2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
buarada kizlar size özel bi soru sorcam sabah sabah
cinsel hayatiniza devam ediyormusunuz ve kocalarinizin bu olaya yaklasimlari nasil
Valla bizde yasak yaklaşık 1.5 aydır tık yok.esim sesini çıkarmıyor şimdilik bnde fazla sokulmuyorum adama bebis iyi olana kadar sıkcaz dişimizi artık

Kızlar aynı bende sizin gibiyim bu gece kalktım camı açtım serinlemek için ama sonra bi uyuyamadım yatağın içinde dön dön bi hal oldum
aynen aynen dön dön uyuyamıyorum ben de bi daha sabah namazından sonra yorgun düşüyorum heralde,öyle bi dalıyorum. bi saat sonra kalkıp işe gidiyoruz zaten.

bu sabah tiksinerek uyandım şu an her şeyden midem bulanıyo her şey iğrenç kokuyo kaynanamla görümcem bizdeydi üç gün kaldılar o kadar yoruldumki gittiklerinden beri kendimi toplayamıyorum

cinsel hayatiniza devam ediyormusunuz ve kocalarinizin bu olaya yaklasimlari nasil
canım biz öğrendiğimizden beri ortak kararımız olarak beraber olmuyoruz. en azından şu ilk 3 ay yani tehlikeli dönem geçene kadar dedik. doktor bişey demedi,yasaklamadı. ama zaten eğer önceden bi tehlike görmemişse ilişkiden sonra kanama falan olursa yasaklıyo genelde. biz de o riski almak istemiyoruz. tabi bu bizim düşüncemiz burda biz hergün yapıyoruz diyen bir arkadaşımız da vardı. sıkıntı yoksa doktor yasaklamıyor yani.

hayırlı olsun
yaş boy kilo şehir ve birdde beklenen doğumtarihini de yazarsan eklkeyim cnm listeye

Teşekkürler yaş 32 boy160 kilo 64 erzurum beklenen doğum tarihi 30 nisan herkese hayırlı cumalar

Canım bize Dr ilk 10 hafta yasak Demişti ama biz en azından 3 ay bitene kadar yapmama kararı aldık ki zaten bırak birlikte Olmayı akşamları mide bulantısından kendime gelemiyorum yani çok ağır geçiyor bu halde bir de onu yapmam imkansız ruhumu teslim ederim herhalde ))) hatta geceleri bem rahat edeyim diye eşim 3 haftadır misafir Odasında takılıyor çünkü onun parfümü tv izlerken tv sesi Yediği içtiği her şey midemi bulandırıyor yani bizim normal bir ev düzenimiz kalmadı ama çok şükür eşim anlayışlı davranıyor sadece bazen sanki abartıyormuşum gibi bakıyor bana Yada ben öyle hissediyorum walla çektiklerimi bir ben bir Allah bir de aynı durumda olan arkadaşlar bilir ))

Günaydın anneler

Umarim herkes iyidir.3 gündür sayfalar epeyce birikmis.Ben cok kötüyüm grip oldum. Rapor aldim evde yatiyorum.Aman dikkat edin kendinize, bu haldeyken grip daha zormus bir de bulantilarim cabasi :-(

Herkese hayirli cumalar.

of üstüne bir de grip mi? Allah yardımcın olsun canım, hemen atlatırsın inş.

Gunaydin güzel nisan anneleri bugün onbirde randevum var ama bilmem.neden çok. Stresliyim kuzucuk iyidir ininşallah dua edin bana da
Günaydın canım,
Benim de bugün randevum var ve her randevu öncesi olduğu gibi bi korku var içimde, sanki yolunda gitmeyen şeyler söylicekmiş gibi. Demek ki bu hissi yaşayan bi tek ben değilmişim. Bi de geceleri hep bebeğimle ilgili kötü rüyalar görüyorum. Size de öyle oluyor mu?

Selam canım içini ferah tut pozitif düşün herşey yolundadır inşallah banada oluyo geçen gece rüyamda düşük yapıyodum kanamam oluyodu çok üzüldüm ama neyseki rüyaymış

BEN GEÇEN HAFTA GİRİPTİM. BİDE ÖKSÜRÜK VARDI. ÖKSÜRÜRKEN İŞİYODUM.
IHLAMIR LİMONDAN BAŞKA BİŞİ İÇEMEZSİN DEDİ. LİMON BAL VE IHLAMUR.
BU HAFTAADA MİDE BULANTISI.
HAFTAYA NE BEKLİYO ACEP BENİ.

Günaydın kızlar benim 2 gün önce şiddetli bulantım vardı,dün ve bugün hafifledi.sabah uyanınca az bulantı vardı sonra kahvaltı yaptım simdi biraz daha iyiyim.bebeğim iyi mi ki,korkuyorum bisey olcak diye.herhangi bi kanamam yok,daha önce düşük ve kurtajim olduğu için progestan verdi.aklıma hemen kotu şey geliyor bebeğime bisey olduda progestan kullandığım için kanama o yüzden mi gelmiyor falan diye.bide kızlar ben 2.kızımda aşağıda taşıyormuşum doktor öyle demişti aşağıda baskı oluyordu 4-5 aylıkken başlamıştı.bunda şimdiden var azcik uzun yürüsem aşağım da baskı oluyor sizdede var mi.

Baskı yapmak için daha çok küçük değil mi canım?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…