2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
kalonce kalonce canim cok tesekkur ederim.

Peki kati meyve sikacagi alsak mi ne yapsak. Cam rende aldim ben o yeterli mi ki. Allahim hic birsey bilmiyorum bu konuda .:))

Meyve sikacaklari yasak :) aynen canın cam rende ile yapın dedi doktor ne yazik ki (cok zor yav) şeftaliyi üzümü erigi fln direk soyup tulbentte elimle sıkıyorum rendeye gerek olmuyo yumuşak meyveler için.
Canım bizde bişey bilmiyoruz ne demek rica ederim. Işte ordan burdan biraz takip le biraz da doktor desteği ile. Aklına takilanlari sor hiç çekinme :KK54:

Meyve sikacaklari yasak :) aynen canın cam rende ile yapın dedi doktor ne yazik ki (cok zor yav) şeftaliyi üzümü erigi fln direk soyup tulbentte elimle sıkıyorum rendeye gerek olmuyo yumuşak meyveler için.
Canım bizde bişey bilmiyoruz ne demek rica ederim. Işte ordan burdan biraz takip le biraz da doktor desteği ile. Aklına takilanlari sor hiç çekinme :KK54:

sıkma meyveyi cam rendeden geçirince posasıyla beraber yemiş oluyor

Görmedim ben canım. Hala öğreniyorum. Eleştiri neydi acaba merak ettim

Burdaki grubun cok kati oldugu, cocuklara her zaman saglikli seyler yedirmenin imkansizligi vb. Bir seyler yazilmisti.
Uc gun alerji tadimlarini da yurtdisinda duymadim demisti sanirim elestiren kisi. Kitabi okumak lazim aslinda.

Ya kızlar bu 4. Ay aşısından sonra şirazesi şaştı resmen.
Uyku düzeni kalmadı dün akşam nirvana yaptı. 1,5 da r uyandı sabah 6 ya doğru uyudu bende 1 saat uyudum 7 ye kadar sonra ağlaayarak uyandı sonrada işe geldim.
Gece oturdum ağladım resmen kaç gündür düzgün uyumuyor sabır güç kalmadı. Eşimdw yoktu sinirlerim laçka oldu resmen..
Dün kavrulmuş fıstıkta yemiştim oda etkiler mi gazı vardı dönüp dönüp durdu. Kendide uyumak istiyordu uyuyamadı ama. İnşallah bu gece düzelir

Anammm cidden mi? Dorduncu ay kontrolunde doktor oturtun artik dedi bize. Besinci ayi gectik bizde, oturtuyoruz valla bir aydir.
Altinci ayda tek baslarina oturacaklar bu sipalar, alistir bence sen simdiden :))
Bizim doktor da 5.aydan sonra yavaş yavaş oturacak demişti. 4.ayda 45 derece en fazla o da kucağımızdayken. Atales Atales
Ama bunun yanında hiçbir zararı yok 4 aylık bebek oturtulabilir diye de bi yazı okumuştum. Genel olarak oturtmamak daha yaygın. Ben kucağımda çok dik olmadan oturtuyorum ama uzun süre değil. Ortayı böyle yakalıyorum :)

Ya kızlar bu 4. Ay aşısından sonra şirazesi şaştı resmen.
Uyku düzeni kalmadı dün akşam nirvana yaptı. 1,5 da r uyandı sabah 6 ya doğru uyudu bende 1 saat uyudum 7 ye kadar sonra ağlaayarak uyandı sonrada işe geldim.
Gece oturdum ağladım resmen kaç gündür düzgün uyumuyor sabır güç kalmadı. Eşimdw yoktu sinirlerim laçka oldu resmen..
Dün kavrulmuş fıstıkta yemiştim oda etkiler mi gazı vardı dönüp dönüp durdu. Kendide uyumak istiyordu uyuyamadı ama. İnşallah bu gece düzelir
Bizimki de öyle yaptı birkaç gündür süren uyku problemi vardı üstüne asi olunca 2 gece hiç uyumadık desem yeridir gündüz de toplam 1.5 saat. Şimdi gece birkaç gündür yine iyi uyuyor da gündüz uykusu neredeyse sıfırlandı

Bizimki de öyle yaptı birkaç gündür süren uyku problemi vardı üstüne asi olunca 2 gece hiç uyumadık desem yeridir gündüz de toplam 1.5 saat. Şimdi gece birkaç gündür yine iyi uyuyor da gündüz uykusu neredeyse sıfırlandı
İlk zamanlara döndük ya. Ama şimdi işe geliyorum dayanması daha zor. Allahım huzur sakinlik ver bu çocuklara. 4,5 aylık olduk artık değişmeleri gerek. Hoş düzeliyordu ama geri bozuldu :KK43:

İlk zamanlara döndük ya. Ama şimdi işe geliyorum dayanması daha zor. Allahım huzur sakinlik ver bu çocuklara. 4,5 aylık olduk artık değişmeleri gerek. Hoş düzeliyordu ama geri bozuldu :KK43:
Aynen büyüdükçe düzelecek diye beklerken aşıdan sonra iyice sapıttı uykusu. Bir de gündüzleri meme reddi başladı gece emiyor ama güneş doğar doğmaz imkansiz

Slm kizlar cok sukur evime geldim.. ipek kizim koyde hasta oldu macrol antibiyotik kullandik 5 gun .. az az oksuruyordu dr gorurdum sabah tedavi tamamlanmamis dedi yine ayni antibiyotigi verdi 1 hafta kullanip kontrole gidicez .. biraz hirildi ve biraz oksuruk var

X