2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
bayanlar merhaba hepinize kanamalarınız oldugunu okuyorum ve korkuyorum benım henuz yok ama olmayacagı anlamına gelmıyor Allah hepimize saglıklı gebelıkler yaşatsın meleklerımız hep bızımle olsun inşallah kanamalarınız genelde kacıncı haftada basladı ??

Merhaba benim ikigün olduagır bi düşük tehlikesigeçirdm hiçbişiyim yoktu ne agrım nede sancım birden bireakşamlavaboya gitmemle musluk gibi bi kan boşaldı rabbim kimseye yaşatmasın ömrümden on sene gitti sanki.. ama sen sakın üstüne kondurma böle bişiyi aklına bile getirme

BENDE CORASPRİN KULLANIYOM. BİDE HERGÜN İĞNE VURULUYOM. OKSAPAR DİYE.
BİDE FOLİO
KAC HAFTADIR KULLANIYOM BEN BUNLARI BUNLAR MİDE BULANTISI YAPSA İLK GÜNDEN BERİ YAPARDI.
O zaman benim midem hassas ya da hamilelikten valla bugün coraspirin içmedim deniycem bakalım iğne vuruyorum zaten bişey olmaz inşallah bikaç gün coraspirini bırakcam Allaha emanet inşallah olmaz bişey

Ilk hamileligimde 5.haftada ikincisi 4.haftada

Şimdi geldim doktordan. Bebeğim iyi çok şükür 1 cm olmuş, kalbi de atıyor. Doktor Progestan verdi bol bol yatacaksın dedi. Ilişkiyi yasakladı ki zaten korkudan yapmıyorduk. Ilk 12 hafta çok riskli dedi. Bebekle alakalı bir kanama değilmiş ama az az devam ediyor. Geçene kadar rahatlayamayacğım sanırım plasenta yerleşiyor olabilir ondan olabilir dedi. Hepinize çok ama çok teşekkür ederim. Allah hepimizin bebeklerini korusun. Iyiki varsınız

kanama olacaksa progestan fln dinlemiyor günde 2 tane 200 mg içtiğim halde geldi, sonra 3 taneye çikardım hala geliyordu. çok şükür artrık kesilecek gibi.
@mutlulukbenihicbirakma valla ben istiyorum da benim eşim bebek Doğan'a kadar yapmam diyor. Çocuğa ayıp olurmuş
ayıp mı olur
kan sulandırıcı kullanıyor musun

gözün aydın canım rabbim hepimizin yavrularını korusun

biz unuttuk bile . dr baştan yasakladı kontrole gittikçe eşim izin çıktımı diye soruyordu ama malesef kanama oldu riskliyiz

Benim rüyalarıma falan girmeye başladı o derece ama napalım onlar sağlıkla doğsun da önümüzde koca bir Ömür vardır inşallah diyelim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…