2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Kizlar hastayım :KK43:
Ben de diş eti şişmesi oldu ama nasıl fena. İltihap ya. Cenemin altina beze atmış iltihap ateşim 38 e çıkmıştı dusurduk. Halsizlik, diş eti ağrısı, bel ağrısı, ateş :KK61:

sweet_drop sweet_drop canım sen oglunun cınsıyetını kacıncı haftanda ögrendin belki ikili test için gittiginde cinsiyet içinde bir tahmınde bulunabılır:anneadayı:
Canim 13+4gunluktu 2li test sonucumu göstermeye gittigimde ogrenmistim kesin erkekti yuzdelik dilim bile vermemisti

Kizlar hastayım :KK43:
Ben de diş eti şişmesi oldu ama nasıl fena. İltihap ya. Cenemin altina beze atmış iltihap ateşim 38 e çıkmıştı dusurduk. Halsizlik, diş eti ağrısı, bel ağrısı, ateş :KK61:
Cok gecmis olsun canim hamileyken hasta olmak cok daha zor

Arkadaşlar iyi akşamlar. Bugün 6+6 idik. Doktora gittik karından baktı önce. Kese iki hafta önceki gibi dedi.hiç büyümemiş dedi.
Sonra alttan baktı kese büyümüş yoll ve sac da burda gayet iyi dedi. Ama kalp atışını göremedik. Siz ne zaman görmüştünüz? Ben neden göremedim acaba:KK43:

Arkadaşlar iyi akşamlar. Bugün 6+6 idik. Doktora gittik karından baktı önce. Kese iki hafta önceki gibi dedi.hiç büyümemiş dedi.
Sonra alttan baktı kese büyümüş yoll ve sac da burda gayet iyi dedi. Ama kalp atışını göremedik. Siz ne zaman görmüştünüz? Ben neden göremedim acaba:KK43:
Canım bence ultrasonun kalitesindendir o. Hiç sıkma canını. Gerçekten çok fark ediyo.

Canım yolk sac varsa bebek %100 oluşurmuş. Belki geç döllenmedir haftalara pek takılma. Ben yolk sac göründükten bir hafta sonra gittiğimde gördüm kalp atışını. Adete göre 7+3 tüm.

kanama benimde boşalır gibi olmuştu da kan sulandırıcıdan olabilirmiş. 10 gündür kullanmıyorum kanama geçti. leke şeklinde olmaya başladı. ama kullanmam lazım da.

bir yerde kese 20 mm geçince bebek görünür yazıyordu. ama karından mı hatırlamıyorum
Ben bu durumdan önce hiçbişi kullanmıodum cnm ama düşük tehlikesi yüzünden dr verdi şimdi corasprin daha fazlamı kanama yapıo :KK43:

merhaba arkadaslar bende bugun gittim kontrole kese buyumus minikide gorduk kalbi yeni atmaya baslamis dedi doktor gosterdi sesini duymadik bayramdan once gidecegiz o zaman dinleriz dedi cok sukur simdilik hersey yolunda hasta olan ve dusuk tehlikesi atlatan arkadaslar gecmis olsun rabbim bebisleri sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin insallah

Bugun ilk kez istifra ettim:KK43:
Dusundugum kadar kotu olmadi. Rahatladim hatta.Nasil erken basladi boyle.Bu ikinci hamileligim.Ilkinde ilk uc ay hic bulantim olmamisti.Elim ayagim kalkmiyor.Ne ev isi,ne yemek yapamiyorum.Troidim cok dusuk cikmisti.Bu kadar halsizligin sebebi o olabilir mi ki?Neyse carsambaya kadar bekleyip doktorumla goruseyim.

Benim karnimdan ilk kez gecen hafta duyuldu obur muaynelerde hep alttan duyuldu karnimdan bakmasina ragmen duymadi alttan bakti hatta bebege kesin birsey oldu dedim ama pit pit atiyordu kalbi endise etme tombikcim
merhaba arkadaslar bende bugun gittim kontrole kese buyumus minikide gorduk kalbi yeni atmaya baslamis dedi doktor gosterdi sesini duymadik bayramdan once gidecegiz o zaman dinleriz dedi cok sukur simdilik hersey yolunda hasta olan ve dusuk tehlikesi atlatan arkadaslar gecmis olsun rabbim bebisleri sağlıkla kucagimiza almayı nasip etsin insallah
Gozun aydin :)
Hasi inş canım burda en erken öğreniceklerden birisin sen:KK39:
İnşallah canim gosterir inşallah bebisde
Bugun ilk kez istifra ettim:KK43:
Dusundugum kadar kotu olmadi. Rahatladim hatta.Nasil erken basladi boyle.Bu ikinci hamileligim.Ilkinde ilk uc ay hic bulantim olmamisti.Elim ayagim kalkmiyor.Ne ev isi,ne yemek yapamiyorum.Troidim cok dusuk cikmisti.Bu kadar halsizligin sebebi o olabilir mi ki?Neyse carsambaya kadar bekleyip doktorumla goruseyim.
Benimde halim yok genelde yatiyorum cok yemeyince enerjide toplayamiyoruz

gunaydin kizlar,

gene bulantili ogurtulu bi sabaha uyandim tabi uyku iptal saat 5te kalktim var mi bole bisey ya uyuyamiyorum uyku problemi ne kotu uyusam midem rahatlicak

5e kadarda oyle deliksiz uyumuyorum surekli uyanip uyanip uyuyorum uykusuzluk cok zormus

Benim karnimdan ilk kez gecen hafta duyuldu obur muaynelerde hep alttan duyuldu karnimdan bakmasina ragmen duymadi alttan bakti hatta bebege kesin birsey oldu dedim ama pit pit atiyordu kalbi endise etme tombikcim
Canım sağolasın içimi rahatlattın sen benden üç hafta falan öndesin ona rağmen geçen hafta duymuşsun. Demek ki aceleye gerek yok. Beni doktorum telaşlandırdı. İlk karından baktı kese hiç büyümemiş dedi ağladım alttan baktı aaa yolk ve sac burda falan dedi. Çok iyi dedi ama ben kendime gelemedim akşam da hep ağladım. Orda doktorun bişey demeden alttan bakması lazımdı beni perişan etti

X