2016 Nisan Anneleri

Bebeklerimizin Cinsiyetleri

• Ankete Katılan
    380
Canim uc aylik tatilinde hoslanmadi denizden. Su anki tatilde bayiliyor :) alistira alistira soktuk. Israr etmedik. Sabah denedik su soguk geldi. O yuzden ogleden sonra 4-5 gibi cikariyoruz uykusuna gore. Gunes kremi yAsak dedi doktor altinci aya kadar. Kullanmiyoruz.
Benim su an 4 aylık sever mi dersin :)

Boyun simidi dikimevindeki cadde üstündeki dükkânlarda yok mu. Ben güneşlik li havuzlar var ya onlardan almayı düşünüyorum. Içine su koyup kenarda tutarım diye duusndum
Kuzum realde, jokerde, ikea da hicbir yerde yok ki dikimevinde olsun :KK43: çok aradım yok olan varsa ALLAH rızası için geçici verse valla parayla bile alırım keske önceden aliekspress den sipariş etseydim pişman oldum

Evet canım ben de normal doğum yaptım çok şükür. Vajinada hava olayını bende farketmiştim kendimde ama geçti baya oldu geçeli. Kurulukta oldu ama ben tedarikliydim açıkcası. Kursta anlatmışlardı alışverişe çıkınca bir kayganlaştırıcı edinmiştim bundan dolayı ilişkide sıkıntı yaşamadım hala da jel olmadan ilişkiye başlamıyoruz. Kan gelmesi konusunda kuruluktan zedelenme olmuş olabilir ama normal bir durum değil polariscim, Jel kullan bakalım yine geçmezse doktora görün bence.
Ya ben jel yerine zeytinyağı kullanıyorum da acaba bi sakıncası olur mu perine masajı yapardım doğum öncesi zeytinyağ ile ordan alışkanlık oldu galiba :KK70::confused:

Kuzum realde, jokerde, ikea da hicbir yerde yok ki dikimevinde olsun :KK43: çok aradım yok olan varsa ALLAH rızası için geçici verse valla parayla bile alırım keske önceden aliekspress den sipariş etseydim pişman oldum
Canım internetten alıp, bekleme imkanın var mı? Ben kahramanlardunyasi diye Bi siteden aldım,3 günde gelmişti. Deniz'de kullanmadık ama şişme havuz ve küvette takıyoruz boynuna ama çok uzun süre durmak istemiyo onda sıkılıyo, sizde zaten güneşte çok tutmazsınız, işinize yarar diye düşünüyorum... Olmadı tatile giderken Eskişehir de Bi mola verirsiniz artık :KK66:

Gunaydin arkadaslar nasilsiniz uzun zamandir giremiorum bebisim dogdugundan beri hasta ayy biturlu iilesmior iltihapla basimiz dertte yok idrar yolu iltihabi yok bogaz iltihabi vs...kucucuk cocuk cekmedigi kalmadi kan alinio serum verilio beni bilenler bilio hamileliktede cok cektim ayy ne bitmez bi cilem varmis ne deyim Allah beterinden korusun
Çok geçmiş olsun arkadaşım emziriyomusun bebişini

Kizlar gunduz yazmistim da görmediniz zannimca.bizim kizin elleri titriyor.bir sseye uzanirken bildiginiz yaslilar gibi.titreye titreye tutmaya calisiyor.basta normaldir dedim.dr bile sormadim.ama uzuuuun zamandir var.artik esim rahatsiz olmaya basladi.sizde de var mi acaba.

Benim su an 4 aylık sever mi dersin :)

Sever sever :) tavsiyem hemen pat diye sokmayin. Once kiyida dursun biraz, deniz sesi ve kokusuna alissin. Sonra kucaginizda tutup denizde yuruyun biraz su degdirmeden. Sonra da yavas yavas ayaklardan baslanir :) kademeli yapinca daha iyi oluyor.

Kizlar gunduz yazmistim da görmediniz zannimca.bizim kizin elleri titriyor.bir sseye uzanirken bildiginiz yaslilar gibi.titreye titreye tutmaya calisiyor.basta normaldir dedim.dr bile sormadim.ama uzuuuun zamandir var.artik esim rahatsiz olmaya basladi.sizde de var mi acaba.

Cok heyecanlandiginda titreyerek uzaniyor evet. Oyle cok da dikkat etmedim acikcasi :)

Canım aslında biliyordum ama çok ihmal ettim. Bu ara yapmaya çalışıyorum. Teşekkürler.
Şebnemmn sen de normal doğum yapmıştın. Bahsettiğim sorunları hiç yaşamadin mi? Doktorum yanlış dikiş mi attı diye düşünmeye başladım.
Canım bende normal doğum yaptım. Kuruluk geçti ama eşim vajinamın çok dar olduğunu söylüyor. Ayrıca o ses benden de geliyor. Gaz çıkarmışım gibi

Bende çok dikkat etmedim ama.birşeye uzanırken heyecanlanirsa titriyor. Yine de doktor a bi goster yada orda o an yapmaz diyosan ,yakalrsan bi video ya çek doktor kontrolünde izletebilirsin belki

Ben. Demiri vermiyorum
Doktorunuz onayladı mı peki?gelişiminde bi aksaklık olsun tabiki istemiyoruz aklıma takılıyo işte.
acıkcası receteden bile 5lira para alan devletin bedava dagıttıgı hiçbir seye güvenmiyorum.hani 1yasına kadar inek sütü vermeyin sütler eskisi gibi dogal degl falan filan da anne sütü de mi eskisi gibi degil canım daha neler:KK66:biz böyle takviye almamışız

Bende çok dikkat etmedim ama.birşeye uzanırken heyecanlanirsa titriyor. Yine de doktor a bi goster yada orda o an yapmaz diyosan ,yakalrsan bi video ya çek doktor kontrolünde izletebilirsin belki
Bizimki de heyecanlanınca yapıyor hatta kollarıyla bacaklrını pat diye yana dogru acar.devamlı titremiyor sanırım

Canım hiçbir fikrim yok, bizimkinde olmuyor sanki, sor bakalım dr.a ne diyecek, merak ettim bende...

bebekleriniz geceleri kaç defa uyanıyor sabaha kadar ne kadar emiyorlar yada kaç ml mama içiyorlar
Gece 4gibi bir de 7ye dogru uyanıyor.emziriyorum gece 25dk filan,ama gün agardıgı icin 7den sonra uykuya dalması cok zor oluyor yataga alıp emziriyorum en son,azcık dalıyorum ben de.günde en fazla 3kez mama veriyorum 120ml.doksan veriyodum aglıyodu mama niye bitmişş :KK66:

Aynen bol sabir gerektiriyor :) ama blw yapanlara bakıyorum pankek krep avokadolu omlet vs yediriyorlar ozel bi caba var ben sabah iste olacagim ogleden sonra anca yapabilirim bakalim artik zaman gosterecek
Avakado da pek meşhur oldu cok besleyiciymiş.esim de biz öyle mi büyüduk diye takılıyo.vercem ben de valla

X