırsın canım internette satılıyor

Genelde salonda koltukta uzaniyorum aslinda olabilir. Bir de bugun ofiste cok iki buklum durdum, habire bir seyler yapmam gerekiyordu. Eskiden etkilenmezdim ama demek ki hamile olunca daha hassas oluyor vucut.

selam kizlar,
ben gene tum gunu bulanti halinde gecirdim hic adam akilli beslenemiyorum ya tiksinti geliyor siz neler yiyosunuz azar azar cok yiyorum ama ole faydali seyler yiyemiyorum yumurta balik kuruyemis fln agzima sokamiyorum iyk gormeye tahamulum yok ama cok uzuluyorum ya bebegim beslenemiyo dio ilk 3 ay kandan besleniyomus ama insan genede kendini kotu hissediyo

Merhaba kızlar.ben bugün keseyi gördüm çok şükür.5+6 günlüğüm.kese 16mm göründü ama ne bebişi gördüm ne kalp atışı.10 gün sonra dedi doktor.ama forumlarda hep altıncı hafta kalp atışlarının duyulduğunu okudum.sizce normal mi

Genelde zaten keseyi gördükten 2 hafta sonra cagırır doktorlar kalp atısı ıcın canım ben 4+6 da kese için gittim 6+6 da kalp atısımızı duyduk canım sende duyarsın on gun sonra korkma

6+1 de keseyi gördük alttan baksam bebegide gorebilirim dedi ama ben istemedim. 10 gun sonra yeniden goruselim dedi. Salı günü gidicez bakalim cok heyecanliyimmm

Cnm pronod iğne progestan ve corasprin kullanıorum sanırım corasprin kan sulandırıcı dimi
kanama benimde boşalır gibi olmuştu da kan sulandırıcıdan olabilirmiş. 10 gündür kullanmıyorum kanama geçti. leke şeklinde olmaya başladı. ama kullanmam lazım da.
bir yerde kese 20 mm geçince bebek görünür yazıyordu. ama karından mı hatırlamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…