2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canım yolk sac varsa bebek %100 oluşurmuş. Belki geç döllenmedir haftalara pek takılma. Ben yolk sac göründükten bir hafta sonra gittiğimde gördüm kalp atışını. Adete göre 7+3 tüm.
Öyle mi canım ya inşallah bebek de hayırlısıyla gelir. Kendimi kalp atışına çok alıştıtmıştım göremeyince canım sıkıldı. Yolk yüzük gibi sac dediği de onun altında - böyle çizgi gibi. sorun yok dimi? Beni de haftaya çağırdı haftaya kesin duymamız lazım dedi.haftaya duyarız inşallah çok korkuyorum

Canım bence ultrasonun kalitesindendir o. Hiç sıkma canını. Gerçekten çok fark ediyo.
Aslında o aklıma geldi. Herkes söylüyor o hastanenin doktorları iyi ama ultrasonları çok kötü diye. Dün hatta eşime de dedim başka hastaneye gidelim dedim. Cevap bile vermedi zaten çok kızdı ağlıyorum diye bebeğe bişey yapıcan ağlama artık diyodu. Belki ikna edersem başka hastaneye gideriz ben çok gerildim kalp atılını duyamayınca

günaydın annişleri :) geçen hafta kan ve idrar testi yaptırmıştık onun sonuçlarını almaya gidiyoruz. kontrolümüz bir hafta sonra. çok çok az karnımda be midemde acayiplik hissediyorum. bulantım var diyemem. sata göre 7+1 im bebekte satma uyumluydu son kontrolde. bulantıları olan arkadaşlardan 7. haftadan sonra Başlayan oldu mu? atlatmış Olmayı umuyorum çünkü işten bi süre saklamam gerek.

Canım benim 6.haftsnın sonlarına doğru başladı şu an 9.haftadayım ve 15 gündür berbatım inşallah senin bulantısız geçer tatlım

cannııımm cok ıyı anlıyorum seni aynı haftadayız senınle benm de 5. hafta içindeyken yanı gecen hafta cuma gittim alttan muayene ıle keseyi gordu ama bebek yok henuz boş olabılır dedi ((( yolk sac izlenemedi dedi hemşiresine de (( dun için randevu vermıştı ama gıtmedım yıne goremezse moralım bozulur dıye (( ne zaman gıdeceksın sen

Kızlar lütfen bana yardımcı olun,2 gün önce çok bulantim vardı dun azaldı bugün hic yok göğüslerinde hassaslasma azaldı bebegime bisey mi oldu ki,herhangi kanamam lekelenmem yok ama progestan kullanıyorum.bugün doktorum doluymuş.pazartesi gidecem o zamana kadar lütfen beni rahatlatin ya çok korkuyorum.

Bişey yoktur canım emın ol artık vucudun yavas yavas gebelıge alısıyor hormonlara alısıyor hergun cok belırtı olucak dıye bısey yokkı kötüyü düşünüp kendını de bebegıde strese sokma canım paZartesi görüp rahatlarsın inş

Canım kaç haftalıksın benim 5.ve 6.haftalarda bulantı bir oluyordu bir olmuyordu belirtilere çok takılma derim kalp atışını duymuşmuydun

Bu arada kızlar benım tüylerim cok cabuk uzamaya basladı ben normalde tüysüz biriyim diger kaybımda hıc cıkmıyodu cok seyrektı bunda cok cabuk tüylenmeye basladım sizde de varmı böyle olan neden böyle oluyo bende anlamadım

Benide ekler misiniz lutfen listeye arkadaslar
Sat:12 temmuz
Bdt:17 nisan 2016
Yasim:27
Kilom:56
Boyum:170
Ikinci bebegim
Tmm cnm en kısa zamanda inşallah

Heyyyy herkese slm bende 5+6 günlük gebeyim.Aranıza hoşgeldim. Şanlıurfada öğretmenim Ankaralıyım.29 yaşında 170cm boyunda 56 kiloyum.

Son adet tarihin ve beklenen doğum tarihini de yazarsan listeye ekleyim cnm

Kizlar hastayım
Ben de diş eti şişmesi oldu ama nasıl fena. İltihap ya. Cenemin altina beze atmış iltihap ateşim 38 e çıkmıştı dusurduk. Halsizlik, diş eti ağrısı, bel ağrısı, ateş

Çok geçmiş olsun ilaç da kullanamassın

Bnde aynı durumdayım canım ağda yaptırıyor artk 1 haftada çıkıyo çok canımı sıkıyor bu durumu doğumu düşününce bide

Canım benim 6.haftsnın sonlarına doğru başladı şu an 9.haftadayım ve 15 gündür berbatım inşallah senin bulantısız geçer tatlım
Ben de 10.haftaya giriyorum artik nerdeyse ama sabahlari bir kaç öğürme faslından sonra güne başlıyorum.bir kez kustum.ama öğürmeler beş on gün oluyor. Çok şükrediyorum okulların olmamasına.insallah 28 eylulden sonra biter bu iskence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…