2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Ay aynı yaa. Ya kanamam oluyor yada düşük yapıyorum. Allah yardımcımız olsun
Kızlar bende gördüm işte diyorum söküldü tamamen kırmızı kan düşük yapıyorum diye bağırıyorum eşime rüyamda ama burda bir arkadaş kan gördüysen rüya bozulmuş Demişti hepimiz aynı rüyaları görüyoruz Bilinçaltı

KÖTÜ ŞEYLER GETİRMİYİN AKLINIZA.
CANLARIM YATMADAN ÖNCE AYETELKÜRSİ OKUYUN.
RABBİM KORUSUN
6 HİSLERİMİZ ŞUAN KUVVETLİ.
KAFİR 3 HARFLİLER BSİZLE DALGA GEÇİYO. KORKUTUYO BİZLERİ

KÖTÜ ŞEYLER GETİRMİYİN AKLINIZA.
CANLARIM YATMADAN ÖNCE AYETELKÜRSİ OKUYUN.
RABBİM KORUSUN
6 HİSLERİMİZ ŞUAN KUVVETLİ.
KAFİR 3 HARFLİLER BSİZLE DALGA GEÇİYO. KORKUTUYO BİZLERİ
kızlar bende dün ki kayıp haberlerinden snra kotu rüyalar gördüm karnıma darbe alıyorum o kdr çok acımıştı ki uyanınca bile acı vardı sanki tekrar uyudum yine kotu rüyalar ama o kotu varlıklara ayetel kursi nas felak okuyordum Allah bizi yavrularımızı eşlerimizi sevdiklerimizi kötülerden ve kötülüklerinden korusun inşallah ♥♥

Kızlar bende gördüm işte diyorum söküldü tamamen kırmızı kan düşük yapıyorum diye bağırıyorum eşime rüyamda ama burda bir arkadaş kan gördüysen rüya bozulmuş Demişti hepimiz aynı rüyaları görüyoruz Bilinçaltı
Ben de rüya tabirlerine baktım hemen, düşük yapmak mutluluğun ve başarının işaretidir diyor, inşallah bu yolda başarılı olucaz arkadaşlar Allah izin verirse

Bende 2 gun once gordum 22.haftami ne dogum yapiyorum bebek yasiyormus cinsiyeti ne diyorum dr kızmış diyo agliyorum felan ama ben zaten cok ruya gorurum bilincaltindan kaynaklaniyor surekli bebek dusununce

Slm kizlat hayırlı cumalar. ..8. Haftaya girdim gecen hatfta kalp atislarini gordu doktor ama..ben suan annemin yanundayim..devlet hastanesibe gitmiştim. .doktor cok ilgilenmedi...ne zaman tekrar gitmem konusunda yapilacak seyler konusunda hicbirsey soylemedi....yasadigim sehire yeni tas ndim iyi bir hastane arastiripp oraya devam edecem ama bu arada ne zaman tekrar hastaneye gitmeliyim bundan sonra ne yapmalıyım bilmiyorum. ..sizler kalp atislarini duyduktan sonra neler yaptiniz

Psi Band bende hiçbir işe yaramadı, hatta dün o takılıyken ilk kez kustum =( tamamen kendi haline bıraktım artık, folik asit'i akşam içiyorum bir tek bu değişikliği yaptım...

Slm kizlat hayırlı cumalar. ..8. Haftaya girdim gecen hatfta kalp atislarini gordu doktor ama..ben suan annemin yanundayim..devlet hastanesibe gitmiştim. .doktor cok ilgilenmedi...ne zaman tekrar gitmem konusunda yapilacak seyler konusunda hicbirsey soylemedi....yasadigim sehire yeni tas ndim iyi bir hastane arastiripp oraya devam edecem ama bu arada ne zaman tekrar hastaneye gitmeliyim bundan sonra ne yapmalıyım bilmiyorum. ..sizler kalp atislarini duyduktan sonra neler yaptiniz
Selam, salı günü 6+6 da kalp atışını gördükten sonra bana 11. haftada tekrar gelmemi söyledi.

ben hiç bişi yapmadım doktor bir ay sonra gel dedi o tarihin gelmesini bekliyorum....

Folik iod kullanan var mı sabah aç 1 defa alıyorum mideyi rahatsız eder mi aç karna midem çok kötü sürekli kazınma halinde coraspirin de kullanıyorum hangisi yapıyo ki biri rahatsız ediyo mide koruyucu nun zararı olur mu bilen var mı

Selam kızlar bende 5 +5 hamileyim keseyi gördük ama bebisi görmedik siz kaçıncı haftada gormustun z kanama alırsa düşük olabilir dedi doktor sali gunü yı e gitcem inş boş gebelik olmaz

X