2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380

Kalp atışını duyduktan sonra 20 gün sonra gel dedi. Bayramdan önce gidicem ben canım.

Selam kızlar bende 5 +5 hamileyim keseyi gördük ama bebisi görmedik siz kaçıncı haftada gormustun z kanama alırsa düşük olabilir dedi doktor sali gunü yı e gitcem inş boş gebelik olmaz

Adete göre 7+3 te duydum ama doktor 6+0 dedi. İçini ferah tut, görürsün bebişini inşallah

mide koruyucu olarak lansordan mı bahsedıyorsun ? ben 10 aydırkullanıyordum gebelık olunca kestım hemen

BENDE CORASPRİN KULLANIYOM. BİDE HERGÜN İĞNE VURULUYOM. OKSAPAR DİYE.
BİDE FOLİO
KAC HAFTADIR KULLANIYOM BEN BUNLARI BUNLAR MİDE BULANTISI YAPSA İLK GÜNDEN BERİ YAPARDI.

kizlar elevit adlı ilaçta domuz yağı varmış. Ben onun muadili decavit kullanmıştım. bayagi arastirmistim hatta firmayı arayip sorunlar olmuş firma dogrulamis. bildiğimi söylemek istedim
İlk hamileligimde elevit kullanmistim bende sonradan ogrendimki domuz yagi varmis...birakmis hicbisey kullanmamistim son 2 ayimda...bu hamileligimde decavit kullanacam bende

Kızlar dün akşam koyu kahverengi akıntım gelmişti. Şimdi yine geldi ama bu sefer kırmızımsı. Kan gibi de değil ama peçeteye geliyor silince. Napsam doktora mı gitsem

Kızlar dün akşam koyu kahverengi akıntım gelmişti. Şimdi yine geldi ama bu sefer kırmızımsı. Kan gibi de değil ama peçeteye geliyor silince. Napsam doktora mı gitsem
doktora gitmelisin bence canım. burdaki arkadaşlara kanama olunca gel demişler hep, hem için de rahat eder. bişey yoktur Allah ın izniyle

Bende varim ,kalp atisini duymadan once kendimi doktor muayenesinxe gormustum ruyamda doktor bakiyo bakiyo bebek yok diyo ,cok fazla endiseliyiz o yuzden goruyoruz akisina birakmak lazim ama elimizde degil ,doguma kadar devam edecek gibi

Kızlar geldim şimdi doktora. Çok korkuyorum nolur dua edin.
Canim ilk hamileligimde ilk4 ay kanamam oldu.progestan igne vurulup ,yemek ve wc harici kalkmamak sartiyla hep yatmistim..masallah oglum 22 aylik..ultrasonda rahim ici kanamanda cik.azsa yoksa korkma..bu hamileligimdede kahverengi kanamam oluyo

Canim ilk hamileligimde ilk4 ay kanamam oldu.progestan igne vurulup ,yemek ve wc harici kalkmamak sartiyla hep yatmistim..masallah oglum 22 aylik..ultrasonda rahim ici kanamanda cik.azsa yoksa korkma..bu hamileligimdede kahverengi kanamam oluyo
ozaman çalışıyomuydun peki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…